2ο Τριχωνίδα trail ride 13-14 Μάιου

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Για δεύτερη χρονιά,οργανωνεται στην περιοχή το ηβεντ για μοτοσυκλέτες on-off.
Πέρυσι ήταν φανταστικά με πολύ καλή οργάνωση και ωραίες διαδρομες.

Φέτος θα είναι ακόμα καλύτερα.

 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Το είχα δει και πέρυσι,δεν είχα μηχανάκι.
Φέτος,σκάει ίδια ημερομηνία με τους από μηχανής μουσικούς και δεν ξέρω τι διάολο να κάνω.
Θα κάτσω σπίτι μου στο τέλος μου φαίνεται γιατί ο Μέρφι και οι νόμοι του πάνε παρέα με τον Μητσοτάκη... :ha
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Φέτος τελικά θα καταφέρω να δώσω το παρών. :yew:
Το παρών θα το δώσει εκεί και το δικό μου WR250R αλλά όχι εγώ (θα είμαι χορηγός)

Δε βγάλαμε μια φωτό και τα 3 μαζί στο trOFFy, αυτό ήταν πανελλήνια συνάντηση.... και δεν σε είδα και πουθενά, μόνο τη μηχανή έβλεπα.
 

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R
Το παρών θα το δώσει εκεί και το δικό μου WR250R αλλά όχι εγώ (θα είμαι χορηγός)

Δε βγάλαμε μια φωτό και τα 3 μαζί στο trOFFy, αυτό ήταν πανελλήνια συνάντηση.... και δεν σε είδα και πουθενά, μόνο τη μηχανή έβλεπα.
Α δε θα το πάρω το wr μαζί σε αυτή τη βόλτα, το έχω τιμωρία γιατί στον Λάδωνα με ξεκ$@#@σε :mooning:. Θα πάω με ένα δανεικό Himalayan.

Και εγώ έψαχνα το δικό σου μπας και σου ψιρίσω την σέλα, αλλά μόνο το άλλο το wr βρήκα.
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Θα παω κ εγω μαλλον , την μοτοβολτα του Σαββάτου …
Θα κατέβω αυριο το βραδυ Αιγιο κ σαββατο πρωί Τριχωνίδα
Οποίος παει απο αθηνα κ δεν εχει παρέα να μου στειλει pm
 
Τελευταία επεξεργασία:
Reactions: STF

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Το διήμερο ειναι φανταστικό καθως κ η οργάνωση της εκδρομής , απο τους μοτοσυκλετιστες του ΑΓΡΙΝΙΟΥ .Η διαδρομή σημερα ΣΑΒΒΑΤΟ , ήταν εθιστική , κ σε αρκετά σημεία extreme ,μπήκαμε σε παραπόταμους του Ευήνου ποταμού , σε λιβάδια , βουνά , διαδρομές σε χωματόδρομους περιμετρικά της Τριχωνίδας λίμνης, παραλίμνιες παραλίες κλπ .
Σύνολο 40 μηχανες περίπου , καμια 10 ρια απο Αθηνα
Έπισης εμφανίστηκε ,σε μια στάση που κάναμε , ο Μουρίκης απο το moto in action YOUTUBE, κ γύρισε πλάνα για το κανάλι του



























Αυτα για σήμερα





Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom