4ο Enduro Game Ωρωπού

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Καλησπέρα στην παρέα,

Ωραία μέρα σήμερα, με ιδανική θερμοκρασία, οπότε απολαύσαμε, την 4η εντουρόβολτα, που κάνει κάθε χρόνο η Λέσχη Ωρωπού.
Η διαδρομή περίπου 75 χλμ, περιλάμβανε ΑΡΚΕΤΗ κοτρώνα, και ορισμένα τσιμπουκ@κι@, σε γενικές γραμμές όμως ήταν εύκολη, και ευχαρίστησε τους συμμετέχοντες.

Για την ιστορία, μερικές φωτό, οι οποίες αποδεικνύουν ότι είμαστε "καθηγητές στη μ@λ@κί@", ενώ για άλλη μια φορά, την ωρα που κάποιοι ήταν στο "σπρώξε, ρούφα, τράβα, γλύψε" κάποιοι απλώς τράβαγαν φωτό ...:D:D:D



















εδώ φαίνονται τα "ιδιαίτερα" εργαλεία, που κουβαλάει ο Αρης ... Merenda (συσκευασία εστιατορίου μάλιστα ...) , μελομακάρονα κτλ κτλ ...:banghead:eek:_O:wacky:

 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
εδώ φαίνονται τα "ιδιαίτερα" εργαλεία, που κουβαλάει ο Αρης ... Merenda (συσκευασία εστιατορίου μάλιστα ...) , μελομακάρονα κτλ κτλ ...:banghead:eek:_O:wacky:

Δεν περίμενα κάτι λιγότερο απο ιδιοκτήτη καφεζαχαροπλαστείου;)
Απ'ότι φαίνεται περάσατε πολύ καλά :ok:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Δεν περίμενα κάτι λιγότερο απο ιδιοκτήτη καφεζαχαροπλαστείου;)
Απ'ότι φαίνεται περάσατε πολύ καλά :ok:
ναι Τζώρτζ, ήταν πολύ ωραία !

Αρίνος, όπως θα ξέρεις φαντάζομαι, είναι η "ψυχή" σε όλες τις εντουρόβολτες !!
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Το εργαλείο το είδα εγώ στο φυσικό του χώρο και πραγματικά είναι κούκλα! Να το χαρείς όσο δεν πάει Δημήτρη!;)
Επίσης να πω πως μου έκανε τρομερή εντύπωση στο βενζινάδικο που πήγαμε για ανεφοδιασμό, όλοι βάλαμε κάμποσα λίτρα για τα 50 τόσα χιλιόμετρα που είχαμε κάνει (εμένα πήρε σχεδόν 5 λίτρα) και του Δημήτρη ίσα-ίσα που είχε πέσει η στάθμη! Απίστευτα μικρή κατανάλωση δεδομένης της εντουράδικης διαδρομής. :ok:

Τέλος να πω κι από εδώ ένα ευχαριστώ σε σένα και την παρέα σου που με βοήθησε να περάσω σε εκείνο το γμνο ανηφόρι με το γμνο βραχοσκαλόπατο στο τέλος!:eek: (Είναι αυτό που βλέπετε στις 3-4 τελευταίες φωτό)
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Που είναι αυτές οι φωτό?

Δεν ήταν και τόσο ζορικη η βόλτα, είχε κάτι ανηφορικά αλλά όχι και για καπάκι !
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Που είναι αυτές οι φωτό?

Δεν ήταν και τόσο ζορικη η βόλτα, είχε κάτι ανηφορικά αλλά όχι και για καπάκι !
Ρεεεεε βαλε μια φωτο απο το εργαλειο στο φυσικο του χωρο να το ζαχαρωσουμε να παει καλα η βδομαδα :woot::woot:
έλα ρε Κωστή ... δε σου χαλάω χατήρι, αλλά είναι γκλαμουριά η φωτό ... όχι action ...:D

 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Το εργαλείο το είδα εγώ στο φυσικό του χώρο και πραγματικά είναι κούκλα! Να το χαρείς όσο δεν πάει Δημήτρη!;)
Επίσης να πω πως μου έκανε τρομερή εντύπωση στο βενζινάδικο που πήγαμε για ανεφοδιασμό, όλοι βάλαμε κάμποσα λίτρα για τα 50 τόσα χιλιόμετρα που είχαμε κάνει (εμένα πήρε σχεδόν 5 λίτρα) και του Δημήτρη ίσα-ίσα που είχε πέσει η στάθμη! Απίστευτα μικρή κατανάλωση δεδομένης της εντουράδικης διαδρομής. :ok:

Τέλος να πω κι από εδώ ένα ευχαριστώ σε σένα και την παρέα σου που με βοήθησε να περάσω σε εκείνο το γμνο ανηφόρι με το γμνο βραχοσκαλόπατο στο τέλος!:eek: (Είναι αυτό που βλέπετε στις 3-4 τελευταίες φωτό)
@est Στέφαν, σε βρηκα και σένα, στο σκαλοπάτι της ταλαιπωρίας !

 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ωραίο ήταν, χορταστικό δίπιτο με απ' όλα και βάλε.

Θα έρθει κανένας με τα άλλα παππούδια την ερχόμενη Κυριακή στα Μέγαρα στην συγκέντρωση Βετεράνων εντούρο;

Πέρσι η βόλτα ήταν ταμαμ, ανοιχτή και σήκωνε γκάζι.
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ωραίο ήταν, χορταστικό δίπιτο με απ' όλα και βάλε.

Θα έρθει κανένας με τα άλλα παππούδια την ερχόμενη Κυριακή στα Μέγαρα στην συγκέντρωση Βετεράνων εντούρο;

Πέρσι η βόλτα ήταν ταμαμ, ανοιχτή και σήκωνε γκάζι.
Βεβαίως Κώστα !! θα τα πούμε εκεί ?
φέτος, έμαθα θα παίξει καζάνι με φασολάδα ...:D τα παιδιά της ΛΕΜΜ είναι φοβερή παρέα !!
 
Top Bottom