Adventure Country Tracks (Greece) by Touratech 2018-2019

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Έχει αναφερθεί και στο παρελθόν αυτή η δραστηριότητα εδώ:

 

AkisGSpot

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Akis
Μοτό
Yamaha Movistar GP (Sky VR Team)
Έχει αναφερθεί και στο παρελθόν αυτή η δραστηριότητα εδώ:

Τα βιντεάκια καινούργια είναι.. Τα έχω δει ρε συ και τα παλιά.. Δεν ήθελα να τα ποστάρω πάνω στα προηγούμενα.. Άμα βγάλουν και τις 3 επόμενες μέρες τα τσιμπάω και αυτά.. Adve είσαι αφού


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Επαναφέρω το θέμα.Σκέφτομαι 1η ή 2η εβδομάδα του Σεπτέμβρη να το επιχειρησω.Με μια πρόχειρη ματιά περνάει απο σημεία των παλαιότερων τρόφφυ.Θα το κάνω με το 990 και διαμονή σε καταλύματα ώστε να είμαι ελαφρύς όσο πάει.
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Επαναφέρω το θέμα.Σκέφτομαι 1η ή 2η εβδομάδα του Σεπτέμβρη να το επιχειρησω.Με μια πρόχειρη ματιά περνάει απο σημεία των παλαιότερων τρόφφυ.Θα το κάνω με το 990 και διαμονή σε καταλύματα ώστε να είμαι ελαφρύς όσο πάει.
Πιστευω οτι ειναι ανετη και απολαυστικη διαδρομη για μεγαλυτερες μηχανες σε σχεση με τις αντιστοιχες διαδρομες του Trans Euro Trail, go for it σπυρο!
 

Πέτρος

Μέλος
Περιοχή
Μενίδι Αττική
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
BMW F 800 GS '15
Επαναφέρω το θέμα.Σκέφτομαι 1η ή 2η εβδομάδα του Σεπτέμβρη να το επιχειρησω.Με μια πρόχειρη ματιά περνάει απο σημεία των παλαιότερων τρόφφυ.Θα το κάνω με το 990 και διαμονή σε καταλύματα ώστε να είμαι ελαφρύς όσο πάει.
Spyrious άμα ψάχνεις παρέα "μάλλον μπορώ" να έρθω μαζί τον Σεπτέμβρη :yew:
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Spyrious άμα ψάχνεις παρέα "μάλλον μπορώ" να έρθω μαζί τον Σεπτέμβρη :yew:
Ωραία. Θα χαρώ Πέτρο. Να σιγουρεψω πρώτα ποια από τις 2 εβδομάδες μπορώ.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Εχετε βρει την διαδρομη καπου??
Κάνεις μια απλή εγγραφή στο site adventure country tracks.Com τα αρχεία gpx είναι δωρεάν. Έχει και κάποιες πληροφορίες

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Top Bottom