29 Μαΐου, το "καφέ" της Ανάκλησης

nikos-x

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Varadero 1000
Για να λέμε την αλήθεια . . . εμείς με καφέ θα ξεκινήσουμε, σε τσίπ'ρα (κλεμμένο από το χιούμορ persea) θα καταλήξουμε και για ανακλήσεις θα μιλήσουμε. :happy:

Την ερχόμενη Πέμπτη, στις 29 Μαΐου και με την ευκαιρία της επίσκεψης στην πόλη της Θεσσαλονίκης, του καλού φίλου
elis_RT και της Τζέλα, λέμε να πιούμε ένα καφεδάκι στο γνωστό σε όλους μας, Δεντρόσπιτο κι αφού εξαντλήσουμε όλα τα θέματα που μας απασχολούν, (ανακλήσεις, ασφαλιστικές και παροχές, ταξίδια και όνειρα), μεταφέρουμε τη διάθεση και τα κορμιά μας, στην πλησιέστερη ταβέρνα, για να κλείσουμε τη βραδιά με τον παραδοσιακό Γαλλλατικό τρόπο . . . φαΐ, πιοτί κι ο βάρδος φιμωμένος :p

Ώρα έναρξης, ορίζεται η 20ήν απογεματινήν (20:00)
Ώρα λήξης, ανάλογα με τις αντοχές σας στα χτυπήματα της παντόφλας . . . για όσους έρθουν μόνοι.
Ένδυμα, δεν υπάρχουν περιορισμοί . . . το χαμόγελό σας μας αρκεί . . . αλλά φορέστε και κάτι από πάνω, καλού-κακού.

Για την ιστορία, να γράψουμε πως ο
elis_RT, είναι ο φίλος μας από τα Τίρανα, που προσπάθησε να με βοηθήσει να βγάλω "άκρη" μετά το ατύχημα που είχα στη γειτονική Αλβανία.

Foto αρχείου:



Και για να συμβαδίζουμε με το προεκλογικό κλίμα, κλείνω με τη φράση: Η πρόταση δική μας, η επιλογή δική σας
Καλά να περάσουμε.

ΥΓ: Ενδεχομένως να αντιμετωπίσουμε ένα θεματάκι, με δύο petaludes, αλλά πιστεύω πως υπάρχει αρκετός χώρος ώστε να αποφευχθεί η "σύγκρουση" . . . εξ' άλλου οι πεταλούδες, ελεύθερες πετούν.

Κι άλλο ΥΓ: Το παρόν θέμα κυκλοφορεί σε δύο αντίτυπα. :laugh:

Κι έναν άλλον πα ΥΓ: Ηλία, πολύχρονος κι από εδώ (τρις) :sneaky:
 
Τελευταία επεξεργασία:

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Μεσα στον καφε, μεσα και στο after.
Η ευκαιρια να γνωρισουμε απο κοντα τον elis δεν χανεται με τιποτις!

Υ.Γ.
Ο petaludas θα ειναι περιοδεια στα Ανατολικα.
Ο petaloudas (junior) να βαλει με την ευκαιρια της εορτης το κρανος του
.................για να το δουμε:cool:
 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Ένα ένα μου τα λες τα καλά :D:D:D:D

Σε ευχαριστώ πολύ για την οργάνωση του καφέ-συνάντηση, αισθάνομαι ήδη πολύ προνομιούχος :cool:που είσαι φίλος μου και αναλαμβάνεις τέτοιου είδος υποδοχή .

Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου (τρις);).
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
σας είπα Κυριε την Πέμφτη δυσκολεύομαι.,.,λογο εργασίας.,.,

αλλα χαλάλι να γίνει θα προσπαθήσω να έρθω .,.,
καπου θα σας βρω.,.,

αφού θα δέσουμε και τον κακοφονίξ στο τέλος.,.:)


 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Beautifullllllllll.....:friendship:
θελω φωτο με αγκαλιες, φιλια, κλπ.......

ελπιζω να μην τρελανεται τον ELiS.......:D
Μην ξεχάσουν να με τρελάνουν :D:D:D.... στην σήμερον ημέρα αν δεν είσαι τρελός δεν τα καταφέρνεις:pointu:
 

vpentza

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
βασίλης
Μοτό
R1200GS SE 2010
Ρε δε πάτε νε πνιγείτε.......στα τσίπουρα, τις μπύρες και τη ..χοληστερίνη :D:D:D

Όλα τα ωραία κανονίζετε εκεί πάνω.......:)

Καλά να περάσετε και με τη ρέγουλα, έχω περιγράψει στον Elis ότι είμαστε ...σοβαροί άνθρωποι χωρίς συμπλέγματα και κακές συνήθειες....:p:p:p Μην εκτεθείτε..... :roflmao::roflmao:
 

petaloudas

Μέλος
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Νικολας
Μοτό
R1200GSA
Μεσα στον καφε, μεσα και στο after.
Η ευκαιρια να γνωρισουμε απο κοντα τον elis δεν χανεται με τιποτις!

