AdvHike Υμηττός

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Καλημέρα σε όλους! Πως θα σας φαινόταν να μαζευτούμε ένα Σάββατο ή μια Κυριακή και να πεζοπορήσουμε;

To AdvRide πάει AdvHike!

Θέτω την Κυριακή 15/01/2023 για να ξεκινήσουμε την κουβέντα και κλειδώνουμε ή αλλάζουμε αναλόγως τα δεδομένα.

Το βουνό μας είναι ο Υμηττός και ξεναγό νομίζω έχουμε, αν θέλει :) Θέλεις Κώστα; kordix


Φωτό από το χθεσινό ποστ του Κώστα στο συμβαίνει τώρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Επειδή ξεχάστηκα και με έκλεισα για μοτοβολτα την Κυριακή που πρότεινα για πεζοπορία, μήπως να αλλάζαμε ημερομηνία και να το κάνουμε Σάββατο 14;; αν μπορείτε. Ούτως η άλλως μόνο λάικ έχετε κάνει :rolleyes::p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Η μοτοβολτα είναι ιερή και προηγείται....
Σάββατο εγω δουλεύω...
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
το σκαρώνουμε και για την επόμενη!
Εγώ σε 2-3 λεπτά είμαι εκεί, οπότε είμαι πάντα "μέσα"!
Να υπενθυμίσω ή να ενημερώσω, πως η Καλοπούλα με βροχούλα και μερικά μεζεδάκια, είναι τέλεια κοντινή απόδραση! :friendship:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Να περιμένουμε τι θα πει και ο Κώστας και να βρούμε μια μέρα να μπορούμε όλοι :) ε; (Ναι)
Επειδή θα βρέξει μέσα στην εβδομάδα την Κυριακή θα πάω για εντούρο. Αυτό το Σάββατο λίγο χλωμό γιατί έχουν μαζευτεί διάφορα.

Καλύτερα να περιμένουμε λίγο να δροσίσει ο καιρός να τη χαρούμε την πεζοπορία περισσότερο. Θα την κάνουνε όμως και έχω κι άλλα μέρη να προτείνω.
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Στην επόμενη δροσιά το φόρουμ σε εκδρομή, τώρα έχει πολλές ζέστες


:secret:Με τοσο λιγη δροσια ο οδηγος μας kordix παει για μπανιο και ανεβαζει στο fb φωτο 122 Αυγουστου.
:ha
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
:secret:Με τοσο λιγη δροσια ο οδηγος μας kordix παει για μπανιο και ανεβαζει στο fb φωτο 122 Αυγουστου.
:ha
φαντάζομαι βγάζει και φώτο το "ιδρωμένο" ποτήρι από την φροζεν μαργαρίτα του...
Άσε... αν είναι τέτοιος πάμε για τσίπουρο στην πλατεία Καισαριανής :roflmao::roflmao:
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
φαντάζομαι βγάζει και φώτο το "ιδρωμένο" ποτήρι από την φροζεν μαργαρίτα του...
Άσε... αν είναι τέτοιος πάμε για τσίπουρο στην πλατεία Καισαριανής :roflmao::roflmao:
Συμβαίνει τώρα!
 

Varonos

Μέλος
Περιοχή
Ηλιούπολη
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
BMW F 650 GS Dakar
Τελικά θα πεζοπορήσουμε αύριο;;;
Πολύ θα ήθελα αλλά δεν μπορώ να εγκαταλείψω μια οικογενειακή υποχρέωση με τίποτα αύριο...έχεις ανοίξει ωραίο "μέτωπο" εδω στομ Υμηττό! Ξέρω τα πάντα για πεζοπορία σε αυτό το βουνό οπότε εδώ θα είμαστε...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τελικά θα πεζοπορήσουμε αύριο;;;
Ρε τέτοια αποφασιστικότητα ούτε πολιτικός. Να παίξει ένας Ρέμος στο βίντεο της βόλτας "μπορεί να μπω μπορεί να βγω μπορεί στον Υμηττό και να συρθω μπορεί στην Σετα να βρεθώ μπορεί στην Λειβαδιά να τσικνιστω"
 
Top Bottom