13 Σεπτέμβρη - Ορεινή Πελοπόννησος (Ασφάλτινη).

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δεν μου συνουσιάζεστε γλυκά γλυκά λατρεμένοι, προ ημερών είχατε φέρει τον Αρμαγεδδώνα για 600 χιλιόμετρα και τώρα ΕΛΑ ΜΩΡΕ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΚΑΣΤΑΝΟ για 750. Φαντάζομαι ότι είναι όλα τα κομμάτια φρεσκοστρωμένη άσφαλτος προδιαγραφών F1 (επιπέδου πίστας Χαλανδρίτσας Πατρών) και περνάει πλοηγός που μαζεύει τα κουφάρια από τους Λέοντες, τις Στυμφαλίες Όρνιθες, καθαρίζει τους Κόπρους του Αυγέως και ότι άλλο έκανε ο ημίθεος κάτω από το αυλάκι; #Ξετσίπωτοι.


Η βόλτα αγαπητέ Juve_750 δεν είναι για μοτοσικλετιστές που πάνε "εκδρομή Λαύριο". Κατά τα λοιπά είναι μιά χαρά, ο προβληματισμός στον συνολικό χρόνο είναι λόγω στάσεων και ουχί χιλιομέτρων.
Πότε μαρή μούμια σας έφερα negative vibes εγώ?
Ίσως είμαι και ο μοναδικός που δε σας σχολίασα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Η βόλτα τα σπάει, το μόνο κακό είναι ότι η γυναίκα έχει πάρει κάτι καινούργια σαμπό και πονάνε γμτ :UH: :brr:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Πότε μαρή μούμια σας έφερα negative vibes εγώ?
Ίσως είμαι και ο μοναδικός που δε σας σχολίασα
Συμφωνώ! Αλλά νομίζω δεν λέει για σένα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ευελπιστώ ότι θα θέλει να περάσει ένα ήσυχο πρωινό το κορίτσι μόνο του την Κυριακή.


Αρνητικά vibes δεν έφερε κανείς btw, απλά ανέπτυξαν λίγο παραπάνω το μητρικό ένστικτο. Ζακέτα είχα μαζί πάντως.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Φρέσκο κομμένα φρούτα από την κυρά Βάσω στην κερνιτσα!!!
Πάρτε βαλίτσες.
Ανάβαση καλαβρυτα ε? :thumbsdown:
2 χλμ χώμα ε?
Και φαγητό καλό ε? :thumbsdown:
Κοίτα αν είχα bmw θα ήμουν μέσα για την βόλτα.
Τώρα εξαρτάται την θερμοκρασία περιβάλλοντος :muted:
Η θερμοκρασία θα είναι σε καλά επίπεδα δεδομένου ότι ο μεγαλύτερος όγκος της διαδρομής είναι άνω των 500 μέτρων.
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Φτού ...δεν θάχω γυρίσει ακόμα από το εξοχικό.:(
Δεν άντεχα άλλο να μη μιλήσω..Καλά να περάσετε παίδες πούναι σίγουρο !:friendship:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η θερμοκρασία θα είναι σε καλά επίπεδα δεδομένου ότι ο μεγαλύτερος όγκος της διαδρομής είναι άνω των 500 μέτρων.
πες του του συνάδελφου περτικαλή ότι οι αληθινοί άντρες παγώνουν το υδροχοδείο και το ξεπαγώνουν ανάμεσα στα μέζεα και την σέλα στα χαμηλά υψόμετρα #βραστάαυγάημέρας_ready-to-castrate
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
πες του του συνάδελφου περτικαλή ότι οι αληθινοί άντρες παγώνουν το υδροχοδείο και το ξεπαγώνουν ανάμεσα στα μέζεα και την σέλα στα χαμηλά υψόμετρα #βραστάαυγάημέρας_ready-to-castrate
Του είπα να κόψει τις κακιές παρέες, γιατί αρχίζει και πενφεδίζει πάλι.....
Δεν είναι δα και 90 χρονώνε..
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εντάξει ο άλλος με το 990 κάτι μου έδειχνε λίγο πριν χωρίσουμε που ήταν στην επίμαχη περιοχή, μπορεί και να εννοούσε ότι το 990 του τα έχει βράσει, μπορεί να εννοούσε ότι το πενφέ είναι μιά τρίχα από τα.... δεν ξέρω τέλος πάντων, του είπα ναι γιατί δεν τον ξέρω κιόλας από παλιά και ήταν ευγενικό παιδί γενικότερα. Και πρόσεξε ότι φορούσα μπλουζάκι πενφέ και οδηγώ πενφέ και είμαι πολύ τρέντης.

Το XR βράζει από μόνο του με (συνήθως) ελαφριά όχληση του αναβάτη, ευτυχώς. Κάτι φλώρια που το βρίσκουν ανυπόφορο στα ξένα φόρα δεν έπρεπε καν να έχουν δίπλωμα μηχανής.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
αρχείο για GPS, τσεκ.

διαβατήριο, τσεκ.

κανείς για Νόρντκαπ την Κυριακή μιά σιδερόκωλη;
:ttw:
Θέλουμε χάρτη δια χειρός amyroukai ...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
:ttw:
Θέλουμε χάρτη δια χειρός amyroukai ...
απόπειρα να φορτωθεί στο Nav6, δεν δείχνει καν χάρτη, το explore.garmin.com προειδοποιεί "πάνω από 10,000 σημεία ΙΣΩΣ να μην δουλεύει" τώρα σοβαρά αυτοί είναι το #1 όνομα στα GPS....
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
απόπειρα να φορτωθεί στο Nav6, δεν δείχνει καν χάρτη, το explore.garmin.com προειδοποιεί "πάνω από 10,000 σημεία ΙΣΩΣ να μην δουλεύει" τώρα σοβαρά αυτοί είναι το #1 όνομα στα GPS....
Πάρε χαρτί και μολύβι και άσε τα μπλιμπλίκια...;)
 

barbadinos

Μέλος
Περιοχή
Αγ.Ανάργυροι
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Vstrom χίλια
Η βόλτα τα σπάει, το μόνο κακό είναι ότι η γυναίκα έχει πάρει κάτι καινούργια σαμπό και πονάνε γμτ :UH::brr:
όντως είναι βολτάρα, έχω 6-7 κουπόνια αχρησιμοποίητα λέτε να ισχύουΝε?? :Watching:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάρε χαρτί και μολύβι και άσε τα μπλιμπλίκια...;)
τα κατάφερα (όχι από το explore.garmin.com) και δείχνει τους σταθμούς με την σωστή σειρά.
καμία εμπιστοσύνη, θα δω τι μπορώ να σκαρώσω σε backup λύση.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
τα κατάφερα (όχι από το explore.garmin.com) και δείχνει τους σταθμούς με την σωστή σειρά.
καμία εμπιστοσύνη, θα δω τι μπορώ να σκαρώσω σε backup λύση.
Φτιάξε τη διαδρομή σε ιχνος, όχι σε πλοηγήσιμο αρχείο γιατί θα σε αφήσω πίσω και θα βρεθείς στη Τζαμάικα να πίνεις μπάfους και να παίζεις pro
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Φτιάξε τη διαδρομή σε ιχνος, όχι σε πλοηγήσιμο αρχείο γιατί θα σε αφήσω πίσω και θα βρεθείς στη Τζαμάικα να πίνεις μπάfους και να παίζεις pro
Εντάξει respect...!!!:he:ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Φτιάξε τη διαδρομή σε ιχνος, όχι σε πλοηγήσιμο αρχείο γιατί θα σε αφήσω πίσω και θα βρεθείς στη Τζαμάικα να πίνεις μπάfους και να παίζεις pro
Την έχει πάρει ως "ταξίδι" γιατί προφανώς κάθε μετακίνηση είναι τέτοια για τον τυπικό πενφεδάκια.

Θα ψάξω πώς θα το βάλω και ως "διαδρομή" που λογικά είναι το track ίχνος, βλέπουμε.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom