ADAC διακοπή κάλυψης

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Δεν πιστευω να χετε μπερδεψει την επιστολη για διακοπη του περιοδικου ;ρωτάω διοτι πριν κανα 3μηνο ελαβα κ γω μια αλλα αφορουσε το περιοδικο κ οχι την συνδρομη/υποστηριξη.
 

TopGun

Μέλος
Περιοχή
Athens
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Honda VFR800X crossrunner MY2016
Εμένα έγραφε ότι λέει ο απο πανω σου και γνωρίζω γερμανικά!
Και μου έκοψαν την κάλυψη έκτος Γερμανίας μετά από 1 κλήση για ρυμουλκηση αυτοκινήτου.
Φυσικά δεν υπήρχε τέτοιος όρος κάπου και είναι κ@ργι@ληδες.
Τωρα αν κάποιος την πληρώνει 5 χρόνια για να του χρειαστεί μια φορά και μετά να του κόψουν την κάλυψη... Είναι δικαίωμα του.
1 φορά στα 3 χρόνια την έκανα χρήση εντός Ελλάδος στο αυτοκίνητό μου και η τελευταία ανανέωση τον 12/17 έγινε κανονικά. Την ξανά έλεγξα την επιστολή και αναφέρει πως ισχύει εντός Ε.Ε. Τώρα αν σε κάποιους δεν έγινε ανανέωση δεν μπορώ να γνωρίζω τι συμβαίνει. Αν του χρόνου δεν μου την ανανεώσουν θα το γράψω για ενημέρωση. Πάντως στη παρέα είμαστε 4 άτομα που έχουμε ADAC, πρόσφατα ένας την έκανε χρήση στη Κόνιτσα με τη μηχανή του και σε κανένα μας δεν υπάρχει πρόβλημα μαζί τους.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
1 φορά στα 3 χρόνια την έκανα χρήση εντός Ελλάδος στο αυτοκίνητό μου και η τελευταία ανανέωση τον 12/17 έγινε κανονικά. Την ξανά έλεγξα την επιστολή και αναφέρει πως ισχύει εντός Ε.Ε. Τώρα αν σε κάποιους δεν έγινε ανανέωση δεν μπορώ να γνωρίζω τι συμβαίνει. Αν του χρόνου δεν μου την ανανεώσουν θα το γράψω για ενημέρωση. Πάντως στη παρέα είμαστε 4 άτομα που έχουμε ADAC, πρόσφατα ένας την έκανε χρήση στη Κόνιτσα με τη μηχανή του και σε κανένα μας δεν υπάρχει πρόβλημα μαζί τους.
Εύχομαι να μην την κόψουν σε κανένα και να άλλαξαν πολιτική.... Ξανά.
 
Top Bottom