2021 Οκτώβριος Balkans express

george_pan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
yamaha
Επειδή βρίσκομαι Σερβία τους τελευταίους μήνες να πω ότι το κρύο εδώ δεν αστειεύεται. Ειδικά αν κάνετε την ορεινή Σερβία η οποία είναι πραγματικά υπέροχη. Οπότε καλά ρούχα. Καλά να περάσετε

Στάλθηκε από το SM-A750FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Επειδή βρίσκομαι Σερβία τους τελευταίους μήνες να πω ότι το κρύο εδώ δεν αστειεύεται. Ειδικά αν κάνετε την ορεινή Σερβία η οποία είναι πραγματικά υπέροχη. Οπότε καλά ρούχα. Καλά να περάσετε

Στάλθηκε από το SM-A750FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τι κάνεις σύντροχε εκεί

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
χουσβαρνα 510 πιστολ

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
χουσβαρνα 510 πιστολ
Η συζηγος είναι απο Σερβία, για αυτό είμαι και εδώ για κάποιους μήνες.
Σε ρώτησα διότι ειμουν Σερβία , φοιτούσα ......

george_pan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
yamaha
Σε ρώτησα διότι ειμουν Σερβία , φοιτούσα ......
οποτε την ξερεις την χωρα καλυτερα απο εμενα, ειναι πανεμορφη και αδικειται μοτοσυκλετιστικα. Εκανα φετος ορεινη Σερβια με αλλους 2 φιλους και πραγματικα εντυπωσιαστηκαμε

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
χουσβαρνα 510 πιστολ
οποτε την ξερεις την χωρα καλυτερα απο εμενα, ειναι πανεμορφη και αδικειται μοτοσυκλετιστικα. Εκανα φετος ορεινη Σερβια με αλλους 2 φιλους και πραγματικα εντυπωσιαστηκαμε
Δεν μπορώ να πω ότι ξέρω την χώρα , σίγουρα μπορώ να πω ότι την νιώθω... κατά κάποια έννοια ζώντας 6 αξέχαστα χρόνια εκεί τα οποία χωρίς να το καταλάβω με επιρρεασαν συνολικά σαν άνθρωπο κρίνοντας με ασφάλεια πλέον από τα 54 μου χρόνια
Αν γυρναγε ο χρόνος πίσω πάλι εκεί θα πήγαινα αλλά θα φρόντιζα να μάθω... ακόμα περισσότερα
Είναι περήφανη φυλή οι Σέρβοι μοιάζουν με εμάς αρκετά
Αυτά !!!

Ντομπαρ κουρατζ μιρ ου κουτσι.....
Ραζουμες?....

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 650 Transalp
Υπέροχη χώρα. Απίστευτα ορεινά αξιοθέατα.Αυτή την στιγμή βρίσκομαι νότια στην Vranje. Η θερμοκρασία έχει πέσει αρκετά. Βράδυ 12 βαθμοί. Νά έχετε μαζί σας χειμερινό εξοπλισμό γιατί νύχτα σέ ορεινή διαδρομή θά δείτε 4-5 βαθμούς. Καλά νά περάσετε όσοι ταξιδέψετε.

Aldebaran

Λασπωμένο μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
KTM 640 Adventure R '05
Πολύ κατάκαρδα το χω πάρει που δεν μπορώ να σε ακολουθήσω Στέργιο..... Να περάσετε τέλεια, εγώ θα σε εμπιστευομουν με κλειστά μάτια..... Άστους να λένε...

Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και ο ίδιος με τα μάτια κλειστά πάει Αποστόλη :p

Top Bottom