2ο Enduro Festival

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Βάλε και το ανηφόρι που είχε πολύ :photo: μετά τον ανεφοδιασμό,αν το έχεις.
πάρτε και το πιο ωραίο κομμάτι της διαδρομής το οποίο τσίμπησα από γιουτούμπη, γιατί η κάμερά μου έμεινε από μπαταρία ... :D:D
το παλληκάρι που το τράβηξε (Κώστας Αλεξόπουλος) δεν το ξέρω, παρεπιπτόντως "ανιμος" πάει, ελπίζω να μην έχει θέμα που το ανεβάζω :ok:


είπαμε ... βάλαμε μονοπατάδα και στις κωλότσεπες ...
 

bogart

Μέλος
Περιοχή
Άλιμος
Όνομα
Αντρέας
Μοτό
BMW F800 GS (08)
Ήταν πολύ δυνατό το event, κι εγώ πήγα με τον Θάνο και κάναμε τα 25 πρώτα χιλιόμετρα.
Μετά δυστυχώς έμεινε από συμπλέκτη και γυρίσαμε παρέα από άσφαλτο οπότε μου έμεινε λίγο η δίψα να κάνω την υπόλοιπη διαδρομή.

Όπως και να΄χει τα χιλιόμετρα που έγραψα αν και λίγα ήταν τρομερά και πραγματικά το ευχαριστήθηκα πολύ.
Όσο για τον Αλεξόπουλο, είναι φιλαράκι, δυνατό τιμόνι και φέτος βγήκε 5ος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα εντούρο στην Ε2.

Τώρα περιμένουμε με αγωνία το Enduro Festival!
Καλά χώματα παιδιά!
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ήταν πολύ δυνατό το event, κι εγώ πήγα με τον Θάνο και κάναμε τα 25 πρώτα χιλιόμετρα.
Μετά δυστυχώς έμεινε από συμπλέκτη και γυρίσαμε παρέα από άσφαλτο οπότε μου έμεινε λίγο η δίψα να κάνω την υπόλοιπη διαδρομή.

Όπως και να΄χει τα χιλιόμετρα που έγραψα αν και λίγα ήταν τρομερά και πραγματικά το ευχαριστήθηκα πολύ.
Όσο για τον Αλεξόπουλο, είναι φιλαράκι, δυνατό τιμόνι και φέτος βγήκε 5ος στο πανελλήνιο πρωτάθλημα εντούρο στην Ε2.

Τώρα περιμένουμε με αγωνία το Enduro Festival!
Καλά χώματα παιδιά!
Αντρέα, είδα το μηχανάκι σου στον "πετσάκια" που πήγα για λάδια τη χοντρή προχθές :ok:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Εννοείται !! Δεν θυμάμαι αν έχουμε γνωριστεί Αντρέα, αν όχι ραντεβού στο Enduro Meeting :)
 
Top Bottom