1o Coffee KLE Meeting

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Ήρθε λοιπόν η ώρα για την 1η μας συνάντηση για καφέ εμείς οι κάτοχοι μηχανών Kawasaki KLE: 250άρια, 400άρια και 500άρια.
Η ώρα συνάντησης έχει οριστεί και τις 10:00 το πρωί της Κυριακής 13 Σεπτεμβρίου 2020, στην καφετέρια Πραξίλλειον στην παραλία Κιάτου Κορινθίας (link: Καφέ-μπάρ Πραξίλλειον).

Θα γίνει μια προσυνάντηση για όσους θέλουν να μεταβούν από Αθήνα ομαδικά στην διαδρομή μέχρι το Κιάτο.
Η προσυνάντηση αυτή θα γίνει στο Περίπτερο Σκαραμαγκά (ΣΕΑ) (Σ.Ε.Α) στις 08:00πμ με αναχώρηση για Κιάτο στις 08:30πμ.
Στην διαδρομή εννοείται ότι οδηγούμε με σύνεση και ακολουθώντας τον Κ.Ο.Κ.

Λόγο των καταστάσεων που βιώνουμε αυτές τις μέρες η συνάντηση μας αυτή ορίζετε να γίνει μόνο στην καφετέρια (στις επόμενες θα κανονίσουμε και ομαδικές βόλτες).
Οπότε για την ασφάλεια την δική μας, των δικών μας ανθρώπων αλλά και του προσωπικού της καφετέριας για την αποφυγή της εξάπλωσης του Κορονοιού, ακολουθούμε με σεβασμό τις συστάσεις του προσωπικού και του υπεύθυνου της καφετέριας για το πώς θα κάτσουμε (κάθε τραπέζι 6 άτομα) και αν συστήνεται η χρήση μάσκας καλό είναι να έχουμε μαζί μας.
Χειραψίες και αναγκαλιασμοί επίσης καλό είναι να τις αποφύγουμε (εκτός αν φοράμε γάντια μηχανής).
Επίσης τηρούμε τις απαιτούμενες αποστάσεις τόσο μέσα στην καφετέρια όσο και έξω από αυτή.
Πάμε να γνωριστούμε από κοντά λοιπόν και να περάσουμε όμορφα.

Διοργάνωση:
Kawasaki KLE Hellas
Kawasaki KLE 500 Κορινθίας

 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Με το καλο
Ειναι και διπλα στην Αυρα
Αν το κανατε μεχρι μεθαυριο θα ερχομουν.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
HAWK_46
Δίπλα στην Αύρα είναι?
 

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Ωραιοι...Κοσμα το KL ρακι μπορει να ερθει ;;;;
Δεν τη διοργανώνω εγώ αυτή την συνάντηση Πέτρο. Αλλα οι δύο ομάδες Kawasaki KLE που αναφέρω.
Εγώ απλά μετέφερα και εδώ την ανακοίνωση για να την δουν όσοι κάτοχοι KLE είναι εδώ στο Forum.
Είναι έτσι κι αλλιώς σε 4 εβδομάδες. Θα ρωτήσω και θα σου πω.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Παντως που περασα πριν λιγο που πηγαμε για μπανιο πιο περα, δεν ειδα ταμπελα απ τον κεντρικο δρομο.
Εχω παει παλαιοτερα αλλα απ την παραλια.
Θα ξανακοιταξω αυριο.
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Δεν τη διοργανώνω εγώ αυτή την συνάντηση Πέτρο. Αλλα οι δύο ομάδες Kawasaki KLE που αναφέρω.
Εγώ απλά μετέφερα και εδώ την ανακοίνωση για να την δουν όσοι κάτοχοι KLE είναι εδώ στο Forum.
Είναι έτσι κι αλλιώς σε 4 εβδομάδες. Θα ρωτήσω και θα σου πω.
Και εδώ που τα λέμε, γιατί να μη δέχονται αλλοθρησκες μοτο;Η αγάπη των 2 τροχών μας ενώνει και όχι οι μάρκες..
 

KosmasKLE

KLEαρχος
Περιοχή
Μεταμόρφωση
Όνομα
Kosmas
Μοτό
KLE 500
Και εδώ που τα λέμε, γιατί να μη δέχονται αλλοθρησκες μοτο;Η αγάπη των 2 τροχών μας ενώνει και όχι οι μάρκες..
Το δέχομαι αυτό για την αγάπη των 2 τροχών Σωτήρη αλλά προσωπικά δεν θα πήγαινα σε μια συναντηση π.χ. που θα ήταν μόνο κάτοχοι ΚΤΜ μόνο επειδή και εμένα έχει 2 τροχούς.

Επαναλαμβάνω ότι δεν αποφασίζω εγώ για το ποιος θα έρθει.
Εγώ το μόνο που έκανα για αυτή την 1η συνάντηση KLE είναι να φτιάξω την αφίσα και να βοηθήσω στο κείμενο.

Υπάρχει αυτό το event όποιος θέλει ρωτάει τον διοργανωτή.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ερχεται σε δυσκολη θεση ο Κοσμας...δεν τρεχει κατι...!!!
Και εγω δεν θα πηγαινα σε μια συναντηση...μιας αλλης μαρκας κ συγκεκριμενου μοντελου...γιατι η κουβεντα κ το ενδιαφερον θα ηταν μονο γι'αυτο...
Το ειπα μονο γιατι κ τα δυο μοντελα ειναι old school κ ιδιας μαρκας...!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ερχεται σε δυσκολη θεση ο Κοσμας...δεν τρεχει κατι...!!!
Και εγω δεν θα πηγαινα σε μια συναντηση...μιας αλλης μαρκας κ συγκεκριμενου μοντελου...γιατι η κουβεντα κ το ενδιαφερον θα ηταν μονο γι'αυτο...
Το ειπα μονο γιατι κ τα δυο μοντελα ειναι old school κ ιδιας μαρκας...!!!!
Εσυ και ο κόρακας έχετε μείνει... Αν υπολογίσεις ότι δεν το βάζεις χώμα... Μόνος σου παίζεις μπαλίτσα.
Εχε χάρη που είμαστε καλά παιδιά και σε κάνουμε παρέα...
 

labros

Μέλος
Περιοχή
Ιλιον - Τζουμέρκα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
Ντακαρίσιο
Εσυ και ο κόρακας έχετε μείνει... Αν υπολογίσεις ότι δεν το βάζεις χώμα... Μόνος σου παίζεις μπαλίτσα.
Εχε χάρη που είμαστε καλά παιδιά και σε κάνουμε παρέα...
petros KLR εγω που ειμαι ολομοναχος γιαυτο κανω μοκο, μπαινω και λιγο χωμα, κανω και κανα θελημα. Προσεχε προσεχε :D
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
petros KLR ...Πετράν ,το μηχανάκι σου παίρνει σχετικά εύκολα μηχανικό υπερσυμπιεστή.
ΤURBισέ το εργαλείο λέμε ,να βουλώσεις στόματα!! :cool:

Φαντάζομαι ήδη gsmaniac με action-cam καρφωμένη στο ΤσιΕς να γράφει ,με 180 ΕΟ ,
κ αριστερά στο πλάνο να τον περνάει ΜΑΥΡΟ ΚουLούRι ΑΕΡΑ & Χωρίς Οίκτο.
:ha
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
petros KLR ...Πετράν ,το μηχανάκι σου παίρνει σχετικά εύκολα μηχανικό υπερσυμπιεστή.
ΤURBισέ το εργαλείο λέμε ,να βουλώσεις στόματα!! :cool:

Φαντάζομαι ήδη gsmaniac με action-cam καρφωμένη στο ΤσιΕς να γράφει ,με 180 ΕΟ ,
κ αριστερά στο πλάνο να τον περνάει ΜΑΥΡΟ ΚουLούRι ΑΕΡΑ & Χωρίς Οίκτο.
:ha
...φωναζοντας "σταματα, πιαστηκαν οι τιραντες μου"
:roflmao::roflmao:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
petros KLR εγω που ειμαι ολομοναχος γιαυτο κανω μοκο, μπαινω και λιγο χωμα, κανω και κανα θελημα. Προσεχε προσεχε :D
Ο ρατσισμος των "μεγαλων"....κυβικων κ κυλινδρων...ΔΕΝ θα περασει....!!!!

Τα "λαικα"...μηχανακια μας θα δουλευουν απροβληματιστα για πολλααα χρονια...χαχα..!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ο ρατσισμος των "μεγαλων"....κυβικων κ κυλινδρων...ΔΕΝ θα περασει....!!!!

Τα "λαικα"...μηχανακια μας θα δουλευουν απροβληματιστα για πολλααα χρονια...χαχα..!!!
Για το δικό μου "λαϊκό"... Δεν το βλεπω
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Βγάλαμε λαγό εδώ...
.. για πε...
Κοκορακια βγάλαμε...
Η αλήθεια είναι ότι από την τελευταία κοκορομαχια δεν έχει κάνει κιχ, αλλά για να το εμπιστευτώ θα πρέπει να περάσει πολλές εξετάσεις.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Παντως που περασα πριν λιγο που πηγαμε για μπανιο πιο περα, δεν ειδα ταμπελα απ τον κεντρικο δρομο.
Εχω παει παλαιοτερα αλλα απ την παραλια.
Θα ξανακοιταξω αυριο.
Υπαρχει ταμπελα απλα ειναι 20μ πιο μεσα απ τον δρομο.
 
Top Bottom