Acerbis Active μέγεθος S (κράνος)

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το κράνος του τίτλου είναι αφόρετο.
Αγοράστηκε το 2017 μαζί με το WR250R αλλά τελικά η σύζυγος δεν ανέβηκε ποτέ σε μοτοσυκλέτα από τότε που γεννήθηκε ο γιος μας το 2016.
Η μόνη διαφορά που έχει από ένα καινούριο είναι πως δεν έχω τη χάρτινη συσκευασία του.
Τιμή 100 ευρώ



 
Τελευταία επεξεργασία:

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Καλημέρα με ενδιαφέρει για την σύζυγό, είναι ένα θέμα πώς θά βρεθούμε για δοκιμή βέβαια... στείλε μου ένα τηλέφωνο και θά μιλήσουμε
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Στέφανε καλημέρα, αν δεν καταλήξει στον Ηλία με ενδιαφέρει αν μου κάνει το νούμερο.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Καλημέρα με ενδιαφέρει για την σύζυγό, είναι ένα θέμα πώς θά βρεθούμε για δοκιμή βέβαια... στείλε μου ένα τηλέφωνο και θά μιλήσουμε
Στέφανε καλημέρα, αν δεν καταλήξει στον Ηλία με ενδιαφέρει αν μου κάνει το νούμερο.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
ΟΚ, παιδιά θα επικοινωνήσω με σειρά προτεραιότητας. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Έχει στενό μέγεθος? Σε αραι πως θα το έλεγες.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σε κράτηση μέχρι νεοτέρας.
Το κράνος αν και αφόρετο στις ζελατίνες του παρουσίασε ένα πρόβλημα στο πτυσσόμενο φιμέ τζαμάκι. Κατάφερα να ασχοληθώ τη περασμένη εβδομάδα και δυστυχώς λόγο πριτσινομένων τμημάτων η μόνη επισκευή που μπορούσε να γίνει ήταν να αφαιρεθεί εντελώς το φιμέ τζαμάκι. Ως εκ τούτου δε συμφέρει να το δώσω και αποφάσισα να το κρατήσω μιας που το δοκίμασα και μου κάνει.



Ευχαριστώ πολύ πάντως για τη φιλοξενία της αγγελίας. Μπορεί να μεταφερθεί στις διεκπεραιωμένες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom