8-9-10 του μηνος καταδρομικη σε διπλανη χωρα το σκεφτομαι!!!

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
ανδριανουπολη ελληνοφωνα χωρια βουλγαρια πετρινα μανιταρια πομακοχωρια. και πισω ερχομαι με χιλια
Για κάντο ακόμα πιο λιανά
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Α και το Μαύροβο δύσκολο λόγο χιονιού και εκεί δεν είναι Δολιανά σήμερα χιόνισε, πάμε καφενείο, αύριο φεύγουμε, εκεί σήμερα χιόνισε την Άνοιξη φεύγουμε, καφενείο υπάρχει ρε παιδιά? έχει και -20
Κο κο κο κο
Όλα σε πειράζουν
Παλιογρια
Να κάνεις παρέα με το μανιακ να κάνετε και φόρουμ!!!! Τα άγρια ραμολιμεντα .......
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αποφασίστε το όσοι το θέλετε γιατί,

Θαρσείν χρη, τάχ’ αύριον έσσετ’ άμεινον.
222 σειρά
93Α
Λοχίας
575 τάγμα Πεζοναυτών
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αν εχω ψυχολογια θα ακολουθησω
Άσε..........
Η ψυχολογία σου θα φτιαχτεί το 2021 στην επέτειο της επανάστασης του 1821
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
δεν εχει πιο λιανα αν ειναι ο καιρος καλος φευγουμε για πανω ανδριανουπολη τα χιλιομετρα βγαινουν δεν εχει ζεστη αρκη ο καιρος να ειναι καλος δεν εχει και πολλα να δουμε αρα φευγουμε την αλλη μερα για βουλγαρια πριν τον μπουργκα ειναι τα ελληνοφωνα χωρια φτανουμε μεχρι μπουργκα και πισω για το καρτζαλι παμε πετρινα μανιταρια και μπαινουμε απο κομοτηνη ελλαδα επιμενω βεβαια για τον καιρο να ειναι καλος πομακοχωρια φαγητο στην διασημη και γνωστη ταβερνα στο πουθενα και πισω αθηνα δεν εχουμε και πολλα αλλα να κανουμε μεσα σε τρεις αντε τεσσερις μερες αλλιως αφημουμε τα ελληνοφωνα χωρια και παμε στα υπολοιπα παντα απο κεντρικες αρτηριες και οχι βουνα μην μπλεξουμε πουθενα χειμωνας ειναι
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
δεν εχει πιο λιανα αν ειναι ο καιρος καλος φευγουμε για πανω ανδριανουπολη τα χιλιομετρα βγαινουν δεν εχει ζεστη αρκη ο καιρος να ειναι καλος δεν εχει και πολλα να δουμε αρα φευγουμε την αλλη μερα για βουλγαρια πριν τον μπουργκα ειναι τα ελληνοφωνα χωρια φτανουμε μεχρι μπουργκα και πισω για το καρτζαλι παμε πετρινα μανιταρια και μπαινουμε απο κομοτηνη ελλαδα επιμενω βεβαια για τον καιρο να ειναι καλος πομακοχωρια φαγητο στην διασημη και γνωστη ταβερνα στο πουθενα και πισω αθηνα δεν εχουμε και πολλα αλλα να κανουμε μεσα σε τρεις αντε τεσσερις μερες αλλιως αφημουμε τα ελληνοφωνα χωρια και παμε στα υπολοιπα παντα απο κεντρικες αρτηριες και οχι βουνα μην μπλεξουμε πουθενα χειμωνας ειναι
Μαρεσεις δωρικός λιτός και απέρριτος
 

