12 Γενάρη - Ασφάλτινη προς Πελλοπόννησο καιρού επιτρέποντος.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Λέω να πάμε από Εθνική μεχρι τον Ισθμό,
Εννοείται στο κομμάτι της Τρίπολης προς Λεβίδι δε θα μπούμε Εθνική.

Γεμάτα τεπόζιτα εεεεεε

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πήρα τηλέφωνο ταβερνα, όλα καλά.
Τους είπα θα έρθουμε πεινασμένοι, και κάποιοι από εμάς το τρωμε το φαγητό μας...... αρκετά...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Καν'τα 20(τουλάχιστον) τα άτομα στην Ταβέρνα καπιτάνο.

Και βάλε κι ένα χάρτη για τους ξενυχτισμένοι-αργοπορημένοι-χαμένοι...:rolleyes:
Αχχ.....τα νιατα κ τα ξενυχτια..!!!!

Στις 10..που εβαλε αναχωριση ο καπετανιος....εχω ηδη φαει...μεσημεριανο....χαχαχα..!!!!!
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Φουλαρισμένος και πανέτοιμος.
Μόνο πρόβλημα ...δεν ξέρω πού να ενταχθώ οπότε τσιμπώ συντεταγμένες ταβέρνας για να ενταχθώ στο τρίπτυχο πλήρως :
<<ξενυχτισμένοι ΟΚ-αργοπορημένοι ΟΚ-χαμένοι ΟΚ >>
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Φουλαρισμένος και πανέτοιμος.
Μόνο πρόβλημα ...δεν ξέρω πού να ενταχθώ οπότε τσιμπώ συντεταγμένες ταβέρνας για να ενταχθώ στο τρίπτυχο πλήρως :
<<ξενυχτισμένοι ΟΚ-αργοπορημένοι ΟΚ-χαμένοι ΟΚ >>
Ωραίος ο Σάββας.

Επίσης το σημείο στο Ναύπλιο που θα πιούμε καφέ είναι το

Ηλιοστάσιο
Ηλιοστάσιο
Ναύπλιο 211 00
2752 026959

Δεν έχω φτιάξει λίστα, δεν ξέρω πόσα άτομα και ποιοι θα είμαστε, γι αυτο αν κάποιος χαθεί η αργήσει κτλ κτλ θα ξέρει που θα μας βρει για καφέ και για φαγητο.
:)
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Παίζει να έρθουν 2 με 3 φιλαράκια
πειράζει :friendship:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Παιδιά, προσοχή. Ο δρόμος σε κάποια κομμάτια θα έχει υγρασίες. Έγινε ένα ατύχημα το μεσημέρι. Προσοχή. Και στο Λεβίδι θέλει προσοχή. Τα κομμάτια εκεί θέλουν προσοχή.
Εγώ αν σας δω, που θα σας δω?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
kostas_366
Κωστή θα πιούμε καφέ στο Ναύπλιο στο Ηλιοστάσιο
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ηλιοστάσιο
Ηλιοστάσιο
Ναύπλιο 211 00
2752 026959
Aldebaran
γιαννη...
οταν φθασετε στο τρενακι στην παραλια ακολουθηστε οτι εχω σημαδεψει στο χαρτη...Othonos 49 to Vironos
μπαινετε κανονικα στο πλακοστρωτο και παρκαρετε ακριβως διπλα στα τραπεζια...

σημ . μαλλον θα με βρειτε ακριβως εδω μετα το στρατοπεδο .... μπροστα στο περιπτερο Google Maps και θα σας περιμενω...
see you και ολους σας αυριο....


