9ο οδοιπορικο ιστοριας απο τη Μοτοπαρεα Λεωνιδιου-15 μαιου 2022

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μετα απο 3 χρονια ξυρασιας που εφερε πολλες αλλαγες σε ολους,ειμαστε στην ευχαριστη θεση να ανακοινωσουμε το 9ο κατα σειρα οδοιπορικο που θα πραγματοποιηθει φετος στις 15 μαιου 2022.Η εκκινηση θα δωθει οπως παντα απο το Λεωνιδιο και τερματισμο φετος θα εχει το ΑΙΓΙΟ Αχαιας σε συνεργασια με τα παιδια της ΠΑΛΕΜΟΤ (Παναιγιαλεια αθλητικη λεσχη μοτοσυκλετιστων),στα ψηλα αλωνια Αιγιου.Η διαδρομη ειναι ετοιμη,θα επισκεφτουμε καινουριους δρομους απο αλλα οδοιπορικα και λεπτομερειες θα ανεβαινουν σταδιακα.Αυριο θα ανεβουν επισημα οι κανονισμοι κτλπ και γενικως εχουμε ετοιμασει πραγματα να ξεχαρμανιασουμε.Για οτι πληροφορια εδω ειμαστε να απαντησουμε,οποτε μην διστασετε να ρωτησετε κατι.Σε 45 μερες λοιπον απο σημερα,επιστρεφουμε δυναμικα με κεφι και προπαντων αισιοδοξια!!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μπράβο παίδες...!:prft:
Καλή επιτυχία!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Όποιος δεν έχει κάνει Οδοιπορικό Μοτοπαρέας Λεωνιδίου έχει ΄χασει...

Τα χουμε πει Μανώλη, μας έχετε λείψει, πέρασε πολύς καιρός!

Κάνε ένα κόπο όταν μπορείς να εξηγήσεις πώς λειτουργεί η φάση στο οδοιπορικό, οι ομάδες, η διανυκτέρευση το σάββατο όποιος θέλει, το παιχνίδι στο οδοιπορικό κλπ.

Καλή επιτυχία να έχετε αν και όπως το βλέπω φέτος και με την κατάσταση τα προηγούμενα χρόνια βλέπω να μαζεύονται 400 μοτοσυκλέτες!! Κάντε χώρο!!!
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Όποιος δεν έχει κάνει Οδοιπορικό Μοτοπαρέας Λεωνιδίου έχει ΄χασει...

Τα χουμε πει Μανώλη, μας έχετε λείψει, πέρασε πολύς καιρός!

Κάνε ένα κόπο όταν μπορείς να εξηγήσεις πώς λειτουργεί η φάση στο οδοιπορικό, οι ομάδες, η διανυκτέρευση το σάββατο όποιος θέλει, το παιχνίδι στο οδοιπορικό κλπ.

Καλή επιτυχία να έχετε αν και όπως το βλέπω φέτος και με την κατάσταση τα προηγούμενα χρόνια βλέπω να μαζεύονται 400 μοτοσυκλέτες!! Κάντε χώρο!!!
αυριο επισημα θα ανεβασουμε πραγματα,ειπα να το κρατησω για αυριο βαγγο..... :cool::p
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Έλειψε ....όπως πολλά πράγματα.
Εύχομαι να πάνε όλα καλά.
Φιλε οτι και να πω,ουτε εγω ο ιδιος δεν το εχω πιστεψει ακομα...ευχαριστουμε
τα χρόνια περνάνε τα χούγια παραμένουν Μανωλάκη βλέπω!
εννοειτε :p:p
να δουμε τι θα γινει και με τα test ride..κατι ετοιμαζουμε για τους σαββατιανους:cool:
 

Savvas62

Μοτοβόλτα = ΙΕΡΗ - ΑΠΑΡΑΒΙΑΣΤΗ και ΑΙΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ
Όνομα
Σάββας
Μοτό
HONDA RC 90, HONDA HF-05, HONDA PCX 125+150, YAMAHA CYGNUS
Με το καλό παιδιά, καλή επάνοδο ! :friendship::friendship::friendship:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Φιλε οτι και να πω,ουτε εγω ο ιδιος δεν το εχω πιστεψει ακομα...ευχαριστουμε

εννοειτε :p:p
να δουμε τι θα γινει και με τα test ride..κατι ετοιμαζουμε για τους σαββατιανους:cool:
Έχτε απλώσει τα δίχτυα σας παντού πολυμήχανοι Λεωνιδιώτες!! Σε λαϊκές πουλάτε, Πετσαίοι χοντάκηδες, αξεσουάρ μοτοσυκλέτας, παπούτσια.. Μόνο πάγο σε εσκιμώους δεν έχετε πουλήσει ακόμα και αυτό παίζεται..:roflmao:

Άντε ρε Μανώλη επιτέλους να γράψουμε και κάνα χιλιόμετρο στριφτερό ασφάλτινο!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχτε απλώσει τα δίχτυα σας παντού πολυμήχανοι Λεωνιδιώτες!! Σε λαϊκές πουλάτε, Πετσαίοι χοντάκηδες, αξεσουάρ μοτοσυκλέτας, παπούτσια.. Μόνο πάγο σε εσκιμώους δεν έχετε πουλήσει ακόμα και αυτό παίζεται..:roflmao:

Άντε ρε Μανώλη επιτέλους να γράψουμε και κάνα χιλιόμετρο στριφτερό ασφάλτινο!
Με τι μηχανάκι θα κατέβεις?
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Με το καλό παιδιά, καλή επάνοδο ! :friendship::friendship::friendship:
ευχαριστουμε σαββα,με το καλο να σε δουμε:allk:
Έχτε απλώσει τα δίχτυα σας παντού πολυμήχανοι Λεωνιδιώτες!! Σε λαϊκές πουλάτε, Πετσαίοι χοντάκηδες, αξεσουάρ μοτοσυκλέτας, παπούτσια.. Μόνο πάγο σε εσκιμώους δεν έχετε πουλήσει ακόμα και αυτό παίζεται..:roflmao:

Άντε ρε Μανώλη επιτέλους να γράψουμε και κάνα χιλιόμετρο στριφτερό ασφάλτινο!
απ στριφτερο φουλ..εγγυωμαι!!!απ τα αλλα απ ολα θα εχει ο μπαξες :p
Με τι μηχανάκι θα κατέβεις?
θελει να κανει γλουτους:p
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλή επιτυχία Μανώλη! Επίσης μπράβο που έχετε δημιουργήσει ένα θεσμό πλέον. Για μένα το 6ο, ήταν η πρώτη μου επαφή με τόσες μοτοσυκλέτες και μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση.

Τώρα όμως έχω γίνει πολύ γρήγορος και αν βρω παρέα κανέναν εξίσου γρήγορο με μηχανάκι πάνω από 136 άλογα ρόδα, θα έρθω και εγώ.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Και δεν περνανεεεε οι μερες λεμεεε!!!!! :yew::yew::yew:
εδω ο αλλος εχει βαλει ανακοινωση στη δουλεια του απ προχθες,ονοματα δεν λεμε :D:cool:
Καλή επιτυχία Μανώλη! Επίσης μπράβο που έχετε δημιουργήσει ένα θεσμό πλέον. Για μένα το 6ο, ήταν η πρώτη μου επαφή με τόσες μοτοσυκλέτες και μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση.

Τώρα όμως έχω γίνει πολύ γρήγορος και αν βρω παρέα κανέναν εξίσου γρήγορο με μηχανάκι πάνω από 136 άλογα ρόδα, θα έρθω και εγώ.
ωρε δηλωση:p
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Με τι μηχανάκι θα κατέβεις?
Όλα σχετικά είναι.. Η αγορά δεν κινείται ιδιαίτερα προφανώς και αν δε φύγει άμεσα το 800 να κοιτάξω να το αντικαταστήσω και με κάτι πάλι φυσικά θα το κρατήσω τουλάχιστον για τη σεζόν. Ειδικά όσο αρχίζουν και ασφάλτινες βόλτες ΄τοσο πιο γρήγορα θα κατέβει η αγγελία!
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Όποιος δεν έχει κάνει Οδοιπορικό Μοτοπαρέας Λεωνιδίου έχει ΄χασει...

Τα χουμε πει Μανώλη, μας έχετε λείψει, πέρασε πολύς καιρός!

Κάνε ένα κόπο όταν μπορείς να εξηγήσεις πώς λειτουργεί η φάση στο οδοιπορικό, οι ομάδες, η διανυκτέρευση το σάββατο όποιος θέλει, το παιχνίδι στο οδοιπορικό κλπ.

Καλή επιτυχία να έχετε αν και όπως το βλέπω φέτος και με την κατάσταση τα προηγούμενα χρόνια βλέπω να μαζεύονται 400 μοτοσυκλέτες!! Κάντε χώρο!!!
Εσύ δε θα έχεις οπότε θα σε πάρω δικαβαλο
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Καλή επάνοδον εκ της εφεδρείας εις την μάχιμον υπηρεσίαν, άρχοντες Λεωνιδάριοι
 
Top Bottom