12 Μαιου Αγια Μαρινα Μαραθωνα - (Πλοιο για Στυρα) - Αγιαννης Ρωσσος - Αγιοκαμπος - Επιστροφη απο Στερεα!!!!

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Νεα ημερομηνια, εμαθα μολις οτι 21 Απριλιου εχει trail rideΟποτε ετοιμαστειτε και ψηθητεεεεε***;););););););)

Ως ο πλεον αναδιοργανωτος , ειπα να παω αυτην την κυκλικη μονοημερη εκδρομη χαλαρα και οσο με παρει στις 12 Μαιου. Σημειο συναντησης για οποιον θελει 7:30 στο : Agia marina ferry για καφεδακι και 8:15 φευγει καραβακι για Στυρα!

Προχωραμε βορεια για Αγιο Ιωαννη Ρωσσο, οπου θα κανουμε σταση για καφεδακι και μετα περιμετρικα απο ανατολικη ευβοια θα φτασουμε Αγιοκαμπο για να παρουμε το φερρυ για γλυφα (δρομολογια εχει 15:00 ελπιζω να μαστε πανω αλλιως γυρναμε παλι απο ευβοια και δυτικη ευβοια εναλλακτικη διαδρομη) , απο κει οποιος θελει ακολουθει να γυρισουμε απο παλια εθνικη αλλιως εθνικη .... Παρακατω εχω το χαρτι με την διαδρομη που θελω να ακολουθησω!


Επειδη απο οργανωση ειμαι σκραπας ελπιζω να μπορεσουμε να κανουμε ομορφη βολτα!!! Περιμενω προτασεις παρεας ,φαγητα κλπ τα βλεπουμε στο δρομο..... Καλα να περασουμεεεεεε ή περασω χαχαχαχα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Βλέπω κι εγώ στο θέμα Αχλαδόκαμπος και λέω ΤΡΟΛ - μας δουλεύει! , αλλά μάλλον Αγιόκαμπος ήθελες να γράψεις! :D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
φιλε καλως εχοντων των πραγματων θα σε περιμενω στην χαλκιδα να σε παω ....βολτα
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βλέπω κι εγώ στο θέμα Αχλαδόκαμπος και λέω ΤΡΟΛ - μας δουλεύει! , αλλά μάλλον Αγιόκαμπος ήθελες να γράψεις! :D
Προφανώς και έγινε λάθος...:)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μολις διορθωθηκε!!!!! χαχαχα τον γουσταρα τοσο τον αχλαδοκαμπο που δεν το ξεχνω ποτε χαχαχαχα
Σε τρώει ο "Κωλοσούρτης" μου φαίνεται... :fun
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ωραίο βολταρακι Απόστολε!
Κρίμα που θα το χάσω..
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σε τρώει ο "Κωλοσούρτης" μου φαίνεται... :fun
Θελω να ασφαλτοστροθει και να κανουν ενα berg cup uphill εκει αλλα στα πανω κομματια τα πατημα, μαζι με την διαδρομη ιτεα διστομο... Εχω αρρωστησειιιιι


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom