30-10-21 το περίπολο θα εκδράμει κατά το βορά… οστις ψήνετε…

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Εγώ γιατί νόμιζα ότι η βόλτα ήταν την Κυριακή...

Καλά να περάσετε και καλή επιστροφή!
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Εγώ γιατί νόμιζα ότι η βόλτα ήταν την Κυριακή...

Καλά να περάσετε και καλή επιστροφή!
[/QU
Α μα σου πω οτι τυχαία το πρόσεξα και γω χθές το βράδυ.αυτή την εντύπωση είχα.Ευτυχώς....
 

μητσος

Ο μήτσος των καρδαμιτσίων
Περιοχή
Γιάννενα
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
KLE500
Συνάντησα τον naftilos και την παρέα σήμερα,και οδηγήσαμε για λίγο μαζί συνετά .Αλλά ήταν λίγο, και με τις καλύτερες εντυπώσεις.Στο επανιδείν.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Κατηφόρισμα λοιπόν προς Ματσούκι, συνάντηση με Μήτσο, μια μπανανίτσα στα γρήγορα και βουρ για Πράμαντα.
Στάση απέναντι για φωτό


Στραβές φωτό αλλά είχα χαζέψει από τα τοπία! Την επόμενη φορά θα νετάρω καλύτερα :D
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Τελευταίο καφεδάκι και τοστάκια στο γεφύρι και οι δρόμοι μας χωρίζουν. Εγώ αποφασίζω να γυρίσω προς Άρτα και να βγω Ιονία Οδό, τα υπόλοιπα παιδιά μένουν πιστά στο πλάνο για Μουζάκι και επιστροφή από Καρδίτσα. Ήταν σχεδόν 5μμ και η σκέψη να μας πιάσει η νύχτα στους επαρχιακούς δεν με έψηνε καθόλου. Λίγο και ο φόβος της κούρασης σε συνεχή στροφιλίκια, έπαιξα safe.
4ω 15λ αργότερα έκλεινα το πάρκινγκ, κουράστηκα τελικά λιγότερο από ότι περίμενα. Μεγάλη βόλτα σε όλα της. Θα την θυμάμαι καιρό.

Στάση πριν τη Κορίνθο για ανεφοδιασμό μηχανής και αναβάτη :)

Τέλος!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Εκκίνηση για Τίμιο Σταυρό, φοβερό μέρος!



Μπράβο παίδες!
Να συμπληρώσω πως η Ιερά Μονή Τιμίου Σταυρού Δολιανών είναι η μοναδική στα Βαλκάνια με 13 τρούλους.
 
Top Bottom