Adventure Borders On Road stories

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Καλα ,το πουλι μια τουμπα εφαγε και θα γινει Πετρος,απο εσενα ομως δεν το περιμενα...
Μουα..;;....τετοια τιμη..!!!
Το ασφαλτινο adv...να παρει το ονομα μου..!!!...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν βλέπω σκληρό καριόλη, από εμένα "όχι" στο οι καλύτεροι, σοβαρές ελλείψεις στο τιμ, που πάτε χωρίς τον ψηλό, που.
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Δεν βλέπω σκληρό καριόλη, από εμένα "όχι" στο οι καλύτεροι, σοβαρές ελλείψεις στο τιμ, που πάτε χωρίς τον ψηλό, που.
Ο ενας επιτελους περασε Μαρτινο, αν και το κυκλωσε, κωλωσε να περασει τον ανηφορο...

Τους αφησα να γλυψουν ενα κοκκαλακι...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
ψεύτικες εκρήξεις και χειροβομβίδες καπνού;

πήγατε πόλεμο, ετοιμάζεστε να πάρετε την Πόλη πίσω, να φτιάξω ένα καλό gpx αρχείο;
 

TOUFast_950

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
KTM 950 adv
Ανταγωνιστές της χωματινης βόλτας γειά σας!

Η ευκαιρία σας να λαμψτετε κοντοζυγωνει.
Το ασφαλτινο γκρουπ θα μαζευτεί στη πλατεία Κονιτσας και ωρα 8:30. Σύντομη ενημέρωση, δηλωσεις και φύγαμε.
240km η πρώτη μερα κάνοντας ένα κύκλο που ξεκινάει από Κόνιτσα και συνεχίζει Πυρσογιαννη Φουρκα, Σαμαρινα, Διστρατο, Τσεπελοβο, Άριστη και τέλος ξανα Κονιτσα. Βενζίνη κοντα στο χωριό Ασπραγγελοι έχοντας διανύσει μέχρι εκεί κοντά σαρα 170km.
Δεύτερη μερα και ιδια ωρα στην πλατεια με την διαδρομή στα 150km και να πηγαίνει Κονιτσα, Μολυβδοσκεπαστο, Κατω Μερόπη, Ποντικατες, Δελβινακι, Καλπακι και ξανα Κονιτσα.
Όσον αφορά τις διαδρομές δεν χρειάζεται να σχολιαστεί κάτι...
Παρτε μαζί σας πολυ φιλμ και βγάλτε όλους τους μαρσπιεδες...
Παρότι κάποια από τους αναβατες έχουν ξαναβρεθε στα μερη θα υπάρχει πλοηγος με γνώση στα κατατόπια.

Θα θελα τέλος να παρακαλέσω προβλεπόμενης από μέρους μας εμφάνισης στα νέα δεδομένα των καιρών που διανύουμε όσον αφορα τον Covid 19. Μάσκες και αποστάσεις θα πρέπει να ναι στο μυαλο όλων μας ώστε να αποφύγουμε οποιαδήποτε περίπτωση μετάδοσης αρχικά αλλα και κάποιας κατηγορίας έπειτα.

Καλή αντάμωση!

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Μανιακ και πουλι... Θα κάνουν άσφαλτο, οπότε να βγουν από την βρώμικη λίστα.
Δωμάτια οκ... Τα καλλυντικά στο νεσεσέρ βάζει το πουλι και φύγαμε.
Φοβαστε μην σκορπισετε?
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
δεν το έχω αποφασίσει ακόμα, αλλά αφήνω ανοιχτό το ενδεχόμενο να έρθω για να απολάυσω ξανά (δεν τα χορταίνεις με τίποτα) αυτές τις υπέροχες διαδρομές
και αυτή την υπέροχη παρέα σας ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Οι τρελές από χαλκιδα θα είμαστε σίγουρα 10 και βλέπουμε .ευχαριστω.
Φερερεδες... Του πουλιου
Τεσπα... Θα σας θωπευσω όλους με την White power
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Οπως το πάτε το ασφαλτινο γκρουπ θα μαζέψει πιο πολλούς από το χωμάτινο.

Ντροπή.
Ειναι δυνατόν??
Που βαδίζουμε κύριοι??

Παρακαλώ να ανοιχτεί νέο θέμα...
"Χωράνε τα ασφάλτινα στο χώρο μας?"
 

TOUFast_950

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
KTM 950 adv
Όπως βλέπετε τα πράγματα είναι οριακά στο να μας κλείσουν μεσα... Μια ευχή απ όλους μας να μην συμβεί αυτό και χρειαστεί να αναβάλλουμε (αν όχι ακυρώσουμε) τη συνάντηση μας.
Σε κάθε περίπτωση θα γίνουν μερικές τροποποιήσεις στο σημείο συνάντησης το οποίο για ευνόητους λόγους δεν μπορεί να είναι στην κεντρική πλατεία της Κονιτσας.
More to be announced...

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Τώρα που άρχισα να βλέπω φως στο τούνελ; Πόση γκαντεμιά δλδς;

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
δυστηχως δεν θα ερθω στην βολτα οποτε ακυρο! πολυ κριμα γιατι ενω τα εχω κανονισει ολα ως και παντελονι εχω αγορασει για πανω, την κυριακη που μας περασε ειχα μια πτωση με το κτμακι η οποια μεχρι σημερα με ειχε στο ΚΑΤ με πνευμοθωρακα και για τις επομενες 30 μερες μου απαγορεψαν μοτο,ποδηλατα,τρεξιμο κλπ , και θα κανω παρεα με κατι παππουδες τα πρωινα με περιπατους στην ηλιουπολη! καλα να περασετε
 
Top Bottom