12 Γενάρη - Ασφάλτινη προς Πελλοπόννησο καιρού επιτρέποντος.

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Βρε λες να προλάβω... :thinking::biker:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Χρόνια Πολλά με υγεία, κάθε οικογενειακή - ατομική ευτυχία και πάντα όρθιος στον αγαπητό μας Γιάννη πούχει τη γιορτούλα του σήμερα και σε όλους τους συντρόχους Γιάννηδες εννοείται !
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Χρόνια Πολλά με υγεία, κάθε οικογενειακή - ατομική ευτυχία και πάντα όρθιος στον αγαπητό μας Γιάννη πούχει τη γιορτούλα του σήμερα και σε όλους τους συντρόχους Γιάννηδες εννοείται !
Ευχαριστώ πολύ Σάββα μου, να είσαι γερός να γράφεις χιλιόμετρα!
Πολύχρονοι όλοι οι εορτάζοντες!
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
φιλε Γιάννη πολύχρονος να χαίρεσαι την οικογένεια , αγάπη και ομόνοια , πολλά και όμορφα ταξίδια να έχεις !!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
φιλε Γιάννη πολύχρονος να χαίρεσαι την οικογένεια , αγάπη και ομόνοια , πολλά και όμορφα ταξίδια να έχεις !!!
Ευχαριστώ Άρη, Καλή Χρονιά, θα τα πούμε την Κυριακή από κοντά καιρού επιτρέποντος :ok:
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
θα ερθω με αμαξι!!!
Θα ερθω κι εγω! Θα βαλουμε το μηχανακι στο τρέιλερ και θα το κατεβάσω στη καφετέρεια, θα το ξανανεβάσουμε κανα δυο στενά μετα την καφετέρεια και θα το ξανακατεβάσουμε στο φαί!
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Δεν θα μπορέσω έκατσε υποχρέωση!!!
Καλα να περάσετε!!!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Καλησπέρα στην παρέα,

Έφτασε η στιγμή να ξεμουδιάσω το tracer, να δοκιμάσω / στρώσω και τα Michelin Pilot Road 5 που έβαλα πρόσφατα.
Το πλάνο είναι να πιουμε καφέ Επίδαυρο ή Ναυπλιο, να περάσουμε από Κωλοσούρτη - Αχλαδόκαμπο και να φαμε Λεβίδι ή Βυτίνα, η οπου αλλού μας κάνει κέφι...
Ο καιρός είναι λίγο περίεργος αυτήν την περίοδο, οπότε το βλέπουμε όσο περνούν οι μέρες.
Θα κινηθούμε σε τουριστικούς ρυθμούς, εκτός από τα στριφτερά κομμάτια που θα είναι πιο γκαζερά για ευνόητους λόγους.

Το πλάνο είναι το παρακάτω


Κατα τα γνωστά, 9 στο Σταθμό 14, 9μιση γεια σααααςςςςςςς
Καλοσωρισες ταξιδευτηηη.... Σε κανα μηνα θα ακολουθησε σε καμοια απο τις "κοντινες" σου


Καλα να περασετεεεε....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλοσωρισες ταξιδευτηηη.... Σε κανα μηνα θα ακολουθησε σε καμοια απο τις "κοντινες" σου


Καλα να περασετεεεε....

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γειά σου ρε Απόστολε!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καλημέρα στην παρέα.

Τα τελευταία νέα του καιρού για Λεβίδι ειδικά ΛΕΒΙΔΙ ΚΑΙΡΟΣ , λένε για θερμοκρασίες γύρω στους 3-4 βαθμούς από τις 11.00 - 17.00, χιονόνερο στις 20.00 και μετά. Στους 3-4 και ειδικά στα ανήλιαγα έχει σίγουρα πάγο.
Για ΤΡΙΠΟΛΗ (ΚΑΙΡΟΣ)τα πράγματα δείχνουν σχετικά καλύτερα με θερμοκρασίες από 5-8.

