advONride 2018..... the real adv story !!!!

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Καταθεστε ελευθερα αποψεις - σχολια - φωτο και οτι αλλο θελει ο καθενας....
Ενα τεραστιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ απο εμενα και τον @North_explorer για οσους μας τιμησαν με την παρουσια τους !!!!!
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
καταθετω οτι ζηλεψα πολυ....

καταθετω οτι χαρηκα με την χαρα σας επισης...
και κραταω αυτο....
οτι περασατε ομορφα ...
και ξεκινατε ρεεεεεεεε...πυροβολατε....
θελω να ζηλεψω και να χαρω και αλλο....
:friendship:
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Φώτο δεν έχω να βάλω , θα βάλω όμως ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλες τις στιγμές μου ζήσαμε σε ένα γεμάτο τριήμερο!!!!

Γεροί να ήμαστε να χαιρόμαστε αυτήν την τεράστια ΠΑΡΕΑ !!!
 

dimitris_

Μέλος
Περιοχή
Ξανθη
Όνομα
Dimitris
Μοτό
xt660z, '08
Λόγω υποχρεώσεων δεν μπορούσα να συμμετέχω και τις 3 μέρες, παρά μόνο από Σάββατο απόγευμα στο Παρανέστι, και με στόχο να φτάσω μέχρι το οχυρό την Κυριακή, εξαιτίας όμως της επιδείνωσης του καιρού σας αποχαιρέτησα εκεί πάνω στο παρατηρητήριο του Νέστου.

Ήταν η πρώτη μου συμμετοχή (είπαμε κουτσή, τι κουτσή σακατεμένη ήταν....) και αποτέλεσε ευκαιρία να γνωρίσω κάποια από τα μέλη του forum κάτι που με χαροποίησε ιδιαίτερα.
Ελπίζω στην επόμενη βόλτα να μπορέσω να είμαι παρών όλες τις μέρες

Παιδιά χάρηκα που σας γνώρισα !!!

Υ.Γ.
Συγχαρητήρια στα παιδιά που το διοργάνωσαν (το άγχος του @Goukos να κυλήσουν όλα ομαλά και με ασφάλεια λόγω καιρού κατά την διάρκεια της κυριακάτικης διαδρομής ήταν ολοφάνερο, όπως επίσης και η θετική διάθεση του @North_explorer)
Και πάλι μπράβο, τόσο στους διοργανωτές όσο και στους συμμετέχοντες ειδικά στους νότιους που έγραψαν πολλά (και δύσκολα λόγω καιρού) χιλιόμετρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Καταπληκτικές διαδρομές!!!Καταπλικτική παρέα.Μπράβο στα παιδιά που έτρεξαν για την διοργάνωση και περίμεναν στις διασταυρώσεις να μαζέψουν τα απολωλοτα προβατα!!!
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Και ο τελευταίος τρικαλινός στην βάση του. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να χαιρετίσω τα παιδιά στο δρόμο γιατί έγινε μπαχαλο στα τελευταία διόδια πριν τη Λάρισα.
1400χλμ και κάτι ψιλά, γεμάτα στροφες, αναμνησεις, καφριλικια, βροχή και ιστορίες.
Και όταν η καλή σου έχει επέτειο στο κλείσιμο του advonride, η γλύκα είναι διπλή.
Βούρ για την επόμενη


Στάλθηκε από το P20 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Εστω και για λίγο χαρηκα που σας είδα παίδες.,
Keep on Rocking!!!
'και αφήστε τους να τετραγωνίζουν κύκλους΄



Το vfr μπήκε χώμα?
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Το βρήκα γιατί λέγατε ότι " σαν την Χαλκιδική δεν έχει" εννοουσατε φωτογραφίες δεν έχει έτσι όπως πηγαίναμε ε;:yew:
ΜΠΡΑΒΟ σας με κεφαλαία για την υλοποίηση και το αποτέλεσμα του advONride 2018!!! