9ο οδοιπορικο ιστοριας απο τη Μοτοπαρεα Λεωνιδιου-15 μαιου 2022

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κάθε φορά που βλέπω αυτό το ΚΡΙΝΟS χάνει ένα λεπτό ζωής ο Μπαμπινιώτης. Εκτός αν υπάρχει όντως εταιρία που διαβάζεται ΚΠΙΝΟΣ οπότε κερδίζει το ίδιο βραβείο με αυτούς που έφτιαξαν τις σκυλοτροφές BARF.
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Κάθε φορά που βλέπω αυτό το ΚΡΙΝΟS χάνει ένα λεπτό ζωής ο Μπαμπινιώτης. Εκτός αν υπάρχει όντως εταιρία που διαβάζεται ΚΠΙΝΟΣ οπότε κερδίζει το ίδιο βραβείο με αυτούς που έφτιαξαν τις σκυλοτροφές BARF.
Κανονικά είναι ΚΡΙΝΟΣ , τώρα γιατί βάλανε S ένας θεός ξέρει :D
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κατηγορία οργανωμένο 4-5 μοτοσυκλέτες

1)Μoto adventure Αίγιο 206 βαθμούς
2) ΦΙΛ.Μ.Α. 205 βαθμούς
3)Μοτοανεξάρτητοι Μεσσηνίας 196 βαθμούς
4)Λέσχη Πύργου 194 βαθμούς
5) MOTORAID 169 βαθμούς
6)ΚΥΒΟΣ ΤΕΑΜ 169 βαθμούς
7)Κεραμιδόγατοι ride and wild 150 βαθμούς
sugariasgeorge
apos.zeitou
mAthosalas

και ο φιλος απο το Αργος ( δεν γραφει στο φορουμ)

8.Ζαλομπαλάδες fazer club 144 βαθμούς
9.ΌΤΙ ΝΑ ΝΑΙ 136 βαθμούς
10.GS motoclub 2 126 βαθμούς
11)SPUTNIK 116 βαθμούς
12) Moto adventure Αίγιο 2 114 βαθμούς
Όντως;;;;;;; Από τι πόσες;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Το δικαβαλο πόσους βαθμούς είναι;;;; Θα πάμε με sugariasgeorge του χρόνου έξω από κανασουσαδικο να πάρουμε δυο κορίτσια 42 κιλά το καθένα ....μια χαρά μαζεύουμε ποντακια

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Το δικαβαλο πόσους βαθμούς είναι;;;; Θα πάμε με sugariasgeorge του χρόνου έξω από κανασουσαδικο να πάρουμε δυο κορίτσια 42 κιλά το καθένα ....μια χαρά μαζεύουμε ποντακια

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
στην ισοβαθμια μετραει..
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
ναι αλλα δεν ειδα φετος να υπολογισεις τον apos.zeitou ως τρικαβαλος...... τσαμπα τρωει ?????
Ενδιαφέρον τοποθέτηση ..σε περίπτωση ισοβαθμίας και στα δικαβαλα,να βάλουμε ζυγαριές :p
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Ενδιαφέρον τοποθέτηση ..σε περίπτωση ισοβαθμίας και στα δικαβαλα,να βάλουμε ζυγαριές :p
Ετοιμάστε μου τα κύπελλα του χρονουυυ!!!!

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αντιγράφω απ' τον τοίχο μας.

10 μέρες έχουν περάσει,το μυαλό όλων εδώ κάτω είναι ακόμα εκεί,και πως να μην είναι.
Όταν λοιπόν 10 μέρες τώρα,έχεις διαβάσει όλα όσα έγραψαν τα παιδιά που πήραν μέρος,όλα όσα έγραψαν τα παιδιά που ήθελαν να πάρουν μέρος,όλους τους θετικούς προβληματισμούς πως θα γίνει καλύτερο και κερασάκι γυρίζοντας μαθαίνεις ότι στο γυμνάσιο και σε ερώτηση καθηγήτριας για την εθελοντική προβολή του τόπου σου,τα παιδιά έχουν αναφέρει την Μοτοπαρεα,τότε κάτι κανείς σωστά.Το φετινό οδοιπορικό έδωσε ώθηση που τη χρειαζόμασταν μετά απ' το διάστημα απουσίας,γέμισε με ενέργεια την ομάδα, απαραίτητο συστατικό και βλέπει το μέλλον με αισιοδοξία.Για όλους εσάς λοιπόν ένα μεγάλο ευχαριστώ απ' την Μοτοπαρεα Μοτοπαρέα Λεωνιδίου και την πατρίδα του αερόστατου,το Λενιδακι μας.η Μοτοπαρεα θα είναι εδώ για κάθε πληροφορία, βοήθεια,ένα καφεδάκι ,έναν χαιρετισμό σε κάθε συντροχο που θα περάσει απ' τα μέρη μας.Καλο καλοκαίρι λοιπόν σε όλα τα παιδιά, υγεία να έχουμε και καλές βόλτες σε όλους μικρές μεγάλες ανεξάρτητων κυβικών,δεν έχει σημασία,το κοινό οξυγόνο να μπαίνει στα πνευμόνια μας,η μοτοσυκλέτα.Ευχαριστουμε!!!


Στάλθηκε από το Mi A2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάω σούπερ μάρκετ.



Ντομάτες και αγγούρια Λεωνιδίου. Να τα τιμήσουμε.

Παραγωγός πουτσελης

Τα φάγαμε γελώντας.
 
Top Bottom