9 χρόνια Advride

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Μπορεί να μην με έχει γνωρίσει σχεδόν κανένας σας από κοντά....όμως μου έχετε χαρίσει απλόχερα πολύ σημαντικές πληροφορίες -στιγμές- αναμνήσεις- ταξιδιωτκά-διαδρομές-συμβουλές.....σαν να γνωριζόμαστε χρόνια...
Μπράβο και συγχαρητήρια !!!
Καθαρή αγάπη για την μοτοσυκλέτα:clp:
 

xaotikos

Μέλος
Όνομα
ΚΙΜΩΝ
Μοτό
KTM 1290SAS
Aprilia Tuareg 660
KTM LC4 640E
Αν και έχω βρεθεί σε κανα 2 μαζώξεις/events δυστυχώς πλέον δεν παίζει η ευελιξία για πολλά πολλά. Προσωπικά, αν και μέλος σε διάφορα γκρουπ/forums εδώ και χρόνια, το advride από την πρώτη στιγμή με κράτησε γιατί έχει πάνω από όλα καλό κλίμα, διάθεση για βοήθεια αλληλεγγύη αλλά και πείραγμα σε νορμαλ πλαίσια. Ένα σωστό μοτοφόρουμ με τα όλα του. Μπράβο σε όσους δουλεύουν απο πίσω και φυσικά στους πιο ενεργούς χρήστες. Χρόνια πολλά λοιπόν!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
生日快乐

9+ χρόνια (υπολογίζω και την αναμονή να ανοίξει για πρώτη φορά + την από πρώτο χέρι ενημέρωση του στησίματος από τον τότε συνάδελφο/φίλο Alx_k....) !!!

Ευχαριστούμε για όλα :inlove::inlove::inlove:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Μπορεί να μην με έχει γνωρίσει σχεδόν κανένας σας από κοντά....όμως μου έχετε χαρίσει απλόχερα πολύ σημαντικές πληροφορίες -στιγμές- αναμνήσεις- ταξιδιωτκά-διαδρομές-συμβουλές.....σαν να γνωριζόμαστε χρόνια...
Μπράβο και συγχαρητήρια !!!
Καθαρή αγάπη για την μοτοσυκλέτα:clp:
Νομιζω είπες κ τα δικά μου λόγια..
Έτσι ακριβώς.
Καλη συνέχεια λοιπόν στην παρέα κ δύναμη στην ομάδα διαχείρισης!
Ευχαριστουμε ειλικρινά! :friendship:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μπορεί να μην με έχει γνωρίσει σχεδόν κανένας σας από κοντά....όμως μου έχετε χαρίσει απλόχερα πολύ σημαντικές πληροφορίες -στιγμές- αναμνήσεις- ταξιδιωτκά-διαδρομές-συμβουλές.....σαν να γνωριζόμαστε χρόνια...
Μπράβο και συγχαρητήρια !!!
Καθαρή αγάπη για την μοτοσυκλέτα:clp:
Και όμως έχουμε γνωριστεί...
Δεν ξεχνάω ποτέ φυσιογνωμίες άλλωστε είμαι "ΥΠ " στο advride...!!!!!
Όσο για εμένα..7χρονια "φαγουρας".. εδώ μέσα..με πολλές όμορφες στιγμές... και.. πολλές γνωριμίες που έγιναν φιλίες δυνατές...
Χρόνια πολλά στο φόρουμ της καρδιάς μας..!!!!
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Εγώ θα ευχηθώ και στα 100 !
Να συνεχίσει αυτό το forum να δίνει ανιδιοτελώς γνώση, να μοιράζει πληροφορίες και να δημιουργεί φιλίες
στα παιδιά μας και στα εγγόνια μας !!!

Μεγάλο μπράβο στα παλικάρια που το έστησαν και το τρέχουν ακούραστα !
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Τα 9 να γίνουν 90...τωρα θα μου πείτε ότι 90 χρόνια με Γκάντι και XR Maniac παλεύονται; ευτυχώς όμως που υπάρχει και το Πουλί Phoenix που σώζει την κατάσταση...χρόνια πολλά σε όλους και όλες και πάντα όρθιοι/ες και καλές βόλτες...το φόρουμ είναι μόνο η αφορμή...αλλά και μια χρησιμη βάση δεδομένων, πληροφοριών και γνώσεων...και πώς άλλωστε να μην είναι... όταν έχει έναν κυριο amyroukai πανταχού παρόντα...
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Να είστε όλοι καλά κ όρθιοι πάνω-κάτω .
Να ζωντανεύουν θέματα όπως αυτό με τα λεντ και μετά το βεστρομ τι ;

