9 χρόνια Advride

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Χρόνια πολλά!Η καλύτερη ελληνική παρέα μοτοσυκλέτας.Μέσα απο εδω ξεκίνησα στην ουσία να ασχολούμαι με το off road και γνώρισα πολλά άτομα!
Μπράβο!
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους και μακριά από ατυχίες. Γιατί και στον Τιτανικό υγεία είχαν, τύχη δεν είχαν.

Ευχαριστώ τους διαχειριστές για τον χρόνο που αφιερώνουν για να λειτουργεί όμορφα και χωρίς παρατράγουδα αυτή η διαδικτυακή ομάδα που μας έχει προσφέρει πολύ όμορφες στιγμές μέσα από τις βόλτες, πλούσια ενημέρωση σε τεχνικά και άλλα ποικίλα θέματα, ψυχαγωγία μέσα από ξεχωριστές και ποιοτικές φωτογραφίες και άλλα πολλά. Να μη ξεχάσω και κάτι ψυχές με έντονη την αίσθηση του χιούμορ που πολύ τις χαίρομαι.

Για το μέλλον εύχομαι καλή συνέχεια και μακάρι να αυξηθούν οι βόλτες όλων των μελών γιατί μη ξεχνάμε πως η εποχή που ζούμε είναι λίγο δύσκολη. Αλλά με αισιοδοξία και αλληλοβοήθεια όλα γίνονται αρκεί να υπάρχει υγεία και να βλέπουμε το ντεπόζιτο μισογεμάτο.

Να είμαστε καλά να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε με τον δικό μας μοτοσυκλετιστικό τρόπο ζωής στο χώμα και στην άσφαλτο.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπορεί να μην με έχει γνωρίσει σχεδόν κανένας σας από κοντά....όμως μου έχετε χαρίσει απλόχερα πολύ σημαντικές πληροφορίες -στιγμές- αναμνήσεις- ταξιδιωτκά-διαδρομές-συμβουλές.....σαν να γνωριζόμαστε χρόνια...
Μπράβο και συγχαρητήρια !!!
Καθαρή αγάπη για την μοτοσυκλέτα:clp:
Εγώ είμαι ένας από τους τυχερούς, αν και για πολύ λίγο, που τα έχουμε πει.
Και σήμερα θυμήθηκα να ανοίξω το "φάρμακο"..

Στην υγειά μας. :friendship:



advphone
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εγώ είμαι ένας από τους τυχερούς, αν και για πολύ λίγο, που τα έχουμε πει.
Και σήμερα θυμήθηκα να ανοίξω το "φάρμακο"..

Στην υγειά μας. :friendship:



advphone
Ούτε με τον ΚοντΑμηνά να τα είχες, τέτοια δώρα? Υπάρχουν ακόμη?
 

akis69

Μέλος
Όνομα
ακης
Μοτό
F800gs
Την περασμένη Κυριακή είχαμε συζήτηση με τον Bulmont για το επίπεδο τούτου εδώ του φόρουμ σε σχέση με ένα που τριγυρναγαμε παλιότερα.
Εκεί αν σε κάθε θεμα δεν έπαιζε και λίγο εξυπνάδα λίγο ειρωνεία,δεν γινόταν .
Και μιλάμε για νορμάλ θέματα όχι κάτι κουκουρούκου που σκαγανε κατά καιρούς.
Εδώ λοιπόν,ακόμα και σε διαφωνίες,δεν γίνεται το θέμα σία λιαροπουλου.
Αυτό από μόνο του λέει πολλά.
Φυσικά υπάρχουν και τεχνικά θέματα και βόλτες κλπ,απλά ήθελα να σταθώ στο επίπεδο των χρηστών.
Να είμαστε καλά,να καβαλάμε και να γουστάρουμε. :friendship:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Τι να σε κάνω....ξενιτευτηκες
Έπιασα βουνό γέροντα, και τώρα ποιο πολύ ακόμη. Τώρα μόνο κάνω εναλλαγή, βουνό - τάλασσα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Εμείς το κοπή τη πίτα δεν έχει; Έτσι ξεροσφύρι;

Εκτός και αν έχετε σκοπό να την κόψουμε σε βόλτα. Θα βάλει ο XR Maniac top case στο XR και θα την φέρει εκείνος :sneaky::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
XR Maniac - Μπαγκαζιέρα - Πίτα.

Τρεις λέξεις στο ίδιο ποστ ικανές να γκρεμίσουν το φόρουμ.

Μπουρλότοοοοοο
 

clear

Μέλος
Περιοχή
Παλλήνη
Όνομα
Κλέαρχος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Μπαίνω να γράψω και εγώ τις ευχές μου και βλέπω ότι είμαι μόνο τρία χρόνια μέλος.
Είναι δυνατόν;
Νομίζω ότι σας διαβάζω χρόνια.
Αν εξαιρέσουμε κάποιους μεγάλης ηλικίας ανθρώπους (40αρηδες και βάλε)που είναι γκρινιάρηδες και γκαντέμηδες, οι υπόλοιποι νεώτεροι, είμαστε μια χαρά παιδιά και πολύ μου αρέσει να σας διαβάζω σε κάθε στιγμή χαλάρωσης.
Να τα εκατοστήσουμε. Πάντα να ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε.

( Εντωμεταξύ δεν έχω έρθει σε αντάμωμα ποτέ - λες να είμαι εγώ ο γκρινιάρης-γκαντέμης 50αρης;)

Keep walking ( riding - ότι μπορεί κανείς)
 
Top Bottom