TSEPETO

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
gs 1200 ad kxf450
αντε τελειωνε με εχει φαει η κορη μου να τις φερω παπουτσια Θα κανουμε και χαμαμ τυχερουλη θα σε παω και σε ταβερνακι για τηγανιτα συκωτακια και κατι κεφτεδακια να γλυφεις τα δαχτυλα σου
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
λεω εγω τωρα...
ποιος ο λογος για διαβατηρια κ συνορα,..
ενα μεγαλο Κυκλαδονησι τωρα στην χειμωνιατικη ερημια ολο κ κατι καλο θα μπορει να δωσει σε καποιους ανυσηχους μαλιαδες εντουραδες...
στα + η προβλεψη καιρου,η απουσια χιονιου κ παγου ενδεχομενως κ τα ρακομελα το σουρουπο αγνανευοντας τοσο μπλε οσο βλεπει κ ο πλαστης...
Ανδρος-Τηνος εχουνε ψωμι...;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
αντε τελειωνε με εχει φαει η κορη μου να τις φερω παπουτσια Θα κανουμε και χαμαμ τυχερουλη θα σε παω και σε ταβερνακι για τηγανιτα συκωτακια και κατι κεφτεδακια να γλυφεις τα δαχτυλα σου
Αφού ξέρεις!!
Το ταξίδι και η παρέα μετράει
Ο προορισμός είναι δευτερεύον
Πάμε εκεί που λες
Φτιάξε χάρτες κλπ
 

Gakis

Gakis
Περιοχή
Αθήνα, Ηλιούπολη
Όνομα
Gakis
Μοτό
KTM 1190
Κο κο κο κο
Όλα σε πειράζουν
Παλιογρια
Να κάνεις παρέα με το μανιακ να κάνετε και φόρουμ!!!! Τα άγρια ραμολιμεντα .......
Θα κάνω ρε μ.... δικό μου forum με τον εαυτό μου, δεν θα δέχομαι κανέναν, μόνος θα γράφω, μόνος θα απαντάω
θα έχω και όλες τις εξουσίες Πρόεδρος, Αντιπρόεδρος, Ταμίας, Σχεδιαστής, Διαχειριστής, Μαλακοπίτουρας .. όλα εγώ
 

Gakis

Gakis
Περιοχή
Αθήνα, Ηλιούπολη
Όνομα
Gakis
Μοτό
KTM 1190
Θα κάνω ρε μ.... δικό μου forum με τον εαυτό μου, δεν θα δέχομαι κανέναν, μόνος θα γράφω, μόνος θα απαντάω
θα έχω και όλες τις εξουσίες Πρόεδρος, Αντιπρόεδρος, Ταμίας, Σχεδιαστής, Διαχειριστής, Μαλακοπίτουρας .. όλα εγώ
Χώρια και οι βόλτες που θα κανονίζω, θα βρίσκω και παντού τραπέζι, ένα άτομο του πούστη κάπου θα με βάζουν.
Θεός
Ξέρετε που πουλάνε μεγάλους καθρέφτες ??
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Θα κάνω ρε μ.... δικό μου forum με τον εαυτό μου, δεν θα δέχομαι κανέναν, μόνος θα γράφω, μόνος θα απαντάω
θα έχω και όλες τις εξουσίες Πρόεδρος, Αντιπρόεδρος, Ταμίας, Σχεδιαστής, Διαχειριστής, Μαλακοπίτουρας .. όλα εγώ
Το ήξερα ότι είσαι εκπρόσωπος αντιπρόσωπος και πενταπροσωπος και μονοφαγας
Τεσπα έλα να σε πάρω να σε κάνω γιοσουφακι στην Αδριανούπολη!!!!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
λεω εγω τωρα...
ποιος ο λογος για διαβατηρια κ συνορα,..
ενα μεγαλο Κυκλαδονησι τωρα στην χειμωνιατικη ερημια ολο κ κατι καλο θα μπορει να δωσει σε καποιους ανυσηχους μαλιαδες εντουραδες...
στα + η προβλεψη καιρου,η απουσια χιονιου κ παγου ενδεχομενως κ τα ρακομελα το σουρουπο αγνανευοντας τοσο μπλε οσο βλεπει κ ο πλαστης...
Ανδρος-Τηνος εχουνε ψωμι...;)
Που να ξέρει το γιδοπουλι.... Μην το ξυπνάς!!
 

Gakis

Gakis
Περιοχή
Αθήνα, Ηλιούπολη
Όνομα
Gakis
Μοτό
KTM 1190
Το ήξερα ότι είσαι εκπρόσωπος αντιπρόσωπος και πενταπροσωπος και μονοφαγας
Τεσπα έλα να σε πάρω να σε κάνω γιοσουφακι στην Αδριανούπολη!!!!
Για Αδριανούπολη δεν παίζω πολλά χλμ Εθνική και πομακοχώρια δεν λένε τίποτα, το άλλο για νησάκι καλό ακούγεται και η Αχρίδα..

