990 Adventure... Ευτυχώς προλάβαμε τα χειρότερα!!!

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Αν είναι με τις βαλβίδες, να γινονται όλα αυτά..... προληπτικά, εγώ θα το πουλουσα:p!!!!
Κάτι τέτοια διαβάζω, και ενώ βαριέμαι να ξεβιδωσω οκτώ βίδες για να ρυθμίσω βαλβίδες, συνειδητοποιώ πόσο @αματο μηχανάκι "έχουμε" ορισμένοι ΚΑΙ από άποψη συντήρησης!!!!! :happy:
Ναι ρε συ εννοείται, μα έχουμε πει ότι τα ΚΤΜ δεν είναι για όλους.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ναι ρε συ εννοείται, μα έχουμε πει ότι τα ΚΤΜ δεν είναι για όλους.
Πάντως, αν είχα το "μαμημενο" το χρήμα, θα είχα εκτός των άλλων, δύο τέτοια μηχανάκια σε διαφορετικά χρώματα!!! :hungry:

(Για το σερβίς τους θα τα πήγαινα όλα σε αντιπροσωπεία και θα είχα τα χεράκια μου καθαρά και ξεκούραστα :happy:)
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Αν είναι με τις βαλβίδες, να γινονται όλα αυτά..... προληπτικά, εγώ θα το πουλουσα:p!!!!
Κάτι τέτοια διαβάζω, και ενώ βαριέμαι να ξεβιδωσω οκτώ βίδες για να ρυθμίσω βαλβίδες, συνειδητοποιώ πόσο @αματο μηχανάκι "έχουμε" ορισμένοι ΚΑΙ από άποψη συντήρησης!!!!! :happy:
τιποτα απο αυτα δεν ειναι απαραιτητο...απλα οπως στα περισσοτερα μηχανακια, ειδικα V2, απο τη στιγμη που φτανεις να τα εχεις στα χερια σου ολα αυτα καλο ειναι να τους κανεις και ενα τσεκ, γιατι απλα θα σε γλιτωσει απο πολυ κοπο στο μελλον
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
τιποτα απο αυτα δεν ειναι απαραιτητο...απλα οπως στα περισσοτερα μηχανακια, ειδικα V2, απο τη στιγμη που φτανεις να τα εχεις στα χερια σου ολα αυτα καλο ειναι να τους κανεις και ενα τσεκ, γιατι απλα θα σε γλιτωσει απο πολυ κοπο στο μελλον
Σωστη η σκέψη εννοείται, και πιο σωστός αυτός που έχει το χρόνο, το χώρο και τις γνώσεις να τα κανει.
Εμένα προσωπικά, αυτό το "τσεκ" είναι που με... σκοτώνει!!!!! Έλλειψη χρόνου και χώρου.... τα δύο "θανάσιμα" μειονεκτήματα:sorry:!!!!

(Και έλλειψη χρήματος, αλλά αυτήν την ανέφερα πιο πριν:muted:)
 
Top Bottom