Adventure touring μοντέλο από τη Harley Davidson!

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Mε επίσημη ανακοίνωση η ΗD περνά σε νέα εποχή εισάγοντας στην γκάμα της μοντέλα από 500 έως 1250 cc και ακόμα μικρότερα (250-500cc) για τις ασιατικές αγορές.
Τα νέα μοντέλα θα είναι ένα custom 1200cc, ένα streetfighter 975cc και ένα adventure touring 1250cc, η Pan America!
Και οι τρεις θα λανσαριστούν ως μοντέλα του 2020 αλλά μέχρι το 2022 θα ανακοινωθούν και νέα μοντέλα.

Πηγή

 
Τελευταία επεξεργασία:

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Mε επίσημη ανακοίνωση η ΗD περνά σε νέα εποχή εισάγοντας στην γκάμα της μοντέλα από 500 έως 1250 cc και ακόμα μικρότερα (250-500cc) για τις ασιατικές αγορές.
Τα νέα μοντέλα θα είναι ένα custom 1200cc, ένα streetfighter 975cc και ένα adventure touring 1250cc, η Pan America!
Και οι τρεις θα λανσαριστούν ως μοντέλα του 2020 αλλά μέχρι το 2022 θα ανακοινωθούν και νέα μοντέλα.

Πηγή

Τι άλλο θα δούμε ..

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μάθαν ότι γ@μιόμαστε, πλακώσανε και οι γύφτοι.......
 

Simitis

Μέλος
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Ducati Multistrada Enduro
Εγώ την παρατηρώ και νιώθω έναν πειρασμό ας πούμε... Μια έξαψη ρε αδερφέ η οποία οδηγεί σε πάθος και ύστερα σε διαχρονικό έρωτα...
Τι να πρωτοπώ...
Δηλαδή, βλέπω την επίπεδη σέλα της και σκέφτομαι πόσο άνετο και τρυφερό θα είναι το κάθε χιλιόμετρο μαζί της.
Την εξατμισάρα της που μου θυμίζει την Αυστριακή αγάπη για τα KTM που έχω και σκέφτομαι πόσα κιλά ήδη θα δίνει στο παχουλό μου κορίτσι.
Την πλάγια ουρά της που μου βγάζει ρετρό κάψες μαζί με το στραβό αρχικό λαιμό της εξάτμισης που δεν είναι καν στην ίδια ευθεία και σου χτυπάει στο μάτι.
Το μπροστινό μαύρο κάγκελο το οποίο σου δίνει την σιγουριά ότι θα χτυπήσεις Αμερικάνικο βούβαλο και θα τους σπάσεις την ραχοκοκαλιά και σε εσένα η μόνη σου ζημιά θα είναι πως θα βγάλεις τα αίματα από την πανέμορφη σου Harley.
Την ανάποδη μάσκα πάνω από το φανάρι και ας είναι πιο έξω από το κάγκελο γιατί ποιος την χέζει την αεροδυναμική στο USA.
Και γιατί χαίρομαι και αγωνιώ όμως για αυτό το μοντέλο? Γιατί η Harley πρωτοπορεί από τις άλλες εταιρείες και αντί το πρωτότυπό της να είναι όμορφο και πηγή έμπνευσης για το τελικό μοντέλο κάνει το ακριβώς ανάποδο βάζοντας μονάχα φουτουριστικές εικόνες ηδονής στο μυαλό μου μόνο και μόνο πως θα είναι το τελικό μοντέλο παραγωγής.
Εγώ θα το αγοράσω.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Κακεντρεχείς! Να σας βάλω μια προφίλ φωτογραφία γιατί η 3/4 σας άγχωσε...



Ωχπαναΐαμ...
Σε προφιλ θα ορκιζομουν οτι ειχε διαρρευσει πολυ νωριτερα η φωτο...ψιλοδιαφορές διακρινω...


Send by mAthosalas' S8-F8 ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
Νομιζω οτι εχει παραγινει το κακο με δεξαμενοπλοια... Ενταξει για την αμερικη και τις τεραστιες φλαταδουρες που εχει θεωρω οτι ειναι απλα οκ. Απλα και η H-D το κανει καθαρα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ για λογους marketing και την διευρυνση των νεων μοντελων στην παγκοσμια αγορα.

"Κανε ενα πραγμα για το κανεις καλα"

Αυτο με τα chopper, bobber, cruiser, scrambler, street fighter, pan america, pan cake και waffles που γινεται σχεδον απο ολες τις εταιριες, νομιζω εχει γινει πλεον εμετικο.

Ας βγαλει και ενα παπι V2 50cc να ξεμπερδευουμε.
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Παρουσιάστηκε ως μοντέλο παραγωγής αλλά προορίζεται για το 2021.
Υδρόψυκτο V2, 1250cc, 145hp, πιθανότατα θα εξοπλίζεται με ημιενεργητικές αναρτήσεις, ακτινικά φρένα Brembo, έγχρωμη οθόνη TFT , cornering ABS και traction control.
Πηγή

 
Top Bottom