80's wannabe...

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Από adventure rider wannabe σε 80's wannabe... ε οχι και 65αρης...
Κατανάρα 30 αλόγατα πάνω...mad max φάση. τι να πει και το καβασακι...\
Δικός μου κι εσύ ,νόμιζα ότι μόνο εγώ διαταραγμενος:ida:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Από adventure rider wannabe σε 80's wannabe... ε οχι και 65αρης...
Κατανάρα 30 αλόγατα πάνω...mad max φάση. τι να πει και το καβασακι...\
Το kawasaki όμως θα είναι για πάντα όμορφο αφού το κλασσικό γυμνό είναι διαχρονικο. Επίσης έχει ουρά πανέμορφη σε αντίθεση με το κοψοκόλλικο KATANA. Το παλιό ΚΑΤΑΝΑ είχε πιο ταιριαστή ουρά

Και τέλος σε γυμνό μηχανάκι τι να τα κάνεις τα πολλά άλογα? Ροπούλα από χαμηλά χρειάζεται.

Είμαι kawasakikos μη κοιτάτε που μπλέξαμε τα τελευταία χρόνια με τριχωτές Γερμανίδες .

(Έρχεται σε κάνα χρόνο ZR 750 ZEPHYR από Γερμανία, να χούμε να γυαλιζουμε στα πρώτα, στα δεύτερα και στα τρίτα- ήντα και βλέπουμε άμα μας κληρώσει και για τα τέταρτα.)
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αυτό έχει ροπούλα; Σουπερ βελοτσε 800...μβ ακούστα...

Έντάξει το μηχανάκι είναι ποίημα αλλά είναι μόνο για γνώσται. Ανήκει βέβαια στην κατηγορία μπιμπελό των πολλών χιλιάδων ευρώ αλλά αντικειμενικά είναι κούκλα.

Αλήθεια έχεις ακούσει MV να δουλεύει στο στο ρελαντί? Σταμάτησε προχτές δίπλα μου ενα γυμνό με την τριπλή μαμά εξάτμιση και είχε ένα πολύ άγριο αλλά πορωτικό δούλεμα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Και τέλος σε γυμνό μηχανάκι τι να τα κάνεις τα πολλά άλογα? Ροπούλα από χαμηλά χρειάζεται.
Ποτέ δεν είναι περιττά τα άλογα. Ποτέ όμως. Το ότι σε πολλές περιπτώσεις δεν μπορείς να τα "απλώσεις" είναι άλλο ζήτημα. Και αυτό ισχύει όσο δεν θυσιάζεις την ροπή, το μοτέρ του gsrx1000 Κ5 ήταν "διάσημο" για τον πολύ καλό συνδυασμό ροπής χαμηλά και δύναμης, οπότε είναι "λίρα εκατό" η χρήση του στο Κατάνα.

Η ουρά είναι σύγχρονη, όπως εκμοντερνισμένο είναι και το μπροστινό. Το 900 είναι όμορφο (για εμάς τους λίγο πιο παλιά γεννημένους που το θυμόμαστε και καινούριο) αλλά είναι πιστή αντιγραφή του παλιού, απλά.

Το Κατάνα θέλει ένα 20άρι ντεπόζιτο "κάπως" δεν ξέρω τι πρέπει να σκεφτούν στην δεύτερη γενιά. Και δεν ξέρω πως θα δικαιολογήσω ένα στο γκαράζ μου ρε γμτ.
 
Top Bottom