5 μερες Ηγουμενιτσα Αλεξανδρουπολη με δυο παπουτσια πανινα

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
No plan, δεν εχω ξαναγυρισει τιποτα απο κει εκτος απο κατι ξεροτοπους σε πτολεμαιδα σερρες και λιμνη κερκινη που δεν εμεινα ευχαριστημενος.... Οποτε οτι τρελος εχετε να προτεινετε στειλτε μου να το εχω στα υποψιν και να το βαλω στο πλανο.... Πχ καταρακτες πασσα κλπ....

#xrv_world_explorer
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Θες να γραψεις χλμ. ντε κ καλα ;;;
Γιατι να πας Ηγουμενιτσα αν δεν ταξιδεψεις Ιταλια ;;;
Για Αλεξανδρουπολη τωρα...παιρνας απο Κομοτηνη..Δραμα..Ξανθη..πολυ πραμα..μηπως να το μαζευες λιγο για 5 ημερες..;;;
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Θες να γραψεις χλμ. ντε κ καλα ;;;
Γιατι να πας Ηγουμενιτσα αν δεν ταξιδεψεις Ιταλια ;;;
Για Αλεξανδρουπολη τωρα...παιρνας απο Κομοτηνη..Δραμα..Ξανθη..πολυ πραμα..μηπως να το μαζευες λιγο για 5 ημερες..;;;
Τις μερες τις βρισκουμε..... Ας βρουμε τα αγνωστα μερη που δεν ξερω και οχι παραλιακα, δεν θελω να βλεπω ανθρωπο χαχαχαχα την ηγουμενιτσα την εβαλα γιατι εχω κατι βαπτισια γιαυτο...... Αλλα και εχει γυρω γυρω ζαγοροχωρια κλπ που δεν εχω παει ποτε

#xrv_world_explorer
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
Gs 1200
Καταρακτες μας τελειωσαν νωρις.

Ανεβασμα στο οροπεδιο της Βλαστης απο Πτολεμαιδα.
Νεστοριο Πευκοφυτο Κονιτσα.
Κονιστα,Σαμαρινα και Κονιτσα Παδες Βασιλιτσα Δοτσικο κλπ
Κονιτσα Ηγουμενιτσα ολο απο τον παλιο.

Ολες οι αλλες διαδρομες θα σε ταλαιπωρησουν γιατι ειναι πολυ κλειστες και θα ψηθεις.

Αν ειμαι Γιαννενα και βολεψει,σε παιρνω και απο το χερακι για να μην χαθεις.
 
Τελευταία επεξεργασία:

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Και σίγουρα Ροδόπη!!
Και σίγουρα Ξάνθη μέσω Παρανεστι! Επίσης γενικά παλιά εθνική με εξαίρεση Εγνατία τις στροφές Καβάλας!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Μικρό και μεγάλο Δερειο είτε από Ξάνθη είτε από Σουφλι να το προσεγγίσεις η διαδρομή είναι απίστευτη


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Βομβαρδιστε μεεεε.... Θα κατσω να τα δω και θα στειλω αποριες

#xrv_world_explorer
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Μικρό και μεγάλο Δερειο είτε από Ξάνθη είτε από Σουφλι να το προσεγγίσεις η διαδρομή είναι απίστευτη


Sent from my iPhone using Tapatalk
Είπε μέχρι Αλεξ/πόλη γι’αυτο δεν πηγα πιο πέρα! Αμα είναι έτσι, από Λουτρά Τραιανουπολης προς δάσος της Δαδιας! Πανέμορφη διαδρομή στο βουνό! Γενικά όλες οι διαδρομές που περιλαμβάνονται στον κύκλο αξίζουν! Από Φέρες κατάγομαι!




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Και τριεθνες παω αμα λαχει αρκει να αξιζει....

#xrv_world_explorer
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Είπε μέχρι Αλεξ/πόλη γι’αυτο δεν πηγα πιο πέρα! Αμα είναι έτσι, από Λουτρά Τραιανουπολης προς δάσος της Δαδιας! Πανέμορφη διαδρομή στο βουνό! Γενικά όλες οι διαδρομές που περιλαμβάνονται στον κύκλο αξίζουν! Από Φέρες κατάγομαι!




Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ωραία κομμάτια !!! Τα επισκέφθηκα 10 χρόνια αφού απολύθηκα από το Στρατό κάτι που το ήθελα πολύ όταν ήμουν στρατιώτης αλλά δεν έκατσε.

(Υπηρέτησα 31 ΛΜΧ στον Δορίσκο και έβγαινα στις Φέρρες. Πέρασα πολύ ωραία με εξαίρεση το πολυ κρύο τον χειμώνα.)

Αποστόλη θα μπεις και χώμα ή σε ενδιαφέρουν ασφάλτινα κομμάτια κυρίως?
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Μικρό και μεγάλο Δερειο είτε από Ξάνθη είτε από Σουφλι να το προσεγγίσεις η διαδρομή είναι απίστευτη


Sent from my iPhone using Tapatalk
Η Ξάνθη είναι λίγο μακριά... Υπάρχει (χωματό)δρόμος που πάει από νομό Ξάνθης σε νομό Έβρου, παράλληλα με τα σύνορα...;;; Για δώσε περισσότερα στοιχεία...
:friendship:
 

christoslazy

Bad habits die hard
Περιοχή
Larisa
Όνομα
Christos Lazidis
Μοτό
BMW F650GS DAKAR 2005
KAWASAKI ZZR 600 2006 Black UK edition
Ωραία κομμάτια !!! Τα επισκέφθηκα 10 χρόνια αφού απολύθηκα από το Στρατό κάτι που το ήθελα πολύ όταν ήμουν στρατιώτης αλλά δεν έκατσε.

(Υπηρέτησα 31 ΛΜΧ στον Δορίσκο και έβγαινα στις Φέρρες. Πέρασα πολύ ωραία με εξαίρεση το πολυ κρύο τον χειμώνα.)

Αποστόλη θα μπεις και χώμα ή σε ενδιαφέρουν ασφάλτινα κομμάτια κυρίως?
Ε, τότε σίγουρα θα φάγαμε δίπλα δίπλα σε κάνα σουβλατζίδικο γιατί φαντάζομαι έκανες θητεία πριν το 99 που έφυγα :) ! Περίεργο πάντως, οι περισσότεροι που γνωρίζουν την περιοχή λόγω θητείας, δεν εκφράζονται με τα καλύτερα λόγια για την περιοχή, επηρεαζόμενοι απο την πιθανά αρνητική εμπειρία της θητεία τους! Και είναι λογικό να συμβαίνει, παρόλο που ο νόμος Έβρου, έχει ενδιαφέροντα στοιχεία να δώσει! Σχετίζεται βέβαια και πόσο απομακρυσμένα από την πρωτεύουσα του νομού έλαβε χώρα η θητεια! Προσωπικά η Αλεξ/πόλη συγκαταλέγεται στις τοπ 3 πόλεις που θα ήθελα να διαβιώ!


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 

MotoADVTales

Ο Μαστροχαλαστής
Περιοχή
Χαλκιδικη
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
XRV 750 RD07A
Η Ξάνθη είναι λίγο μακριά... Υπάρχει (χωματό)δρόμος που πάει από νομό Ξάνθης σε νομό Έβρου, παράλληλα με τα σύνορα...;;; Για δώσε περισσότερα στοιχεία...
:friendship:
Κομοτηνή ήθελα να πω! Σορρυ χαχαχχαχ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom