advONride 2017......T-shirts !!!!!

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Παίδες λογω προσωπικών κωλυμματων (τρέξιμο με τη δουλειά από 08:00-21:00) εδώ κ μια εβδομάδα και για ακόμα μια δεν έχω προλάβω να τα πάρω καν . Είναι έτοιμα κ περιμένουν στο μαγαζί . Ζητάω από όλους και από καθέναν προσωπικά συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά δεν μπορώ να κάνω αλλιώς . Στο τέλος της επόμενης εβδομάδας θα μπορέσω να τα πάρω .

Στάλθηκε από τον επιχειρησιακό S7.....
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Ξεθαβω το νημα ..... για τα μπλουζακια που ειχαν βγαλει "κοκκαλα" :pointu:..... παρακαλω οσους δεν εχουν στειλει να μου στειλουν πμ με διευθυνσεις αποστολης.
Οσοι θα ειναι απο Αθηνα προτεινω να τα στειλω στον @gsmaniac και να παραλαβετε σε καφεδακι για να γλυτωσουμε (ετε) μεταφορικα....
Αναμενω πμ.... εντος της εβδομαδας παιδες πρεπει να το εχω τελειωσει το θεμα ....
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Εγώ που δεν το έχω πάρει από την Ελάτη ακόμα.. Υπάρχει;;Έτσι για αναμνηστικό..
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ξεθαβω το νημα ..... για τα μπλουζακια που ειχαν βγαλει "κοκκαλα" :pointu:..... παρακαλω οσους δεν εχουν στειλει να μου στειλουν πμ με διευθυνσεις αποστολης.
Οσοι θα ειναι απο Αθηνα προτεινω να τα στειλω στον @gsmaniac και να παραλαβετε σε καφεδακι για να γλυτωσουμε (ετε) μεταφορικα....
Αναμενω πμ.... εντος της εβδομαδας παιδες πρεπει να το εχω τελειωσει το θεμα ....
I blame Tapatalk, γιατί δεν πολυμπαίνω σε κανένα φόρουμ αυτόν τον καιρό μόλις το είδα αυτό. Αν τα έχει ήδη ο @gsmaniac μάλλον να μιλήσω μαζί του;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
I blame Tapatalk, γιατί δεν πολυμπαίνω σε κανένα φόρουμ αυτόν τον καιρό μόλις το είδα αυτό. Αν τα έχει ήδη ο @gsmaniac μάλλον να μιλήσω μαζί του;
Ναι..... Τα έχω τα μπλουζάκια!
Οποίος έχει να λαμβάνει.... Ας το πει.
 
Top Bottom