Καλά χιλιόμετρα σε όλους


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Τα 9 να γίνουν 90...τωρα θα μου πείτε ότι 90 χρόνια με Γκάντι και XR Maniac παλεύονται; ευτυχώς όμως που υπάρχει και το Πουλί Phoenix που σώζει την κατάσταση...χρόνια πολλά σε όλους και όλες και πάντα όρθιοι/ες και καλές βόλτες...το φόρουμ είναι μόνο η αφορμή...αλλά και μια χρησιμη βάση δεδομένων, πληροφοριών και γνώσεων...και πώς άλλωστε να μην είναι... όταν έχει έναν κυριο amyroukai πανταχού παρόντα...
Που το θυμήθηκες βρε μπαγασα το πλι???:pointu:
Τον έφαγα για μπραντς
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Που το θυμήθηκες βρε μπαγασα το πλι???:pointu:
Τον έφαγα για μπραντς
To Πουλί είναι πνεύμα ανήσυχο...η αυρα του πλανιέται πάνω από το φόρουμ...είναι περίοδοι που μπορεί να κάνουμε λίγο πίσω, να κοντοστεκόμαστε, ίσως για να πάρουμε φόρα, να κάνουμε το come back...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
To Πουλί είναι πνεύμα ανήσυχο...η αυρα του πλανιέται πάνω από το φόρουμ...είναι περίοδοι που μπορεί να κάνουμε λίγο πίσω, να κοντοστεκόμαστε, ίσως για να πάρουμε φόρα, να κάνουμε το come back...
Όχι ρπστμ
 

Ricos_7

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Θεόδωρος
Μοτό
Aprilia Dorsoduro 1200cc
Δεν αντιλέγω πώς οι ομάδες στο FB κυρίως έχουν πάρει μια μεγάλη μερίδα του λέοντος ειδικά σε ομάδες με το ίδιο μοντέλο που ιδιοκτήτες ανταλλάσσουν πληροφορίες, γνώσεις, γνώμες κλπ.
Υπάρχουν και κάποιοι ρομαντικοί (σαν του λόγου μου) που δεν έχουν Facebook, Instagram, Tiktok κτλ, και φόρουμ όπως για παράδειγμα αυτό, είναι χρυσάφι πληροφοριών.
Σας εύχομαι να είστε πάντα υγιής και με μπόλικη ενέργεια, ώστε να τα 100στησετε!!!!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Χρόνια πολλά στο "στέκι" μας. Είναι ωραίο να ξέρεις ότι υπάρχει ένα μέρος που όλοι καταλαβαίνουν και μοιράζονται το πάθος σου.

Ένα ευχαριστώ στους δημιουργούς και στους συμμετέχοντες γιατί είναι αυτοί που το κρατάνε ζωντανό! :cool::D
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Ενα φόρουμ αποτελείται από ανθρώπους . Όσο υπάρχει σεβασμός μεταξύ τους θα συνεχίσει να γράφει ιστορία . Κ αυτό φαίνεται στην αντοχή των 9 χρόνων . Άλλους τους διώχνει κ άλλους τους κρατάει . Είναι ένας ζωντανός οργανισμός .

Συγχαρητήρια στους διαχειριστές για την καλή δουλειά , κ να έχουν την δύναμη να το συνεχίσουν ακόμα παραπέρα. Χρόνια πολλά και καλά .
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Advride.gr.....χμμμ....
Χαίρομαι που στα χρόνια που συμμετέχω, εχω γνωρίσει υπέροχους ανθρώπους. Χαίρομαι επίσης για τη γνώση που δίνεται απλόχερα από τα μέλη ώστε να βοηθηθεί οποιοσδήποτε τωρα η μελλοντικά.
Δεν ειναι άψυχο το φόρουμ, όπως πολύ σωστά ανέφερε ο συντροχος παραπάνω.
Τα μέλη το κρατάνε ζωντανό, όπως συμβαίνει παντού άλλωστε, αλλα και το επίπεδο παραμένει υψηλό με σεβασμό στον συνομιλητή
Κατι καφενεία ιντριγκαδορικα και τα συναφή, συνεχίζουν εκει που ήταν χωρις να έχουν χώρο στο δικό μας καφενείο......
Να ευχαριστήσω δοθείσης ευκαιρίας, και όσους με βοήθησαν οταν ειχα πρόβλημα με τα μηχαφουνακια μου και τους είχα ζαλίσει τα τζουλακαρια.
Τέλος να πω ,πως θεμιτό θα ήταν να κάνουμε μια μάζωξη,σε σημείο όσο γίνεται πιο προσιτο,για ένα απεριτίφ, όποιος θέλει και μπορεί..
Κάπως έτσι πχ..
[url=https://ibb.co/7KCwqqS] resizeimage net safe[/URL]

Αντε γιατί πολύ χαλαρούς σας έχω αφήσει
:p:p:p:p
 
Top Bottom