3o Ανταμωμα φιλων μοτοσυκλετας 12-14 Ιουλιου 2019

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πιστευεις οτι ολη αυτη η ιστορια ξεκινησε γιατι θελησε καποιος να κανει κατι τετοιο?

Ασε που στην πραγματικοτητα δεν υφισταται.
Ξέρουμε πολύ καλά τι υφίσταται.... Αλλα είναι κουβέντα που γίνεται από κοντά και πάνω από 1000 υψόμετρο. :p
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Ξέρουμε πολύ καλά τι υφίσταται.... Αλλα είναι κουβέντα που γίνεται από κοντά και πάνω από 1000 υψόμετρο. :p
Ετσι,για να μην κατηγορηθουμε οτι παμε να χαλασουμε το καλο κλιμα. :friendship:
 

advag990

Enjoy your ride!!!!
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
KTM ADVENTURE 990S
Καλημέρα,
Μπήκα σήμερα μετά απο πολύ καιρό να δω τι κανει αυτό το όμορφο παρεακι
μιας και λόγω υποχρεώσεων σας εχω χασει τον τελευταιο καιρο.
Δίαβαζα τα εγκωμια πο επλεξε ο φίλος thenos όλα πολύ καλα μέχρι εδω αλλά σσαν ασχετος που είμαι γενικα
από ενα σημείο και μετα σας έχασα λίγο όταν αρχισαν τα σχόλια περί λεσχων ομοσπονδίας και βλέπω πολλές αιχμές να αφήνονται,
Μπορεί επεδή εχω καιρο να γράψω να έχω χάσει επεισόδια αλλά δν καταλαβα γιατί άλλαξε τροπή η συζήτηση απο το τόσο ωράιο event
και πήγε στο να ασχολούμαστε με το ποιος το έκανε και γιατί.
Και το ρωτάω γιατί μπήκα να χαζέψω λίγο να δώσω και εγώ το δικο μου παλμό για το γεγονός παρόλο που δε μπορέσα να βρεθώ με τον thenos αλλά αν αρχίσω να λέω τις δικές μου εντυπώσεις θα ειμαι λιγο σαν εκτος θέματος
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλημέρα,
Μπήκα σήμερα μετά απο πολύ καιρό να δω τι κανει αυτό το όμορφο παρεακι
μιας και λόγω υποχρεώσεων σας εχω χασει τον τελευταιο καιρο.
Δίαβαζα τα εγκωμια πο επλεξε ο φίλος thenos όλα πολύ καλα μέχρι εδω αλλά σσαν ασχετος που είμαι γενικα
από ενα σημείο και μετα σας έχασα λίγο όταν αρχισαν τα σχόλια περί λεσχων ομοσπονδίας και βλέπω πολλές αιχμές να αφήνονται,
Μπορεί επεδή εχω καιρο να γράψω να έχω χάσει επεισόδια αλλά δν καταλαβα γιατί άλλαξε τροπή η συζήτηση απο το τόσο ωράιο event
και πήγε στο να ασχολούμαστε με το ποιος το έκανε και γιατί.
Και το ρωτάω γιατί μπήκα να χαζέψω λίγο να δώσω και εγώ το δικο μου παλμό για το γεγονός παρόλο που δε μπορέσα να βρεθώ με τον thenos αλλά αν αρχίσω να λέω τις δικές μου εντυπώσεις θα ειμαι λιγο σαν εκτος θέματος
Καλημέρα!
Το σχετικό σχόλιο μου αφορούσε καθαρά κουβέντα μεταξύ των ανθρώπων της ομοσπονδίας οι οποίοι δηλώσαν ότι είδανε ανθρώπους στο αντάμωμα που είχανε χρόνια να εμφανιστούν σε επίσημες εκδηλώσεις.
Επίσης ήταν μια απάντηση στο σχόλιο του gsmaniac ότι πραγματικά ο κόσμος ζητάει τέτοιου είδους μαζώξεις.
Δεν είχα καμία πρόθεση να χαλάσω το θέμα με ανούσια σχόλια...
Απλά μια διαπίστωση της πραγματικότητας ήταν...
Και εκδρομικά έχω κάνει της ομοσπονδίας και σε συναντήσεις έχω πάει και καφέ πίνουμε με τους κυρίους αλλά τα πράγματα όπως φαίνεται αλλάζουν...
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Καλημέρα,
Μπήκα σήμερα μετά απο πολύ καιρό να δω τι κανει αυτό το όμορφο παρεακι
μιας και λόγω υποχρεώσεων σας εχω χασει τον τελευταιο καιρο.
Δίαβαζα τα εγκωμια πο επλεξε ο φίλος thenos όλα πολύ καλα μέχρι εδω αλλά σσαν ασχετος που είμαι γενικα
από ενα σημείο και μετα σας έχασα λίγο όταν αρχισαν τα σχόλια περί λεσχων ομοσπονδίας και βλέπω πολλές αιχμές να αφήνονται,
Μπορεί επεδή εχω καιρο να γράψω να έχω χάσει επεισόδια αλλά δν καταλαβα γιατί άλλαξε τροπή η συζήτηση απο το τόσο ωράιο event
και πήγε στο να ασχολούμαστε με το ποιος το έκανε και γιατί.
Και το ρωτάω γιατί μπήκα να χαζέψω λίγο να δώσω και εγώ το δικο μου παλμό για το γεγονός παρόλο που δε μπορέσα να βρεθώ με τον thenos αλλά αν αρχίσω να λέω τις δικές μου εντυπώσεις θα ειμαι λιγο σαν εκτος θέματος
Βαλε τις φωτο απο τα ομορφα μερη που πηγατε.....αυτα μετρανε.....μην ασχολεισαι με τα αλλα !!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Λίγο αργά αλλά φρέσκο...
 
Top Bottom