1997 megalopoli

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Φιλε μου ημουν εκει ακριβως στο σημειο που εσκαγε το πρωτο μεγαλο κατηφορικο αλμα.
Με τον Stefan Everts να γυρναει την πιστα με τα ποδια για να βαλει τα σημαδια του παντα με σορτσακι και τη γαμπα τραπεζι στη μοστρα.
Ηταν ομως κι ο πιτσιρικας με το Kawasaki που τον κυνηγουσε,αλλο πραγμα.
Αλλα χρονια.αναχωρηση Σαββατο μεσημερι με την μπλε Αφρικα και τον κουμπαρο απο πισω,το χερουλι κλειδωμενο στο φουλ συμπληρωμα μισο κιλο λαδι στην Τριπολη μεσα στη νυχτα υπνο σε φτηνο εμπορικο ξενοδοχειο και επιστροφη στη Θεσσαλονικη Κυρικαη βραδυ παντα κλειδωμενο χερουλι και τα σαλια να τρεχουν.
Στο χωραφι-παρκινγκ του αγωνα μου εκλεψαν το ενα φλας της τριπλετας Givi,
εκει στα 30 μου καταλαβα τι σημαινει να ζεις αναμεσα στο αγνωστο πληθος κι εριξα αγκυρα για παντα στη Σαλονικη.
 

man gs

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Manolis
Μοτό
Bmw f800gs
O πιτσιρικας με το kawasaki ηταν o Sebastian Tortelli.;)
Τους απολαυσα την αλλη χρονια κατεβαινωντας στην Μεγαλοπολη μετα την συγκεντρωση εντουρο στα Πυρρα Τρικαλων (αλλες 10 μερες στα βουνα).:D

Στελιο ωραιο βιντεακι.
:)
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
O πιτσιρικας με το kawasaki ηταν o Sebastian Tortelli.;)
Τους απολαυσα την αλλη χρονια κατεβαινωντας στην Μεγαλοπολη μετα την συγκεντρωση εντουρο στα Πυρρα Τρικαλων (αλλες 10 μερες στα βουνα).:D

Στελιο ωραιο βιντεακι.
:)
Ημασταν μαζι και στην Πυρα ρε θεριο,θυμασαι τον πιτσιρικα με το κλαρινο που ανοιξε τις συναυλιες του Σαββατου?Με τον προεδρο απο τα Τρικαλα να πυροβολαει στον αερα με το υπηρεσιακο,αλλα χρόνια!

adv phone
 
Top Bottom