36 Ώρες 2024 - 25ο Endurance Tour of Greece: 18 & 19 Μαΐου 2024

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το advride
To DGR
Το οδοιπορικό της ΦΙΛΜΑ (το οποίο έχει ενδιαφέρον σαν κόνσεπτ και ελπίζω ότι θα βρούμε την διαδρομή)
Το οδοιπορικό της MG

Τζόκερ να παίξουμε παιδιά...
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Πω αμα δεν εχεις fb… μπηκα και έψαξα την βόλτα των ΦΙΛΜΑ. Πάρα πολυ καλό φαίνεται!

Αλλα πέφτει και αυτο 18/19
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Το advride
To DGR
Το οδοιπορικό της ΦΙΛΜΑ (το οποίο έχει ενδιαφέρον σαν κόνσεπτ και ελπίζω ότι θα βρούμε την διαδρομή)
Το οδοιπορικό της MG

Τζόκερ να παίξουμε παιδιά...
εχει και μια σκυταλοδρομια η ΠΑΛΕΜΟΤ στις 25/26 μαιου...
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
εχει και μια σκυταλοδρομια η ΠΑΛΕΜΟΤ στις 25/26 μαιου...
δεν ξέρω τι είναι αυτό, αλλά δεν είναι το ίδιο ΣΚ και τέλος πάντων ας ανοίξουν ένα θεματάκι να το δούμε
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πω αμα δεν εχεις fb… μπηκα και έψαξα την βόλτα των ΦΙΛΜΑ. Πάρα πολυ καλό φαίνεται!

Αλλα πέφτει και αυτο 18/19
Όντως, δεν το είχα δει ούτε εγώ. Πολύ ενδιαφέρον φαίνεται (με άρωμα Λεωνιδίου βέβαια σαν κόνσεπτ)!

Το σκέφτομαι.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ψήνετε κάνεις αργος και μόνος για το 36ωρο;;; Που να μην το ενδιαφέρει να ακολουθήσει πιστά την διαδρομή αλλά για την εμπειρία;;

xrv_world_explorer
 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Ψήνετε κάνεις αργος και μόνος για το 36ωρο;;; Που να μην το ενδιαφέρει να ακολουθήσει πιστά την διαδρομή αλλά για την εμπειρία;;

xrv_world_explorer
το μόνο σίγουρο είναι οτι θα βρεις όχι μόνο έναν αλλά περισσότερους όπου στην πράξη μετά τα 200χλμ θα συγχρονιστείς μαζι τους.
Βασικά είναι και ο καλύτερος τρόπος για εμένα γιατί πολλοί αναβάτες επιλέγουν να "ψήσουν" φίλους, γνωστούς, συγγενείς κτλ οι οποίοι στην πράξη δεν έχουν καταλάβει τι πάνε να κάνουν και όταν έρχονται τα δύσκολα, γκρινιάζουν, αντιδρούν και γενικώς χαλάνε το κλίμα μεταξύ τους.
Στο δρόμο τα βρίσκεις ή δεν θα τα βρίσκεις με κάποιον που πρέπει να κάνεις πολλά χλμ. μαζί, όχι στο τραπέζι και τα τσίπουρα
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το ερωτηματικό τώρα, αν θες να πας βόλτα και δεν θες να ακολουθήσεις την διαδρομή, το "η εμπειρία" τι νόημα έχει, όντας απ' έξω με το καλημέρα;

Πας κάπου με κόσμο γενικά σε μια άλλη βόλτα
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Εδώ καλά δεν ξέρω πως δίνετε ο χάρτης σε τι μορφή .... Μην το παίζεις ξερολας , εγώ το λέω αν έχει πάει 11 η ώρα και δεν έχουμε φτάσει στο ξενοδοχείο και ο σύντομος δρόμος είναι 20 λεπτά να είναι διατεθειμένος να το "κάψουμε" .... Γι'αυτό ψάχνω κάποιον να είναι η πρώτη του φορά να το βρούμε παρεα

xrv_world_explorer
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αποστόλη δεν είναι πρώτη φορά που βγαίνεις από την Αθήνα.

Αν έχεις πιστέψει τους παραμυθάδες περί του ότι πεθαίνεις στο βουνό και βρισκουν τα κόκκαλα σου οι αρχαιολόγοι χίλια χρόνια μετά, θα δεις πως...

Δεν ισχύει.

Φέτος γράφει 1700 χιλιόμετρα με μια διανυκτέρευση εκτός.

Εντάξει, πόσο χάλια να είναι...
 

Christos S

Μέλος
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
KTM 950 ADVENTURE
BMW R1200GS ADVENTURE
KTM EXC 300
Το advride
To DGR
Το οδοιπορικό της ΦΙΛΜΑ (το οποίο έχει ενδιαφέρον σαν κόνσεπτ και ελπίζω ότι θα βρούμε την διαδρομή)
Το οδοιπορικό της MG

Τζόκερ να παίξουμε παιδιά...
Sorry, αλλά το DGR τι είναι;;;;
Και εννοείται μεσα 36ωρο και φέτος....

Στάλθηκε από το 23090RA98G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom