Adventure Borders On Road stories

TOUFast_950

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
KTM 950 adv
δυστηχως δεν θα ερθω στην βολτα οποτε ακυρο! πολυ κριμα γιατι ενω τα εχω κανονισει ολα ως και παντελονι εχω αγορασει για πανω, την κυριακη που μας περασε ειχα μια πτωση με το κτμακι η οποια μεχρι σημερα με ειχε στο ΚΑΤ με πνευμοθωρακα και για τις επομενες 30 μερες μου απαγορεψαν μοτο,ποδηλατα,τρεξιμο κλπ , και θα κανω παρεα με κατι παππουδες τα πρωινα με περιπατους στην ηλιουπολη! καλα να περασετε
Φιλε να γίνεις καλά! Θα βρεθούν κι άλλες βόλτες. Περαστικά!

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
δυστηχως δεν θα ερθω στην βολτα οποτε ακυρο! πολυ κριμα γιατι ενω τα εχω κανονισει ολα ως και παντελονι εχω αγορασει για πανω, την κυριακη που μας περασε ειχα μια πτωση με το κτμακι η οποια μεχρι σημερα με ειχε στο ΚΑΤ με πνευμοθωρακα και για τις επομενες 30 μερες μου απαγορεψαν μοτο,ποδηλατα,τρεξιμο κλπ , και θα κανω παρεα με κατι παππουδες τα πρωινα με περιπατους στην ηλιουπολη! καλα να περασετε
Περαστικά να είναι... Να το προσέξεις όσο σου πούνε.
Βολτες θα κάνουμε πολλές
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
δυστηχως δεν θα ερθω στην βολτα οποτε ακυρο! πολυ κριμα γιατι ενω τα εχω κανονισει ολα ως και παντελονι εχω αγορασει για πανω, την κυριακη που μας περασε ειχα μια πτωση με το κτμακι η οποια μεχρι σημερα με ειχε στο ΚΑΤ με πνευμοθωρακα και για τις επομενες 30 μερες μου απαγορεψαν μοτο,ποδηλατα,τρεξιμο κλπ , και θα κανω παρεα με κατι παππουδες τα πρωινα με περιπατους στην ηλιουπολη! καλα να περασετε
Περαστικα φίλε.
Κάτσε να γίνεις καλά και οι βόλτες πάνε και έρχονται.
 

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
δυστηχως δεν θα ερθω στην βολτα οποτε ακυρο! πολυ κριμα γιατι ενω τα εχω κανονισει ολα ως και παντελονι εχω αγορασει για πανω, την κυριακη που μας περασε ειχα μια πτωση με το κτμακι η οποια μεχρι σημερα με ειχε στο ΚΑΤ με πνευμοθωρακα και για τις επομενες 30 μερες μου απαγορεψαν μοτο,ποδηλατα,τρεξιμο κλπ , και θα κανω παρεα με κατι παππουδες τα πρωινα με περιπατους στην ηλιουπολη! καλα να περασετε
Περαστικά Αλέξανδρε...

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 

TOUFast_950

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
KTM 950 adv
Αγορια της ασφάλτου ολα έτοιμα και για την ασφαλτινη διαδρομή. Η δικη σας προσέλευση θα ειναι 8:30 στο χώρο που θα ανακοινωθεί έγκαιρα (πλατεία ή χωρος πολυ κοντα της). Όπως ίσως έχετε ήδη δει απ το χωματινο post οι χάρτες δεν θέλουν να συνεργαστουν μαζί μου...
Σε κάθε περίπτωση να σας πω ότι θα βρεθούμε Παρασκευή βράδυ στη ταβερνα Μύλος διπλα στο πέτρινο γεφύρι της Κονιτσας.
Μην ξεχάσετε τις μάσκες σας!
Θα επανέλθω για τα σημεία της διαδρομής σας

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αγορια της ασφάλτου ολα έτοιμα και για την ασφαλτινη διαδρομή. Η δικη σας προσέλευση θα ειναι 8:30 στο χώρο που θα ανακοινωθεί έγκαιρα (πλατεία ή χωρος πολυ κοντα της). Όπως ίσως έχετε ήδη δει απ το χωματινο post οι χάρτες δεν θέλουν να συνεργαστουν μαζί μου...
Σε κάθε περίπτωση να σας πω ότι θα βρεθούμε Παρασκευή βράδυ στη ταβερνα Μύλος διπλα στο πέτρινο γεφύρι της Κονιτσας.
Μην ξεχάσετε τις μάσκες σας!
Θα επανέλθω για τα σημεία της διαδρομής σας

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιατί δεν ανεβαίνουν τα αρχεία με τις διαδρομές?
Σε τι μορφή τα έχεις?
Τον χαλαση τον έχεις μόνο για βουτιές στις λίμνες?
 

TOUFast_950

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
KTM 950 adv
Το θέμα με τους χάρτες του χωμάτινου λύθηκε.

Τα αγαπημένα ασφαλτινα παιδιά ομως ήρθε η ωρα να παίξουν το παιχνίδι ενώστε τις τελίτσες...

Η διαδρομή του Σαββάτου θα έχει του εξής κυριους σταθμούς:

Κονιτσα - Φουρκα - Σαμαρινα - Σμιξη - Διστρατο - Παδες - Ηλιοχωρι - Σκαμνελι - Καπεσοβο - κατω Πεδινά - Άριστη - Κόνιτσα
Θα υπάρχει και άτομο πλοηγος με άριστη γνώση της περιοχής.


Η διαδρομή της Κυριακής τους εξής κυριους σταθμούς:

Κόνιτσα - Μολυβδοσκεπαστο - Βασιλικο - Κεφαλοβρυσο - κατω Μερόπη - Πωγωνιανη - Ποντικατες - Μαυροπουλο - Δελβινακι - Βησσανη - Δολιανα - Καλπακι - Κόνιτσα


Αν κάποιος φίλος μπορείς να βοηθήσει να το φτιάξει και σε μορφή χάρτη θα πάρει έξτρα λουκούμι!

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Είμαι προσωρινά εκτός μέχρι να βρεθεί λύση με την μπροστινή ανάρτηση...
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
δυστηχως δεν θα ερθω στην βολτα οποτε ακυρο! πολυ κριμα γιατι ενω τα εχω κανονισει ολα ως και παντελονι εχω αγορασει για πανω, την κυριακη που μας περασε ειχα μια πτωση με το κτμακι η οποια μεχρι σημερα με ειχε στο ΚΑΤ με πνευμοθωρακα και για τις επομενες 30 μερες μου απαγορεψαν μοτο,ποδηλατα,τρεξιμο κλπ , και θα κανω παρεα με κατι παππουδες τα πρωινα με περιπατους στην ηλιουπολη! καλα να περασετε
Περαστικά μάχιμε νεαρέ!!!
Έγινες δυνατότερος!!!
 

Filokali

Μέλος
Όνομα
Θεόδωρος Καράμπελας
Μοτό
BMW GS1200LC/2018
Παρακαλώ να υπολογίσετε και εμένα , διπλό , από Παρασκευή.
Στην Βόλτα της Κυριακής , δεν θα έρθω.
Επειδή πηγαίνω τριάντα χρόνια στην Κόνιτσα , και γνωρίζω πολλούς εκεί, αν χρειάζεστε κάτι, ευχαρίστως να βοηθήσω !!!!
Όπως φαγητό στο Πηκλάρι για παράδειγμα!!!!
Καλή αντάμωση !!!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Παρακαλώ να υπολογίσετε και εμένα , διπλό , από Παρασκευή.
Στην Βόλτα της Κυριακής , δεν θα έρθω.
Επειδή πηγαίνω τριάντα χρόνια στην Κόνιτσα , και γνωρίζω πολλούς εκεί, αν χρειάζεστε κάτι, ευχαρίστως να βοηθήσω !!!!
Όπως φαγητό στο Πηκλάρι για παράδειγμα!!!!
Καλή αντάμωση !!!!
Είσαι "παλιοσειρά" δηλαδή εκεί :happy:!!!
 

TOUFast_950

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
KTM 950 adv
Ενα γρήγορο update.
Το σαββατο θα βρεθούμε 8:30 στην πλατεια της Κόνιτσας κι εκεί επίσης θα κλείσουμε την πρωτη μας μερα.
Η δευτερη μερα θα εκκινήσει απ το πετρινο γεφύρι της Κονιτσας στις 8:30. Η τοποθεσία φαίνεται στην παρακάτω εικόνα με κόκκινη τελεία. Η πρόσβαση στο σημείο γίνεται απ τον δρόμο που φαίνεται κι ΟΧΙ πανω απ το γεφύρι.
Τελος το βραδυ της Παρασκευής θα έχουμε συνάντηση στην ταβέρνα Μύλος


Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom