21 brothers Σαμάρια 30lt, νέου τύπου, κόκκινο χρώμα και 2 BAG PLUS 5 χρώμα γκρι

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Πωλούνται τα σαμάρια του τίτλου,πλήρως λειτουργικά και αδιάβροχα. Είχαν αγοραστεί από σύντροχο εδώ στο φόρουμ και συνολικά έχουν χρησιμοποιεί για 6 μέρες. Έχω φτιάξει εσωτερικά χαρτόνια όσο είναι και οι διαστάσεις του σαμαριού για πλάτη και πάτο και θα δωθούν και αυτά μαζί με τα σαμάρια.
Τιμή 100 έξοδα αποστολής δικά μου

Πωλούνται 2 τσαντάκια 2.6 λίτρα έκαστο, χρώμα γκρί. Το ένα είναι αχρησιμοποίητο το άλλο έχει χρησιμοποιηθεί 1 φορά.
Τιμή 45 ευρώ έξοδα αποστολής δικά μου
 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Πωλούνται τα σαμάρια του τίτλου,πλήρως λειτουργικά και αδιάβροχα. Είχαν αγοραστεί από σύντροχο εδώ στο φόρουμ και συνολικά έχουν χρησιμοποιεί για 6 μέρες. Έχω φτιάξει εσωτερικά χαρτόνια όσο είναι και οι διαστάσεις του σαμαριού για πλάτη και πάτο και θα δωθούν και αυτά μαζί με τα σαμάρια.
Τιμή 100 έξοδα αποστολής δικά μου

Πωλούνται 2 τσαντάκια 5 λίτρα έκαστο, χρώμα γκρί. Το ένα είναι αχρησιμοποίητο το άλλο έχει χρησιμοποιηθεί 1 φορά.
Τιμή 45 ευρώ έξοδα αποστολής δικά μου
Εννοείς της 21brothers πάλι? Αν γίνται μια φωτό μπρος πίσω να δω και τί σημεία δεσίματος έχει και δικαίωμα για μένα! Στη περίπτωση βέβαια που ο BlackArrow ενδιαφέρεται για τα πλαινά μόνο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Εννοείς της 21brothers πάλι? Αν γίνται μια φωτό μπρος πίσω να δω και τί σημεία δεσίματος έχει και δικαίωμα για μένα! Στη περίπτωση βέβαια που ο BlackArrow ενδιαφέρεται για τα πλαινά μόνο.
Ναι από 21 brothers. Φωτογραφίες θα ανεβάσω το απόγευμα. Τα σημεία δεσίματος είναι στάνταρ, ιμάντες πάνω και κάτω που χρεώνονται υποχρεωτικά αν τα αγοράσεις διότι έτσι στερεώνονται
 

BlackArrow

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι Αττικής
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Honda Africa CRF1000 DCT ( Η πρώην )
KTM 1190 Adventure
Εννοείς της 21brothers πάλι? Αν γίνται μια φωτό μπρος πίσω να δω και τί σημεία δεσίματος έχει και δικαίωμα για μένα! Στη περίπτωση βέβαια που ο BlackArrow ενδιαφέρεται για τα πλαινά μόνο.
tc-drift εγώ ενδιαφέρομαι μόνο για τα πλαινα σακίδια (30 litra) και όχι για τα 5λιτρα τσαντάκια.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Συγνώμη που ρωτάω, αλλά δεν κατάλαβα. Τα μικρά τσαντάκια τα θέλει κάποιος; Τα οποία νομίζω δεν είναι 5 λιτρα, αλλά 2,6 (http://21brothers.eu/produkt/torby-plus-5l/) Αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον, θα τα ήθελα.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
tc-drift εγώ ενδιαφέρομαι μόνο για τα πλαινα σακίδια (30 litra) και όχι για τα 5λιτρα τσαντάκια.
ΜΙα χαρά εγώ για τα πλαινά.

Συγνώμη που ρωτάω, αλλά δεν κατάλαβα. Τα μικρά τσαντάκια τα θέλει κάποιος; Τα οποία νομίζω δεν είναι 5 λιτρα, αλλά 2,6 (http://21brothers.eu/produkt/torby-plus-5l/) Αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον, θα τα ήθελα.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Στέφανε για τα πλαινά έγραψα παραπανω και ζήτησα φωτό, σόρυ. Να τα δω το απόγευμα στη φωτογραφία πώς είναι χρωματικά γιατί το γκρί ίσως δεν μου κάτσει καλά και αν δε μου κάνουν παίρνεις σειρά, οκ?
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Top Bottom