23 μέρες, 14 χώρες, 10.150 χλμ

Slane

Μέλος
Περιοχή
Ηράκλειο Κρήτη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW F 650 GS TWIN
Φίλε Αντώνη μπράβο κι από μένα. Πανέμορφες φωτογραφίες χωρίς πολλές πολλές φλυαρίες (όπως εγώ..).
Πως ανεβάζεις τις φωτογραφίες σε τόσο μεγάλο μέγεθος;
 

moby_gr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
R1200GS Adventure
Ο καθένας μας έχει τον τρόπο του στο γράψιμο και την παρουσίαση.
Και όλοι το κάνουν καλά με τον έναν ή τον άλλο τρόπο αρκεί να δίνονται πληροφορίες και εικόνες.

Οι φωτογραφίες είναι ανεβασμένες στο photobucket και τις έχω μικρύνει κιόλας :D
 

VDR

Μέλος
Περιοχή
ΖΑΧΑΡΩ
Όνομα
ΒΑΣΙΛΗΣ
Μοτό
DR650SE
R1200GSA X2
Super εκδρομούλα!!!:ok::ok::ok:
Διαβάζοντας το ταξιδιωτικό σου..ξαναταξίδεψα σε τόοσους αγαπημένους μου προορισμούς!:friendship:
Υγεία να έχουμε και να ταξιδεύουμε..:)
Τα σέβη μου στη co pilot σου.
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Άντε Αντώνη τώρα να σου πω οτι έφτασα στο ταξιδιωτικό ψάχνοντας για την Υπερδνειστερία έχοντας στο πίσω μέρος του μυαλού μου ότι κάποια στιγμή θα καταφέρω να το κάνω μέχρι Μόσχα και πίσω. Ευχάριστη έκπληξη. Εξαιρετικό ταξιδάκι, φαίνεται τα κμ να βγαίνουν άνετα και ας έφτανες βράδυ στις πόλεις. Ωραία τοπία με τις απέραντες ευθείες, ωραίες φωτογραφίες. Με έκανες να αλλάξω γνώμη για το Gdansk μιας και έχω στο μυαλό μου αν είμαστε καλά να μείνω να το δω το καλοκαίρι. Το καλό της υπόθεσης είναι πως τελειώνοντας το διάβασμα ξέρω οτι έχεις αναρρώσει. Να είστε πάντα καλά να ταξιδεύετε.

Ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας.
 

esel

Μέλος
Περιοχή
δωθε
Όνομα
Stelios tzianetopoulos
Μοτό
bmw R1200LC adv
πολυ ωραια "βολτα", ναστε παντα καλα και ναχετε παντα τετοια με χαρουμενες επιστροφες
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πολύ ενδιαφέρον οδοιπορικό!!
Πάντα τέτοια!!
Που να μας δείξει την βόλτα που έκανε το 2015......:waiting:
Το λαμογιο κάνει την πάπια. ....την σκωτσεζικη
 

moby_gr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
R1200GS Adventure
Άντε Αντώνη τώρα να σου πω οτι έφτασα στο ταξιδιωτικό ψάχνοντας για την Υπερδνειστερία έχοντας στο πίσω μέρος του μυαλού μου ότι κάποια στιγμή θα καταφέρω να το κάνω μέχρι Μόσχα και πίσω. Ευχάριστη έκπληξη. Εξαιρετικό ταξιδάκι, φαίνεται τα κμ να βγαίνουν άνετα και ας έφτανες βράδυ στις πόλεις. Ωραία τοπία με τις απέραντες ευθείες, ωραίες φωτογραφίες. Με έκανες να αλλάξω γνώμη για το Gdansk μιας και έχω στο μυαλό μου αν είμαστε καλά να μείνω να το δω το καλοκαίρι. Το καλό της υπόθεσης είναι πως τελειώνοντας το διάβασμα ξέρω οτι έχεις αναρρώσει. Να είστε πάντα καλά να ταξιδεύετε.

Ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας.
Από Υπερδνειστερία, είχε περάσει ένα χρόνο πριν από μένα, ο φίλος magelanos και ταλαιπωρήθηκε αρκετά, μέχρι και κλήσεις(!) του ρίξανε, μέσα σε αυτά τα λίγα χιλιόμετρα...δεν βρήκα κάποιο λόγο να τη διασχίσω, πέρα από το να έχω να λέω πως πέρασα κι από κει...

Ιδιαίτερα αργά δεν έφτασα κάπου, συνυπολόγισε όμως, πως δεν ξεκίναγα και ποτέ πολύ νωρίς :D.
Αλλά στη Ρωσία πραγματικά, θέλει πολύ προσοχή στο δρόμο, οι τύποι δεν αστειεύονται... :mad:

Το Gdansk, όντως πανέμορφο, γενικά η Πολωνία είναι όμορφη χώρα κατά τη γνώμη μου, με ζεστούς ανθρώπους και προπάντων οικονομική.

:friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Αντώνη σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, έχω κατά νου όταν με το καλό το αποφασίσω να την αποφύγω την Υπερδνειστερία. Gdansk μάλλον θα κάνω διανυκτέρευση πλέον(θα το βάλω στο πρόγραμμα). Αυτή τη στιγμή διαβάζω το ταξιδιωτικό του magelanos. :)

Καλούς μας δρόμους.

Sent from my Vodafone Smart 4 using Tapatalk
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Αντώνη σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες, έχω κατά νου όταν με το καλό το αποφασίσω να την αποφύγω την Υπερδνειστερία. Gdansk μάλλον θα κάνω διανυκτέρευση πλέον(θα το βάλω στο πρόγραμμα). Αυτή τη στιγμή διαβάζω το ταξιδιωτικό του magelanos. :)

Καλούς μας δρόμους.

Sent from my Vodafone Smart 4 using Tapatalk
Διαβασε οσο θες απο αυτους τους δυο αλλα το νου σου,
αν φυγεις μαζι τους μπορει να σε βρει η νυχτα εκει που δεν φανταστηκες ποτέ!
 
Top Bottom