750km σε 30 ωρες

bag

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
africa rd04
Ο τελικός απολογισμός αναφέρεται στον τίτλο. Μετά από μια υπέροχη πρόσκληση ξεκινήσαμε στις 8:30 από Αθήνα με τελικό προορισμό το χωριό Κρυονέρια στην ορεινή Ναυπακτία.
Ξεκινήσαμε απο Πάρνηθα και διανύσαμε 400 χιλιόμετρα με την άσφαλτο να ειναι το αναγκαίο κακό. Με πάνω από 300 χιλιόμετρα υπέροχες χωμάτινες διαδρομές φτάσαμε στον προορισμό μας στις 9 το βράδυ.
Ξεκούραση και το πρωί μετα απο εναν υπέροχο καφε με φοντο το ελατόδασος ξεκινήσαμε προς Αθήνα απο την ξενερωτη και γκρι άσφαλτο...


Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Το 950 με τα αυτοκόλλητα είναι του Φώτη;
 

vakou

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μπράβο, αλλά θέλουμε φωτό! Ομάλια βλέπω, κατεβήκατε για φαγητό στη Μαρία στην Περδικόβρυση?
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Το 950 το είδα χθες το μεσημέρι να επιστρέφει από Αμφίκλεια. Ζήλεψα λίγο...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

bag

Μέλος
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
africa rd04
Ναι του Φώτη του τρελαρα ειναι.
Ξεκινήσαμε οι 3 μας ενα 950 adventure ενα 950 super enduro και το ταπεινό μου αφρικακι.
Για τη διαδρομη δεν ξέρω και πολλά.
Ξερω οτι περασαμε Πάρνηθα Αράχωβα Γκιώνα.
Ξερω οτι για να ακολουθήσω τους τρελούς ήθελε πολύ κόπο αλλα τα κατάφερα.
Ξερω ότι περάσαμε υπέροχα και οτι το καινούριο λάστιχο που έβαλα(vee rubber) σε λιγο θελει αλλαγη
Και επίσης ξερω οτι για αλλη μια φορα το αφρικακι μου με έβγαλε ασπροπροσωπο καθώς κινήθηκε εντελως απροβληματιστα σε ολα τα τερραιν.
Την επόμενη μέρα ξεκινήσαμε οι δυο την επιστροφή αφήνοντας το 950 adventure να συνεχίσει τις διακοπές του...

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom