2η Εντουροβολτα Ν. Φωκαιας Χαλκιδικης 23/2/14

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Μιλαμε για πολυ λασπη....παρα πολυ λασπη....
οι τολμηροι advriders πρεπει να βγηκαν και να επιστρεφουν.
Πριν λιγο τελειωσα με το αυτοκινητο................
που λερωθηκε στο δρομο για την εκκινηση.
Δεν μπορω να φανταστω τα μηχανακια που μπηκαν μεσα!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Γιαννης-ironbutt

Στεργιος-ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΨΗΛΟΓΙΩΡΓΗΣ
(Σε δευτερο πλανο ο τσακαλος με το XR250 ειναι
ο τεταρτος της παρεας απο το δευτερο ποδι)


Νικος-Nktm990
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Εχω και τη νικητρια των καλλιστειων της εντουροβολτας
..............................................με τη μαμα της!
Κουκλες αναμεσα σε πυροβολα οπλα!


 

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Ωπ! Έχουμε και διακρίσεις βλέπω...!!Μπράβο συγχαρητήρια :ok: :ok: :ok:
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Θα γραψω αργοτερα κανα 2-3 πραγματα για την ημερα αυτη...τωρα δεν μπορω ουτε τα δαχτυλα μου να κουνησω...
η μοναδικη φωτο που εχω σχεδον απο την ολη φαση με την μηχανη ακομα πεντακαθαρη!!!!
υποψιν οτι μου εδωσαν 2 επαθλα μαζι οταν εκανα εγραφη...μαλλον επειδη η μηχανη μου ζυγιζε το διπλασιο απο ολες τις αλλες εκει...(ή επειδη ηξεραν οτι δεν υπηρχε περιπτωση να τερματισω..):thinking::thinking::thinking:
[URL=http://s1167.photobucket.com/user/avgerou/media/IMG_6395_fhdr_zps6f3ce30a.jpg.html][/URL]
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
και για να μην δημιουργω λαθος εντυπωσεις για την σημερινη μερα...απο τα 75χλμ του αγωνα....καναμε τα...... 2χλμ (ναι 2 γραφει) ειχε τοσο πολυ λασπη που ειδα καθαροαιμα 250cc-450cc να γυρνανε πισω επειδη δεν μπορουσαν να τα βγαλουν περα..δεν πειραζει ηταν ενα ανωδυνο μαθημα για εμας και μια μικρη υποστηριξη σε ολα τα παιδια απο την τοπικη λεσχη που ετρεξαν τοσο πολυ ωστε να στησουν ολο το σκηνικο και η απιστευτη βροχη ολο το βραδυ που εριχνε τους το χαλασε...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Marion

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Μαριάνα
Μοτό
bmw gs 1200 .....θα ηθελα να ειχα!!
Ωπ! Έχουμε και διακρίσεις βλέπω...!!Μπράβο συγχαρητήρια :ok: :ok: :ok:
Δλδ δεν είχαμε διακρίσεις :sorry::sorry: .Δεν πειράζει :D :D :D , συγχαρητήρια για τα 2 χλμ και για την τρέλα που κουβαλάτε ;)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
και για να μην δημιουργω λαθος εντυπωσεις για την σημερινη μερα...απο τα 75χλμ του αγωνα....καναμε τα...... 2χλμ (ναι 2 γραφει) ειχε τοσο πολυ λασπη που ειδα καθαροαιμα 250cc-450cc να γυρνανε πισω επειδη δεν μπορουσαν να τα βγαλουν περα..δεν πειραζει ηταν ενα ανωδυνο μαθημα για εμας και μια μικρη υποστηριξη σε ολα τα παιδια απο την τοπικη λεσχη που ετρεξαν τοσο πολυ ωστε να στησουν ολο το σκηνικο και η απιστευτη βροχη ολο το βραδυ που εριχνε τους το χαλασε...

Καλά κάνατε και συμμετείχατε, για τους λόγους που αναφέρεις!!!!
Χαλάλι το πλύσιμο !
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
το ξαναλεω παιδες οτι και εμεις παμε για 100% χαβαλε και τιποτα αλλο.... και φυσικα θα χαρουμε πολυ να ερθει οποιος μπορει για καφε και κουτσομπολιο ... :D:D:D
Οσο για το πειραγμα που θα πεσει πριν και μετα ειναι στανταρ...!!!
Υ.Γ. Ενδεχεται να εχουμε και σκληροπυρηνικο εντουρα απο Σερρες με παλιο GS που θα βαλει γυαλια σε πολλους εκει... δεν λεω τιποτα αλλο!!!!

Πες μου ότι εννοείς το Νίκο.....;)
 

Ironbutt

Μέλος
Περιοχή
2ο Πουδαρ Χαλκιδικης...
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
BMW 1200 GSA
Πες μου ότι εννοείς το Νίκο.....;)
Oχι δεν ξερω καποιον Νικο απο Σερρες.Αυτος που θα ερχοταν δεν ειναι Μπεμβεδακιας...με δανεικο θα ηταν :)
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ουτε αυτος που λεω ειναι bmwδακιας. Αλλα ειναι απο τους μεγαλυτερους εντουραδες στην Ελλαδα. :)
Τελικα εχουν τιμονια οι Σερρες ;)
 
Top Bottom