Προτείνω αν δεν δημιουργείται πρόβλημα να πάμε μέχρι Τρίπολη μέσω κωλοσούρτη ως αρχικός σχεδιασμός και να αποφύγουμε το παραπάνω προς Λεβίδι.
Από φαγητό αράζουμε προ κ@λοσούρτη στους Μύλους και χτυπάμε 99 σουβλάκια μιας και τα 100 θάναι πολλά.....
Ανεβαίνουμε κ@λοσούρτη και μετά από Τροπολιτσά πίσω από επάρατη εθνική.

Τι λέτε ?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλημέρα στην παρέα.

Τα τελευταία νέα του καιρού για Λεβίδι ειδικά ΛΕΒΙΔΙ ΚΑΙΡΟΣ , λένε για θερμοκρασίες γύρω στους 3-4 βαθμούς από τις 11.00 - 17.00, χιονόνερο στις 20.00 και μετά. Στους 3-4 και ειδικά στα ανήλιαγα έχει σίγουρα πάγο.
Για ΤΡΙΠΟΛΗ (ΚΑΙΡΟΣ)τα πράγματα δείχνουν σχετικά καλύτερα με θερμοκρασίες από 5-8.

Προτείνω αν δεν δημιουργείται πρόβλημα να πάμε μέχρι Τρίπολη μέσω κωλοσούρτη ως αρχικός σχεδιασμός και να αποφύγουμε το παραπάνω προς Λεβίδι.
Από φαγητό αράζουμε προ κ@λοσούρτη στους Μύλους και χτυπάμε 99 σουβλάκια μιας και τα 100 θάναι πολλά.....
Ανεβαίνουμε κ@λοσούρτη και μετά από Τροπολιτσά πίσω από επάρατη εθνική.

Τι λέτε ?
Καλημέρα Σάββα, εντάξει δε νομίζω να είναι τόσο τραγικός ο καιρός, άσε που θα φύγουμε πιο νωρίς από Λεβίδι. Ας μείνουμε στο αρχικό πλανο και αν τα πράγματα ζορισουν το σκατζάρουμε εκείνη την ώρα.
:)
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Καλημέρα Σάββα, εντάξει δε νομίζω να είναι τόσο τραγικός ο καιρός, άσε που θα φύγουμε πιο νωρίς από Λεβίδι. Ας μείνουμε στο αρχικό πλανο και αν τα πράγματα ζορισουν το σκατζάρουμε εκείνη την ώρα.
:)
ΟΚ Γιάννη.
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Βλέποντας και κάνοντας !!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Λοιπόν παίδες μαζευόμαστε Σταθμό 14 (περίπτερο) 9 με 9μιση για καφέ, φεύγουμε κατά τις 10.
Σταση για καφέ Ναύπλιο, με ωραίο καιρό και μετά Λεβίδι για φαγητο.

Θα πάρω ένα τηλέφωνο αργότερα στην ταβέρνα να κλείσω για καμιά 15αρια άτομα.
Λέω να φάμε στο Βαρελάδικο, είχα φάει παλαιότερα και μου άρεσε.

Φιλιά στα μάγουλα, τα λέμε αύριο από κοντά. :friendship:

Πάω για σφουγγάρισμα.
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Μια χαρά !!! :yew:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Λοιπόν παίδες μαζευόμαστε Σταθμό 14 (περίπτερο) 9 με 9μιση για καφέ, φεύγουμε κατά τις 10.
Σταση για καφέ Ναύπλιο, με ωραίο καιρό και μετά Λεβίδι για φαγητο.

Θα πάρω ένα τηλέφωνο αργότερα στην ταβέρνα να κλείσω για καμιά 15αρια άτομα.
Λέω να φάμε στο Βαρελάδικο, είχα φάει παλαιότερα και μου άρεσε.

Φιλιά στα μάγουλα, τα λέμε αύριο από κοντά. :friendship:

Πάω για σφουγγάρισμα.
Καν'τα 20(τουλάχιστον) τα άτομα στην Ταβέρνα καπιτάνο.

Και βάλε κι ένα χάρτη για τους ξενυχτισμένοι-αργοπορημένοι-χαμένοι...:rolleyes:
 
Top Bottom