Υ.Γ.
Ο petaludas θα ειναι περιοδεια στα Ανατολικα.
Ο petaloudas (junior) να βαλει με την ευκαιρια της εορτης το κρανος του
.................για να το δουμε:cool:
Και κοιτα να δεις που θα ειμαι πισω σιγουρα ...οποτε θα εμφανιστω και εγω και κατα πασα πιθανοτητα διπλος ...δε την αντεχω την παντοφλα μετα απο ρετσινα!!!
Νικοοοο ...αντε να ερθει και ο petaludas Junior να γνωριστουμε επιτελους καλοι χωραμε φιλε ...
Πασχαλη petaloudas εδω...οβερ μας μπερδευουν ολοι ε οχι και εσυ!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

nikos-x

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Varadero 1000
. . . Εικόνες από το μέλλον :D





Τα μηνύματα είναι αισιόδοξα . . . ο καιρός, σύμμαχός μας . . . και το κραγιόν, αδιάβροχο



Λίγο πριν βγούμε από το Pogradec, https://maps.google.com/maps?q=συνεργείο+μοτοσικλετών+στο+Pogradec,+Αλβανία&hl=el&ie=UTF8&ll=40.898739,20.66443&spn=0.002948,0.005681&sll=40.898739,20.66443&sspn=0.002948,0.005681&oq=συνεργείο+μοτοσικλετών+στο+Pogra&doflg=ptk&t=m&z=18 έχει το συνεργείο του, ο Besnik Devani (αυτό είναι το ον/νο του αδερφού του) . . . αν τύχει στο δρόμο σας, πείτε του ένα "γεια" . . . συμπαθέστατος και αξιαγάπητος.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Εγω τον ελις θα τον δώ στην έδρα του για να ξεμουδιασω λίγο μάλλον μετά το τροφυ (πσκ)
Καλά να περάσετε!!!!!!
 

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Εγω τον ελις θα τον δώ στην έδρα του για να ξεμουδιασω λίγο μάλλον μετά το τροφυ (πσκ)
Καλά να περάσετε!!!!!!
Θα σε περιμένω .....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 

nikos-x

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Varadero 1000
Selanik, μια φορά κι έναν "καφέ" :)

Άιντε και καλά να περάσουμε . . . τραπέζι, έκλεισε . . . κάτω από τα κλαδιά και δίπλα στο γρασίδι που μ' έσιαξε τη μέση, ο tattooΠανθηράκιας.

ΥΓ: Θα τριγυρίζει κάποιος στη γειτονιά του Τρικαλιώτη, για τεστΝτράιβ, στα καινούργια; :thumbsdown:
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Selanik, μια φορά κι έναν "καφέ" :)

Άιντε και καλά να περάσουμε . . . τραπέζι, έκλεισε . . . κάτω από τα κλαδιά και δίπλα στο γρασίδι που μ' έσιαξε τη μέση, ο tattooΠανθηράκιας.

ΥΓ: Θα τριγυρίζει κάποιος στη γειτονιά του Τρικαλιώτη, για τεστΝτράιβ, στα καινούργια; :thumbsdown:
Πανω απο 20 ταβερνες με το συγκεκριμενο σετ μΕ ηρθαν στο μυαλο..:rolleyes:
Κι αυτο με τη μεση κατι μΕ λεει ημουν κι εγω εκει αλλα που??

Επισης,το''Δενδροσπιτο'' περναει την περιοδο του ''μαθαν οτι ...... πλακωσαν και οι ........''
Και μας βλεπω παραδιπλα στο συντριβανι, διπλο σταντ παγκακι και μπυρα σε κουτακι.
Δε με χαλαει καθολου:):):)
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Πανω απο 20 ταβερνες με το συγκεκριμενο σετ μΕ ηρθαν στο μυαλο..:rolleyes:
Κι αυτο με τη μεση κατι μΕ λεει ημουν κι εγω εκει αλλα που??

Επισης,το''Δενδροσπιτο'' περναει την περιοδο του ''μαθαν οτι ...... πλακωσαν και οι ........''
Και μας βλεπω παραδιπλα στο συντριβανι, διπλο σταντ παγκακι και μπυρα σε κουτακι.
Δε με χαλαει καθολου:):):)
και καμια κιθάρα .,.,:pointu:
 
Top Bottom