23/12/18 χωμάτινη Λαυρεωτική

marf

Μπέλος
Όνομα
marf
Μοτό
Alpaca R LC DVD CD 11880
Ήταν μια πολύ ωραία βόλτα για εμένα μιας και είχα αρκετό καιρο να παω χωμάτινη. Ευχαριστώ πολύ τα παιδια για την όμορφη παρέα και ιδιαίτερα τον kordix για το στήσιμο/οργάνωση

Να είστε όλοι καλά και πάντα όρθιοι. Χρόνια πολλά
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Γεια! Λέω να το τολμήσω κι εγώ! Είναι ΟΚ; Ελπίζω να μην είναι για πολύ σκληροπυρηνικούς χωματαδες...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Φίλε Γιώργο χάρηκα πολύ που σε γνώρισα!
Με τα ελαστικά που είχες και με τα τερέν που περάσαμε που τελικά είχαν απ' όλα, από σαθρό μέχρι πέτρα φυτευτή και λάσπη, ένα έχω να σου πω: "είσαι φτιαγμένος για χωμάτινες διαδρομές".
 

Giorgio

Μέλος
Όνομα
George Karakostas
Μοτό
KTM LC4 640 Adventure
Φίλε Γιώργο χάρηκα πολύ που σε γνώρισα!
Με τα ελαστικά που είχες και με τα τερέν που περάσαμε που τελικά είχαν απ' όλα, από σαθρό μέχρι πέτρα φυτευτή και λάσπη, ένα έχω να σου πω: "είσαι φτιαγμένος για χωμάτινες διαδρομές".
Χαχαχα!!! Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!
Τα ακατάλληλα ελαστικά είναι πάντα μια πολύ καλή δικαιολογία!!
Στα επόμενα όπως πρέπει!
Να είμαστε καλά!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Synchro

Μέλος
Όνομα
Christos
Μοτό
No Bike Left
Γεια σου Τακη,

Καποια στιγμη πριν κανω αυτη την βολτα με τα παιδια ηθελα και εγω το GPX .
Το θεμα ειναι οτι ο kordix ξερει τοσο καλα την περιοχη και εναλλασει την διαδρομη επιτοπου που ειναι πολυ δυσκολο να μπορεσεις να το βρεις σαν προτινομενη διαδρομη.

Το μονο που μπορεις να κανεις - αυτο κανω και εγω δλδ - ειναι πρωτον να ξερεις λιγο απο αυτην την περιοχη και μετα να το πας ψαχνοντας απο google map και απο συνχομενες βολτες ωστε να βγαλεις την δικια σου διαδρομη.

Αν μενεις νοτια και ενδιαφερεσαι μπορω να σου στειλω ενα στο περιπου κομματι και μετα να προσπαθησεις μονος σου να βγεις οσο το δυνατον περισσοτερο εκτος δρομου μπορεις
 
Top Bottom