:wtng::ltg:
 
Τελευταία επεξεργασία:

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Φουλαρισμένος και πανέτοιμος.
Μόνο πρόβλημα ...δεν ξέρω πού να ενταχθώ οπότε τσιμπώ συντεταγμένες ταβέρνας για να ενταχθώ στο τρίπτυχο πλήρως :
<<ξενυχτισμένοι ΟΚ-αργοπορημένοι ΟΚ-χαμένοι ΟΚ >>
Τιι...κ εσυ ξενυχτι κ μπουζουκια σημερα ;;;

Τι εγινε ρε παιδια ;;;

Ηρθε το...σωστο...ορθοδοξο....ΠΑΣΟΚ...στην εξουσια ;;;......χαχαχα...!!!!
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Μια κ θα ξεκινήσουμε αργά ,κ η μέρα είναι μικρή ,κι αφου το πλάνο είναι ΕΟ μέχρι Κόρινθο ,θα προτείνω να "κάψουμε" την -πολυπερπατημένη από όλους μας- διαδρομή της Επιδαύρου ,κ να πάμε απ'ευθείας (ΕΟ) Ναύπλιο για καφέ ,έτσι ώστε να έχουμε περισσότερο χρόνο για να τα πούμε ,κ περισσότερη μέρα για την υπόλοιπη βουνίσια διαδρομή ,με σοβαρή πιθανότητα να φύγουμε από Λεβίδι με το φως της ημέρας.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μια κ θα ξεκινήσουμε αργά ,κ η μέρα είναι μικρή ,κι αφου το πλάνο είναι ΕΟ μέχρι Κόρινθο ,θα προτείνω να "κάψουμε" την -πολυπερπατημένη από όλους μας- διαδρομή της Επιδαύρου ,κ να πάμε απ'ευθείας (ΕΟ) Ναύπλιο για καφέ ,έτσι ώστε να έχουμε περισσότερο χρόνο για να τα πούμε ,κ περισσότερη μέρα για την υπόλοιπη βουνίσια διαδρομή ,με σοβαρή πιθανότητα να φύγουμε από Λεβίδι με το φως της ημέρας.
Ναι αν πιάσουμε από την έξοδο του Κιάτου την παλιά ως το Ναύπλιο. Αν είναι όλο εθνική θα ναι βαρετό.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Θα τα πούμε το πρωί στο περίπτερο. Ίσως να μην μείνω μέχρι το φαγητό και να γυρίσω πιο νωρίς, θα το ξέρω τελευταία στιγμή.

Ρυθμός χαλαρός μιας και ακόμα γνωριζόμαστε με το εργαλείο ;)

Μήπως να φέρω και την ρακί για ώρα ανάγκης; :p:wacky::laugh:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ναι αν πιάσουμε από την έξοδο του Κιάτου την παλιά ως το Ναύπλιο. Αν είναι όλο εθνική θα ναι βαρετό.
Από Σολομό Χιλιομόδι λες; Ωραίο κομμάτι είναι και αυτό.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μια κ θα ξεκινήσουμε αργά ,κ η μέρα είναι μικρή ,κι αφου το πλάνο είναι ΕΟ μέχρι Κόρινθο ,θα προτείνω να "κάψουμε" την -πολυπερπατημένη από όλους μας- διαδρομή της Επιδαύρου ,κ να πάμε απ'ευθείας (ΕΟ) Ναύπλιο για καφέ ,έτσι ώστε να έχουμε περισσότερο χρόνο για να τα πούμε ,κ περισσότερη μέρα για την υπόλοιπη βουνίσια διαδρομή ,με σοβαρή πιθανότητα να φύγουμε από Λεβίδι με το φως της ημέρας.
Κώστα προσωπικά με βολεύει η Επίδαυρος γιατί όπως γραφω και στην πρώτη ανάρτηση θέλω να δοκιμάσω τα λάστιχα, οπότε είναι μια καλή ευκαιρία να τα δω και στις πρωινές υγρασίες. Άσε που η διαφορα είναι μόνο μισή ώρα.

Δεν είναι δεσμευτικές οι διαδρομές φιλαράκι, μπορούμε ξεκινήσουμε μαζί και να τα πούμε στον καφέ :ok:
 
Top Bottom