3 Απριλίου βοιωτική με λίμνη κ αλλά καλά.

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Φάγαμε κομπλα στον Ελικώνα.
Πάντως στα υπόλοιπα καλά περάσαμε με όμορφα καινούργια κομμάτια.
Καλό Μάιο για πάνω στα βουνά.
Τώρα κρασάκι.
Ευχαριστώ τόν Αποστόλη για την εξαιρετική παρέα.
Στην υγειά μας κ σύντομα μερικές φώτο.


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Λεωνίδα μπορεί να μη βγήκε το κομμάτι ψηλά ,αλλά περάσαμε και ανακαλύψαμε καινούργια και εξίσου ωραία κομμάτια !!!
Σε ευχαριστώ για την ξενάγηση στα μέρη σου ,για την όμορφη παρέα σου, για όλα !!!!
Ήταν από τις βόλτες που εύχεσαι πότε θα έρθει η επόμενη στα όμορφα μέρη που έχετε στη περιοχή σου !!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λεωνίδα μπορεί να μη βγήκε το κομμάτι ψηλά ,αλλά περάσαμε και ανακαλύψαμε καινούργια και εξίσου ωραία κομμάτια !!!
Σε ευχαριστώ για την ξενάγηση στα μέρη σου ,για την όμορφη παρέα σου, για όλα !!!!
Ήταν από τις βόλτες που εύχεσαι πότε θα έρθει η επόμενη στα όμορφα μέρη που έχετε στη περιοχή σου !!!
Να είσαι καλά φιλαράκι, η χαρά κ δική μου, είς τό επανιδείν :)
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λοιπόν όπως είπε κ ο Απόστολος στα ψηλά του Ελικώνα λόγο του πρόσφατου τραυματισμού κ καθώς το χιόνι είχε από κάτω πάγο αποφασίσαμε να μην το διακινδυνεύσω,δεν υπήρχε κ λόγος καθώς με τα επόμενα χιόνια μεθαύριο, η διέλευση είναι αδύνατη.

Βλέποντας τον καιρό θα οριστεί κ ημερομηνία μήπως κ βολταρουμε σε πιο χαμηλά υψόμετρα
Οι διαδρομές πέρα από κάποιες γνωστές έχουν κ δύο τρία σημεία που δεν έχουμε περάσει κ είναι αξιόλογα θα έλεγα.
Νομίζω θα συμφωνήσει κ ο Αποστόλης.
Σύντομα κ ένα βιντεάκι μικρό για να πάρετε μια ιδέα.
 

Dakkar1983

WannaBe
Περιοχή
Αιγάλεω
Όνομα
Νικόλαος
Μοτό
BMW g 650 x challenge
Κ συνεχίζουμε την αναγνωριστική


Στάλθηκε από το M2010J19SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Από τα καλύτερα κομμάτια της αναγνωριστικής, μπράβο παίδες, πάντα τέτοια!!! :friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Από τα καλύτερα κομμάτια της αναγνωριστικής, μπράβο παίδες, πάντα τέτοια!!! :friendship:
Σε αυτό το κομμάτι πέρασαν οι περισσότερες ώρες μέχρι να πάρουμε τον δρόμο για την έξοδο. :D
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Λοιπόν όπως είπε κ ο Απόστολος στα ψηλά του Ελικώνα λόγο του πρόσφατου τραυματισμού κ καθώς το χιόνι είχε από κάτω πάγο αποφασίσαμε να μην το διακινδυνεύσω,δεν υπήρχε κ λόγος καθώς με τα επόμενα χιόνια μεθαύριο, η διέλευση είναι αδύνατη.

Βλέποντας τον καιρό θα οριστεί κ ημερομηνία μήπως κ βολταρουμε σε πιο χαμηλά υψόμετρα
Οι διαδρομές πέρα από κάποιες γνωστές έχουν κ δύο τρία σημεία που δεν έχουμε περάσει κ είναι αξιόλογα θα έλεγα.
Νομίζω θα συμφωνήσει κ ο Αποστόλης.
Σύντομα κ ένα βιντεάκι μικρό για να πάρετε μια ιδέα.
Επιλογές στη περιοχή υπάρχουν αρκετές και σε διαδρομές πανέμορφες όπως και το τοπίο γύρω από τη λίμνη όπου άμα τη πετύχεις και με χαμηλή νέφωση ή και χιόνι πιστεύω θα είναι εικόνα δυνατή !!!
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ένα μικρό βιντεάκι για το πώς περάσαμε στην αναγνωριστική με τον Απόστολο.
Να έχουμε υγεία, θεού κ καιρού θέλοντος θα κάνουμε μια ωραία βόλτα κ θα είναι μια ευκαιρία για όποιον δεν έχει μπορέσει να ακολουθήσει την προηγούμενη φορά να έρθει.

 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λίγο τα χιόνια λίγο μέχρι να πάρουμε το πιστοποιητικό της ίωσης λίγο κάποιες δουλειές που έμειναν πίσω πέρασε ο καιρός αλλά η βόλτα είναι εν αναμονή ακόμα.
Ίσως το Σ.Κ πριν την καθαρά Δευτέρα πρώτα ο Θεός,αν εκδηλωθεί ενδιαφέρον να γίνει.
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Αν πας για τον γυρο της Υλικης και θελεις να το συνδυασεις με Ελικωνα ειναι μακρινες οι αποστασεις συνδεσης με πολυ ασφαλτο ενδιαμεσα..
Αν εχει καλο καιρο την αλλη Κυριακη 6 Μαρτιου μπορουμε να κανουμε ενα Καλλιδρομο....Εγω αυτο εχω κατα νου να σου πω την αληθεια...
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Δυστυχώς το τριήμερο θα έχει οικογενειακές υποχρεώσεις οπότε νο βολτα
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μια επίσης καλή επιλογή...


Στάλθηκε από το SM-A315G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτήν την διαδρομή στο ήμισυ την έχω φτιάξει στο μυαλό μου μέσω του χάρτη πολλές φορές.
Θα την κάνουμε φίλε, απλά για το άμεσο μέλλον θέλω μια κοντινή στα μέρη μας για φίλους που δεν έχουν καταφέρει να έρθουν για μια ξενάγηση ακόμα.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Αν πας για τον γυρο της Υλικης και θελεις να το συνδυασεις με Ελικωνα ειναι μακρινες οι αποστασεις συνδεσης με πολυ ασφαλτο ενδιαμεσα..
Αν εχει καλο καιρο την αλλη Κυριακη 6 Μαρτιου μπορουμε να κανουμε ενα Καλλιδρομο....Εγω αυτο εχω κατα νου να σου πω την αληθεια...
Γύρω στα 12 χιλιόμετρα άσφαλτο κ το έχω κατά νου μήπως κ το έφτιαχνα αλλιώς, αλλά Υλίκη δεν έχουμε ξαναπάει κ το συνδετικό ασφάλτινο ναι μεν αρκετό αλλά οι σπηλιές του δίνουν λίγο ενδιαφέρον.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Καιρού κ θεού θέλοντος Κυριακή 13-3 κ εφόσον υπάρχει συμμετοχή θα κάνουμε μια βόλτα έτσι για να βρεθούμε να πιούμε ένα καφέ κ ένα κρασάκι όποιος θέλει με τα συνοδευτικά του.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom