6° Χωμάτινο Κυνήγι Θησαυρού, ΣΥ.ΜΟ.Φ.Ε!

surikenjim

Μέλος
Περιοχή
Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
kawasaki KLX250S
Την Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 θα πραγματοποιηθεί το 6° Χωμάτινο Κυνήγι Θησαυρού με Roadbook, του ΣΥ.ΜΟ.Φ.Ε !!! Το σημείο συγκέντρωσης-εκκίνησης θα είναι στο parking του καταστήματος “ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ”, Λεωφ. Πόρτο-Ράφτη & Βενιζέλου. Η εκκίνηση θα δοθεί στις 10:00πμ. Για τη διευκόλυνση σας και την ομαλή διεξαγωγή του παιχνιδιού, καλό θα είναι να βρίσκεστε στο χώρο 40 λεπτά νωρίτερα.
Η συμμετοχή είναι ΔΩΡΕΑΝ.
Ο τερματισμός θα είναι στον Κουβαρά. Υπάρχει καφενείο και ταβέρνες. Ως χώρος συγκέντρωσης έχει οριστεί το καφενείο.
Την Πέμπτη 17 Οκτωβρίου θα γίνει ένα σύντομο briefing στο χώρο της λέσχης, 8:30 - 10:00μμ.
  • Τηρούμε τον Κ.Ο.Κ. οδηγούμε προσεκτικά και με ασφάλεια.
    ΔΕΝ είναι αγώνας, είναι παιχνίδι, και ο σκοπός μας είναι να περάσουμε ευχάριστα.
    ** Να έχετε μαζί σας νερό και στυλό.
Σκλαβενιτης
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Την Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 θα πραγματοποιηθεί το 6° Χωμάτινο Κυνήγι Θησαυρού με Roadbook, του ΣΥ.ΜΟ.Φ.Ε !!! Το σημείο συγκέντρωσης-εκκίνησης θα είναι στο parking του καταστήματος “ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ”, Λεωφ. Πόρτο-Ράφτη & Βενιζέλου. Η εκκίνηση θα δοθεί στις 10:00πμ. Για τη διευκόλυνση σας και την ομαλή διεξαγωγή του παιχνιδιού, καλό θα είναι να βρίσκεστε στο χώρο 40 λεπτά νωρίτερα.
Η συμμετοχή είναι ΔΩΡΕΑΝ.
Ο τερματισμός θα είναι στον Κουβαρά. Υπάρχει καφενείο και ταβέρνες. Ως χώρος συγκέντρωσης έχει οριστεί το καφενείο.
Την Πέμπτη 17 Οκτωβρίου θα γίνει ένα σύντομο briefing στο χώρο της λέσχης, 8:30 - 10:00μμ.
  • Τηρούμε τον Κ.Ο.Κ. οδηγούμε προσεκτικά και με ασφάλεια.
    ΔΕΝ είναι αγώνας, είναι παιχνίδι, και ο σκοπός μας είναι να περάσουμε ευχάριστα.
    ** Να έχετε μαζί σας νερό και στυλό.
Σκλαβενιτης
Εκτός από νερό και στυλό, υποθέτω ότι απαραιτητο είναι και το roadbook στο μηχανάκι?

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Εκτός από νερό και στυλό, υποθέτω ότι απαραιτητο είναι και το roadbook στο μηχανάκι?

Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Η διαδρομη δινεται απο τα παιδια του ΣΥΜΟΦΕ υπο μορφη roadbook σε χαρτια Α4 μεσα σε ζελατινα και τα πιανεις πανω στο τιμονι (ή οπου αλου βολευει με tie wraps (και αυτα τα δινουνε)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Την Κυριακή 20 Οκτωβρίου 2019 θα πραγματοποιηθεί το 6° Χωμάτινο Κυνήγι Θησαυρού με Roadbook, του ΣΥ.ΜΟ.Φ.Ε !!! Το σημείο συγκέντρωσης-εκκίνησης θα είναι στο parking του καταστήματος “ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ”, Λεωφ. Πόρτο-Ράφτη & Βενιζέλου. Η εκκίνηση θα δοθεί στις 10:00πμ. Για τη διευκόλυνση σας και την ομαλή διεξαγωγή του παιχνιδιού, καλό θα είναι να βρίσκεστε στο χώρο 40 λεπτά νωρίτερα.
Η συμμετοχή είναι ΔΩΡΕΑΝ.
Ο τερματισμός θα είναι στον Κουβαρά. Υπάρχει καφενείο και ταβέρνες. Ως χώρος συγκέντρωσης έχει οριστεί το καφενείο.
Την Πέμπτη 17 Οκτωβρίου θα γίνει ένα σύντομο briefing στο χώρο της λέσχης, 8:30 - 10:00μμ.
  • Τηρούμε τον Κ.Ο.Κ. οδηγούμε προσεκτικά και με ασφάλεια.
    ΔΕΝ είναι αγώνας, είναι παιχνίδι, και ο σκοπός μας είναι να περάσουμε ευχάριστα.
    ** Να έχετε μαζί σας νερό και στυλό.
Σκλαβενιτης
6ο Χωμάτινο Κυνήγι θησαυρού για τον ΣΥΜΟΦΕ και 3ο για μένα. Εκτός σημαντικού απροόπτου μέσα κι εγώ!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
1η θέση στο ομαδικό για δυο ομάδες που ισοψηφίσαν (τρελλός χαβαλές).
Αυτές ήταν οι 3η και 8η ομάδα που απαρτίζοταν από τους STF, Corki, MoNiker & surikenjim, konkost, Λευκάδιος, αντίστοιχα.

Φωτό της 3ης ομάδας (της 8ης ομάδας δεν έχω)

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
1η θέση στο ομαδικό για δυο ομάδες που ισοψηφίσαν (τρελλός χαβαλές).
Αυτές ήταν οι 3η και 8η ομάδα που απαρτίζοταν από τους STF, Corki, MoNiker & surikenjim, konkost, Λευκάδιος, αντίστοιχα.

Φωτό της 3ης ομάδας (της 8ης ομάδας δεν έχω)

:brv:παίδες...!!!:ltsg:
 
Reactions: STF

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
1η θέση στο ομαδικό για δυο ομάδες που ισοψηφίσαν (τρελλός χαβαλές).
Αυτές ήταν οι 3η και 8η ομάδα που απαρτίζοταν από τους STF, Corki, MoNiker & surikenjim, konkost, Λευκάδιος, αντίστοιχα.

Φωτό της 3ης ομάδας (της 8ης ομάδας δεν έχω)

Παιχταράδες μου
 

surikenjim

Μέλος
Περιοχή
Ν.ΚΟΣΜΟΣ
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
kawasaki KLX250S
Και ναι, μάλλον τα καταφέραμε καλά σήμερα!. Πρώτη θέση, μετάλλιο και κύπελλο για την ομάδα. Συγχαρητήρια στους οργανωτές και σε όλους τους συμμετέχοντες, νικητές και μη, γιατί πάνω από όλα μετράει η παρέα.

jim zaftis has shared 1 photo with you!
 

kipling

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
XRV 750 Africa Twin '99
Ωραία διαδρομή, ακόμα και 2καβαλα υπήρχαν, ωραίοι γρίφοι, ωραίος καιρός και γενικότερα ήταν ΣΟΥΠΕΡ!!!!
Μπράβο στον Συμοφε που το έτρεξε (ο Τάσος -σκούπα μορφή!!!!!)
Άντε και του χρόνου εκεί.... :)

Στάλθηκε από το S8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

korobilis7

Μέλος
Περιοχή
rentis
Όνομα
kostas
Μοτό
AFRICA TWIN XRV 750 rd07a
Μικρή φέτος η διαδρομή, ευκολη,με κάποια ενδιαφέρον ομορφα κομμάτια .
Πολλές στάσεις για τους γρίφους.
Πολύ καλή η προσπάθεια των παιδιών του ΣΥΜΟΦΕ.Χαρησαν πολλά χαμόγελα.
Μπράβο σε διοργανωτές και συμμετέχοντες!


Στάλθηκε από το SM-J320FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom