5/1/20 Καφεδάκι Λαύριο

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Καλημέρα θα πάω σε λίγο, μια βολτούλα ασφάλτινη προς Σούνιο μεριά για καφεδάκι στο Λαύριο. Έκατσε ελεύθερος χρόνος ξαφνικά για αυτό και το γράφω τελευταία στιγμή.

Θα περιμένω μήπως έρθει κάποιος, στο τέλος Βουλιαγμένης εκεί που τέμνει την παραλιακή στις 10.30

Το τηλ μου είναι στο προφίλ.
 

Arisxios

Μέλος
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Αρης
Μοτό
Πατίνι
Καλή βόλτα εγώ δυστυχώς δουλεύω !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Τι ωραία θάτανε ένα καφεδάκι στο Σούνιο τώρα....αλλά κάτι με τριγυρνάει, με έχει τσακίσει και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου.
Καλά να περάσεις Κώστα και όσοι σύντροχοι πάτε, ψυχή πρόθυμη σώμα μπάζο.....
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Περαστικά Σάββα, φυλάξου για να είσαι ετοιμοπόλεμος στις 12. Άρη θα τα πούμε στην βόλτα του κάπτεν.


Ειμαι στην Καμάριζα (Άγιο Κωνσταντίνο) για καφεδάκι ζεν στο Παραμύθι. Πολύ ωραία μέρα για βόλτα. Μάλλον πρόκειται για την νηνεμία πριν τον χαλασμό που έρχεται.



Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Περαστικά Σάββα, φυλάξου για να είσαι ετοιμοπόλεμος στις 12. Άρη θα τα πούμε στην βόλτα του κάπτεν.


Ειμαι στην Καμάριζα (Άγιο Κωνσταντίνο) για καφεδάκι ζεν στο Παραμύθι. Πολύ ωραία μέρα για βόλτα. Μάλλον πρόκειται για την νηνεμία πριν τον χαλασμό που έρχεται.



Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Μέσα Κώστα φίλε μου ούτε έχω ξεμυτίσει για αυτό το λόγο την βγάζω με ταξιδιωτικά συντρόχων και ευελπιστώ να περάσει...

Χαίρομαι που βλέπω ότι περνάς πανέμορφα ! :prft:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μέσα Κώστα φίλε μου ούτε έχω ξεμυτίσει για αυτό το λόγο την βγάζω με ταξιδιωτικά συντρόχων και ευελπιστώ να περάσει...

Χαίρομαι που βλέπω ότι περνάς πανέμορφα ! :prft:

Eιχα αυτές τις μέρες λίγο "λάσκα" και το ευχαριστήθηκα.

Υγεία να έχουμε...
 
Top Bottom