AdvONride 2017.....the road story!

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Mπράβο παιδιά! Τί βολτάρα είναι αυτή που κάνατε! Και του χρόνου με υγεία και πάντα όρθιοι :friendship:
Εργαλεία, αναβάτες, φωτό και βίντεο, τα σπάνε όλα :)

Παράκληση ...
Στην σελίδα Νο 5 και στην φωτογραφία με το jean team, άν ακούει ο δεύτερος από αριστερά ... με το μπορντώ t-shirt ... ο Εμπορικάτζας ... ο Παλαμιώτης ντέ ( :D ), άς στείλει ένα μήνυμα. Ή άν κάποιος γνωρίζει το nick του, άς ρίξει σήμα για να επικοινωνήσω εγώ. Έχουμε πολλά χρόνια να τα πούμε με τον μπαγάσα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Mπράβο παιδιά! Τί βολτάρα είναι αυτή που κάνατε! Και του χρόνου με υγεία και πάντα όρθιοι :friendship:
Εργαλεία, αναβάτες, φωτό και βίντεο, τα σπάνε όλα :)

Παράκληση ...
Στην σελίδα Νο 5 και στην φωτογραφία με το jean team, άν ακούει ο δεύτερος από αριστερά ... με το μπορντώ t-shirt ... ο Εμπορικάτζας ... ο Παλαμιώτης ντέ ( :D ), άς στείλει ένα μήνυμα. Ή άν κάποιος γνωρίζει το nick του, άς ρίξει σήμα για να επικοινωνήσω εγώ. Έχουμε πολλά χρόνια να τα πούμε με τον μπαγάσα.
Είναι φίλος του πετσακια ο Χριστόφορος και συχνάζει στο boxergarage!
Στείλε ένα π.μ.....στο @BoxerGarage ή πάρε ένα τηλέφωνο
 

Eversman

Μέλος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 750
Ευχαριστώ παιδιά! Με τον Χριστόφορο πολλά χρόνια πριν, περάσαμε αρκετούς μήνες μοιραζομενοι κουκέτες, γράσο, βρώμα και πολύ σεντινα.

Συγγνώμη για το off topic και παλι σας ευχαριστώ για το info :)
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Μια χαρά ήταν.. Λιγο το χωμα λιγο τα αντβεντουρ μηχανάκια, μου μπήκε το μικροβιο να παρω κι εγω.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μιά απ' τα ίδια κουμπάρε!!:friendship:


"Λιγο το χωμα, λιγο τα αντβεντουρ μηχανάκια", ΠΟΛΥ η άψογη οργάνωση, ΠΟΛΥ κι οι άψογοι άνθρωποι του AdvRide...Ψήνομαι κι εγώ άσχημα για ένα ΟΝ-OFF μηχανάκι!!! :yew:


ΥΓ. Θέλω να ευχαριστήσω ιδιαίτερα κι από καρδιάς το Θοδωρή (forester) για το ενδιαφέρον που έδειξε, ώστε να βολευτούμε όλοι! :thanx:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Λίγες φώτο από μένα, στατικές όλες, χωρίς ωραία τοπία κλπ....
Μόνο τα χαμόγελα και λίγο από τη διαμονή στον Εύηνο.



το Λέλος μείον έναν - ξενιτεμένο

και μια με όλους την Κυριακή (κλεμμένες κι οι 2, μπορεί να υπάρχουν κιόλας - αλτσχάϊμερ...):D



Λιδωρίκι - πλατεία











@staga1200 & @tamanaco στην Άνω Χώρα








@Phoenix , @ErevoS , @giannisgs , @erpeto @Nick_990 ......... ΧΑΛΑΡΆΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D:p






Με Πάρη @paraskeyas bg



και με τη λατρεία @NIKOS PAPADOPOULOS

 

Simitis

Μέλος
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Ducati Multistrada Enduro
Και μερικά βιντεάκια από την πρώτη μέρα (το ανέβασμα του πάσου το έχω με σταγόνες πάνω στην κάμερα άρα δεν το ανέβασα).
Αύριο θα ανεβάσω και της δεύτερης μέρας + ένα που ξέχασα της πρώτης.
Παρεμπιπτόντως εγώ τα βαριέμαι αυτά και δεν τα έχω δει ολόκληρα. :UH:
 
Top Bottom