29 Μαΐου, το "καφέ" της Ανάκλησης

Don Sakis

Old bastards
Περιοχή
Salonique
Όνομα
Σάκης
Μοτό
GS1200 η λευκή
του ΄09
πολύ βροχή ρε φίλε,ποτάμια κατεβάζει σα παν στου χουριό μας,,,,καλά να περάσετε δύσκολο από μένα...
εκτός αν βάλω στολή!!!!

 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Μα τι μυρωδιες Αυστριας βγαζει η παλιοΣαλονικη μολις φαει ενα γερο καλοκαιρινο νερο..

elis...λενε οτι τον ανθρωπο τον καταλαβαινεις απο τα ματια...καλα λενε!
Χαρηκα που σας γνωρισα απο κοντα,με την πρωτη ευκαιρια θα πιουμε ενα τσιπουρακι με θεα Ιταλια!
Και να ειναι καλα οι παθιαρικες BMW (και η μαμα τους με τις large ανακλησεις της)
να μαζευομαστε φιλοι απο τα Παλια κι απο τα Καινουργια:)

κ.κ.οικοδεσποτες..ειναι αργα για φαι στην ηλικια μας,
με ρεγουλα τα σουτζουκακια και το μπουκοβο
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Καί για μένα παίδες ήταν δύσκολο να ξεκινήσω με αυτήν την καταιγίδα..
Από Μουδανιά.. Παίζει αύριο πρωι και το τροφυ.. Ούτε για ξυδια ούτε για μύδια είμαι..

Εύχομαι να τα πούμε σε μια από τις επόμενες...
 

nikos-x

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Varadero 1000
Στις βραδινές περιπλανήσεις μας
μες στης πόλης τον αχό
τις θαμπές φωνές των άγνωστων
σκορπάει ο αέρας εκεί κι εδώ . . .


Πολλές φορές θέλουμε να πούμε πολλά άλλα δε βρίσκουμε λόγια ικανά και ηθελημένα επιλέγουμε τη σιωπή.

Όμως θα ήταν αγένεια να μην ευχαριστήσω όσους "τίμησαν" τον φίλο και φιλοξενούμενο μας, Ηλία, ξεκινώντας από τον:
jtnakos, που αψήφησε τη δυνατή βροχή, το κρύο, την απόσταση και την παντόφλα της Ντίνας . . . τον:
Petros1200, που αν και κουρασμένος μετά τη δουλειά του, ξενάγησε τον Ηλία και τη Τζέλα, στις ομορφιές της Θεσσαλονίκης, τον:
Petaloudas, τον νονό μου, αυτόν με τα λάδια :laugh: , τον:
Pashalis, που καθόλου δεν άλλαξε, τον:
Δίμετρο Σέρβο, Billsasa, για την αγάπη και τις ευαισθησίες του, τον:
Λάμπρο, τον ορειβάτη, για όλα όσα έχει κάνει και για τη βοήθεια του κατά την εισαγωγή μου στο νοσοκομείο, τον:
Urian Heep, που ακολούθησε μέχρι τέλους και για την πρόθεση του, να φιλοξενήσει το ζευγάρι, στο Χολομώντα, τον:
elias, για τα χαμόγελα και τις ευχές που εξέφρασε, τον:
Νίκο τον EVO, για το ενδιαφέρον του, να μην κλείσει ο φάκελος με το ατύχημα . . . Και τις:
Τέσσερις κυρίες της παρέας, που υπομονετικά, χάνονταν σε συζητήσεις για εξατμίσεις, κυλίνδρους και ταξίδια.

Φυσικά ευχαριστώ από καρδιάς και τους φίλους που επικοινώνησαν, εκφράζοντας τη διάθεσή τους να παρευρεθούν, αλλά είπαμε, το σύμπαν κι ο καιρός.

Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον.

Elia λυπάμαι που ο εγωισμός . . . του σύμπαντος και η δυνατή βροχή, συνηγόρησαν και δεν σου έδειξαν την βόρεια παρέα, στα καλύτερά της.

Παρακαλώ, να κλειδωθεί το θέμα και ν' απορροφηθεί όπως οι σταγόνες τις βροχής, στο διχασμένο . . . συγνώμη, στο διψασμένο χώμα. :D

Φωτογραφίες πολλές, δεν βγάλαμε, γιατί μετά από καιρό κατάλαβα πως οι φωτογραφίες, συντηρούν τον πόνο όταν ο "έρωτας" πεθαίνει . . . καληνύχτα σας.

Φιλική συμμετοχή, ο Ρούντολφ το ελαφάκι:









 
Τελευταία επεξεργασία:

elis_GS

Μέλος
Περιοχή
Tirana - Albania
Όνομα
elis
Μοτό
2015 BMW R1200GSA LC
Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να ευχαριστήσω όλους τους παρόντες και να σας πω το πόσο πολύ εγώ και η τζέλα σας ευγνωμονούμε για την όμορφη παρέα σας.

ήταν όλα πολύ ωραία , ακόμη και η βροχή:D:D:D.

ελπίζω να τα ξανά πούμε σύντομα.
 

MOYTPO

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Παυλος
Μοτό
BMW
Να σαι καλα αγορι. ο κωλοκαιρος δεν μας αφησε να μαζευτουμε ολοι οσοι θελαμε. Ελπιζω σε μια επομενη φορα!!!!!
 
Top Bottom