5ήμερη φθινοπωρινή στη Νότια Κρήτη.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τρο-με-ροι..... Καβαλάρηδες, εργαλεία, φώτο!!!!
Είχαμε πολύ καιρό να βολτάρουμε στην Κρήτη μέσα από το advride και με γυρίσατε αρκετά πίσω, όταν παλιόφιλοι κάτι μας έδειχναν.

Εξαιρετικοί.. :prft:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
:thanx::brv::friendship:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Πολυ ομορφιά αυτο το νησί.
Που θα μου πάει θα τα γυρίσω τα Αστερουσια κ κ τα φαράγγια του Ηρακλείου κ ίσως να έχω κ ξεναγούς κατι τύπους με δύο όμορφες Αφρικανες.
Πολύ ωραία βόλτα μπράβο σας.
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Πολυ ομορφιά αυτο το νησί.
Που θα μου πάει θα τα γυρίσω τα Αστερουσια κ κ τα φαράγγια του Ηρακλείου κ ίσως να έχω κ ξεναγούς κατι τύπους με δύο όμορφες Αφρικανες.
Πολύ ωραία βόλτα μπράβο σας.
Όποιος έρθει είναι καλοδεχούμενος πάντα!

Μόνο αποφύγετε τον Αύγουστο γιατί κυκλοφορούν εκατομμύρια τουριστών και δεν ευχαριστιέται κανένας.
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Πανέμορφα μέρη έχει η Κρήτη και εμείς "εδώ" μέσα είμαστε τυχεροί που μας την δείχνεται με τον καλύτερο τρόπο!!! ΜΠΡΆΒΟ σας και πολύ ωραία μηχανάκια στο περιβάλλον που πρέπει:ok:
 

stefanos

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Honda Africa twin 750
Ωραία βόλτα σε ωραίο τόπο! Ευχαριστούμε για το ταξίδι. Η Κρήτη καιρό τώρα είναι στόχος για μια 5ημερή χωμάτινη...
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Ωραία βόλτα σε ωραίο τόπο! Ευχαριστούμε για το ταξίδι. Η Κρήτη καιρό τώρα είναι στόχος για μια 5ημερή χωμάτινη...
Να έρθεις. Μόλις σήμερα απέκτησα ένα Domi και θα σε χρειαστώ...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

Manouel650

Μέλος
Περιοχή
Ρέθεμνος τση Κρήτης
Όνομα
Μανώλης
Μοτό
Domi 650
Μοδα τα Domi στο forum δωσε κ καμια φωτο στο λαο
Έχουμε καιρό. Με βλέπω να ασχολούμαι όλο το 2019 με κάτι μετατροπούλες που έχω στο μυαλό μου.
Για την ώρα μαζεύω ιδέες...:):):)
 

jimmis5

Μέλος
Όνομα
jimmis
Μοτό
kle
Ομορφη Κρητη την οποια δεν εχω καταφερει να την βολταρω οπως θα θελα ..
Ολες τις φορες ή για δουλεια ή σαν τουριστας ..Ελπιζω συντομα να κανω βολτα τις βουνοπλαγες σας
Μπραβο για τα μοναδικα κλικ !!!
 
Top Bottom