ΥΓ για τα άλλα που μου λες έχω και την Σφραγίδα ... Δίδυμος είμαι ... ανένταχτος όμως ... τι είπα ο μλκς
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Μέχρι να φύγουμε γιαραμπι θέλοντος και καιρού επιτρέποντος θα έχουμε κατασταλάξει για τον προορισμό...ελπίζω
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Θα κάνω ρε μ.... δικό μου forum με τον εαυτό μου, δεν θα δέχομαι κανέναν, μόνος θα γράφω, μόνος θα απαντάω
θα έχω και όλες τις εξουσίες Πρόεδρος, Αντιπρόεδρος, Ταμίας, Σχεδιαστής, Διαχειριστής, Μαλακοπίτουρας .. όλα εγώ
Χώρια και οι βόλτες που θα κανονίζω, θα βρίσκω και παντού τραπέζι, ένα άτομο του πούστη κάπου θα με βάζουν.
Θεός
Ξέρετε που πουλάνε μεγάλους καθρέφτες ??
Ανέβα σε 1 απο τα 2 ευρωπαϊκά σαπακια.
Βγες Λεωφόρο Αθηνών - Καβάλας και προχωρα το ευθεία...
Εκεί θα δεις και θα διαλέξεις να μπεις μέσα ειτε αριστερά ειτε δεξιά ..........

***Δρομοκαΐτειο VS. Δαφνί ***

Δεν είναι κακό μετά τα 50 βλεπω πολλοι θέλετε Γενικό σερβακι.:roflmao::roflmao:

Υ.Γ. Θα στείλω και Παπακων. που επρεπε
να έχει μπει καιροο μέσα & οι υπόλοιποι θα ρθουν οικειοθελώς :cool::p
 

RIGGER

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
Tiger 955i
δεν εχει πιο λιανα αν ειναι ο καιρος καλος φευγουμε για πανω ανδριανουπολη τα χιλιομετρα βγαινουν δεν εχει ζεστη αρκη ο καιρος να ειναι καλος δεν εχει και πολλα να δουμε αρα φευγουμε την αλλη μερα για βουλγαρια πριν τον μπουργκα ειναι τα ελληνοφωνα χωρια φτανουμε μεχρι μπουργκα και πισω για το καρτζαλι παμε πετρινα μανιταρια και μπαινουμε απο κομοτηνη ελλαδα επιμενω βεβαια για τον καιρο να ειναι καλος πομακοχωρια φαγητο στην διασημη και γνωστη ταβερνα στο πουθενα και πισω αθηνα δεν εχουμε και πολλα αλλα να κανουμε μεσα σε τρεις αντε τεσσερις μερες αλλιως αφημουμε τα ελληνοφωνα χωρια και παμε στα υπολοιπα παντα απο κεντρικες αρτηριες και οχι βουνα μην μπλεξουμε πουθενα χειμωνας ειναι
Για την περίφημη ταβερνα στο πουθενα (Κοττανη του Τζεμηλ) μπαινεις απο νομο Ξανθης ερχομενος απο Βουλγαρια δεν σε συμφερει η Κομοτηνη.

Αν παει μια βδομαδα πισω η αποδραση θα ακολουθησω και εγω
 

Gakis

Gakis
Περιοχή
Αθήνα, Ηλιούπολη
Όνομα
Gakis
Μοτό
KTM 1190
Ανέβα σε 1 απο τα 2 ευρωπαϊκά σαπακια.
Βγες Λεωφόρο Αθηνών - Καβάλας και προχωρα το ευθεία...
Εκεί θα δεις και θα διαλέξεις να μπεις μέσα ειτε αριστερά ειτε δεξιά ..........

***Δρομοκαΐτειο VS. Δαφνί ***

Δεν είναι κακό μετά τα 50 βλεπω πολλοι θέλετε Γενικό σερβακι.:roflmao::roflmao:

Υ.Γ. Θα στείλω και Παπακων. που επρεπε
να έχει μπει καιροο μέσα & οι υπόλοιποι θα ρθουν οικειοθελώς :cool::p
Η Αλήθεια είναι ....
πάλι καλά εμείς μετά τα 50, ... άλλοι τα έχασαν από πριν

κουλομαρία έρχεσαι αν γίνει?
 
Top Bottom