31 Μαρτίου - Στριφτερή σιδηρόκωλη Vol.2 - Αράχοβα / Παύλιανη / Λιδωρίκι / Πεντεόρια

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Back yo base που λένε και στο χωριό μου!!!
Μπράβο ρε Γιάννη για την ιδέα!!!!
Χάρηκα που σας γνώρισα όλους
Άσε τα μπράβο και κοίταξε να πάρεις κάνα μηχανάκι!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Τι παρέα είσαστε ρε φουστη μου... ακομα πονάει η κοιλιά μου από το γέλιο...και απ'το πολύ φαΐ... το vegan

gsmaniac
Κωστα λίγα πράγματα βγάλαμε γιατί η θα οδηγούσαμε η θα τρώγαμε η θα γελάγαμε... που χρόνος για φώτο...
Ότι είναι θα το ανεβάσουμε εδώ..
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Πισω κ εγω.....απιστευτα μερη...ομορφες επαρχιακες διαδρομες.....το κυριοτερο ομως...ειναι η ΜΑΓΕΙΑ των στιγμων μιας ωραιας παρεας....που βγαινει χαρη των μελων του φορουμ κ στις καλες τους ιδεες κ προτασεις !!!!!
Γνωρισα νεους φιλους.....ξαναδα παλιους οπως τον Δημο......τον Θανο κ Σωτηρη δευτερη φορα μεσα σε ενα μηνα !!!!
Κ βεβαια τον μεγιστο Θοδωρη........που παροτι δεσμευτηκα να μην αποκαλυψω οτι μου εκμυστηρευθηκε.........ΔΕΝ μπορω να κρατηθω....θα το πω δημοσια !!!!





Μου ειπε επι λεξη.............μου αρεσουν πολλα μηχανακια που βλεπω εδω σημερα......ΑΛΛΑ.....αυτο που μου κανει κλικ κ γουσταρω ειναι το..........Κουλουρι......χσχαχα !!!!!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Πισω κ εγω.....απιστευτα μερη...ομορφες επαρχιακες διαδρομες.....το κυριοτερο ομως...ειναι η ΜΑΓΕΙΑ των στιγμων μιας ωραιας παρεας....που βγαινει χαρη των μελων του φορουμ κ στις καλες τους ιδεες κ προτασεις !!!!!
Γνωρισα νεους φιλους.....ξαναδα παλιους οπως τον Δημο......τον Θανο κ Σωτηρη δευτερη φορα μεσα σε ενα μηνα !!!!
Κ βεβαια τον μεγιστο Θοδωρη........που παροτι δεσμευτηκα να μην αποκαλυψω οτι μου εκμυστηρευθηκε.........ΔΕΝ μπορω να κρατηθω....θα το πω δημοσια !!!!





Μου ειπε επι λεξη.............μου αρεσουν πολλα μηχανακια που βλεπω εδω σημερα......ΑΛΛΑ.....αυτο που μου κανει κλικ κ γουσταρω ειναι το..........Κουλουρι......χσχαχα !!!!!!
Πάντα έτσι ρομαντικιά είσουν?
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να στε καλά όλοι

Γιάννη ωραία ιδέα + υλοποίηση


Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ομορφη αγαπημένη Ρούμελη...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Χιόνια είχε τελικά; :p
Έχασες..
Και αέρα δε θα ετρωγες,
Και χιόνια δε θα εβρισκες,
Και θα έστριβες το εργαλείο,
Και θα ετρωγες καλά.... Vegan δηλαδή,

Αλλα δεν πειράζει
Στην επόμενη :friendship:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κάτι τέτοιες βόλτες είναι που σε κάνουν να ανοίγεις χάρτες και να σχεδιάζεις καινούργιες διαδρομές αμέσως με το που μπεις σπίτι (και να ίπταται η αντίστοιχη παντόφλα με κατεύθυνση την κεφάλα μου, ταυτόχρονα με το αντίστοιχο επιφώνημα "βρε αχορταγε ακόμα δεν ήρθες στο pc έκατσες;;;" )

Πραγματικά ήταν από τις πιο ολοκληρωμένες βόλτες που έχω κάνει στρίβοντας το εργαλείο μου (τη μοτό εννοώ μην παρεξηγηθούμε) , γελώντας με φιλους και τρώγοντας vegan σε ορεινό χωριό περιτριγυρισμένο από τις χιονισμένες βουνοκορφές των Βαρδουσίων.

Πραγματικά τι άλλο να ζητήσει ένας μοτοσυκλετιστης;

Νταξ, θα μου άρεσε να ήμουν με το Γαιδουρακι μου (ΚΤΜ) και να βουταγα και λίγο στη λασπιτσα, αλλά δεν πειράζει.
Αφήνουμε ανοιχτούς λογαριασμούς.

Ευχαριστώ που με τιμήσατε με την παρουσία σας μάγκες, και μάγκισσες , σας είμαι ευγνώμων!

Άιντε στην υγειά σας και στην επόμενη!


(εσύ που διαβάζεις τώρα.....ναι εσύ....αποφάσισε επιτέλους... κοντεύεις να φτιάξεις fan club! )


Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Πισω και γωωωω... Γιαννη τι θα κανω τοσους μηνες που θα λειπεις ωρεεε;;;; :) ποιος θα με κραζει για την "πεθεροκτονια" μου;; χαχαχα αντε και στην επομενη με νεο επαθλο!!!!


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom