Adventure Borders On Road stories

Filokali

Μέλος
Όνομα
Θεόδωρος Καράμπελας
Μοτό
BMW GS1200LC/2018
Καλησπέρα παιδιά ! Ευχαριστούμε πολύ τους διοργανωτές της Κόνιτσας !!! Κάναμε χθες ωραία βόλτα και φάγαμε πολύ καλά στο Δίστρατο !!! Αν και όπως είπα παραπάνω πάω 30 χρόνια στην περιοχή , πάντα υπάρχει κάτι καινούργιο να δει κάποιος !!! Είναι η Ηπειρώτικη ομορφιά !!! Τώρα θα έχουμε ένα λόγο περισσότερο να πηγαίνουμε στην Κόνιτσα !!! Θα έχουμε περισσότερους φίλους και μάλιστα μοτοσικλετιστές !!! Καλό βράδυ !!!
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Κι εγώ εδώ και πολλή ώρα στην βάση μου...η βόλτα του Σαββάτου φανταστική. Χάρηκα που γνώρισα τόσο κόσμο, συγνώμη που δεν χαιρετηθηκαμε μιας και τελευταία στιγμή κανόνισα επιστροφή με ένα τσούρμο μπεμβεδακηδες και κάναμε φανταστική διαδρομή...

Χάρηκα που είδα και παλιούς φίλους...εσείς εκεί στην Χαλκίδα να κοιτάξετε τι παίζει με το νερό...ο ένας πιο βλαμενος από τον άλλο

Στο τσακ έφτασα σπιτι πάντως...ήξερα ότι το μπροστινό μου ήταν στα τελευταία του και πήγαινα πολύ φυλαγμένα (σε σημείο που καθυστερούσα τους υπόλοιπους σήμερα...
Πλέον λείπουν και γόμα από το λάστιχο στα πλαινα


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Κι εγώ εδώ και πολλή ώρα στην βάση μου...η βόλτα του Σαββάτου φανταστική. Χάρηκα που γνώρισα τόσο κόσμο, συγνώμη που δεν χαιρετηθηκαμε μιας και τελευταία στιγμή κανόνισα επιστροφή με ένα τσούρμο μπεμβεδακηδες και κάναμε φανταστική διαδρομή...

Χάρηκα που είδα και παλιούς φίλους...εσείς εκεί στην Χαλκίδα να κοιτάξετε τι παίζει με το νερό...ο ένας πιο βλαμενος από τον άλλο

Στο τσακ έφτασα σπιτι πάντως...ήξερα ότι το μπροστινό μου ήταν στα τελευταία του και πήγαινα πολύ φυλαγμένα (σε σημείο που καθυστερούσα τους υπόλοιπους σήμερα...
Πλέον λείπουν και γόμα από το λάστιχο στα πλαινα


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πας πολύ σιγα και για αυτό σου έφυγαν κομμάτια από το ελαστικό...να το κοιτάξεις αυτο...:p:p:p:p:p:p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η χαλκιδα γύρισε.ευχαριστουμε για όλα και την υπέροχη βόλτα να είμαστε καλά και στα επόμενα.
Τώρα φτάσατε??
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Κι εγώ εδώ και πολλή ώρα στην βάση μου...η βόλτα του Σαββάτου φανταστική. Χάρηκα που γνώρισα τόσο κόσμο, συγνώμη που δεν χαιρετηθηκαμε μιας και τελευταία στιγμή κανόνισα επιστροφή με ένα τσούρμο μπεμβεδακηδες και κάναμε φανταστική διαδρομή...

Χάρηκα που είδα και παλιούς φίλους...εσείς εκεί στην Χαλκίδα να κοιτάξετε τι παίζει με το νερό...ο ένας πιο βλαμενος από τον άλλο

Στο τσακ έφτασα σπιτι πάντως...ήξερα ότι το μπροστινό μου ήταν στα τελευταία του και πήγαινα πολύ φυλαγμένα (σε σημείο που καθυστερούσα τους υπόλοιπους σήμερα...
Πλέον λείπουν και γόμα από το λάστιχο στα πλαινα


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πως έγινε αυτό ρε??? Στο CapoNord εγώ τελείωσα τα πλαϊνά, το βρήκα το KTM φταίει.... :ha:ha:ha
 
Top Bottom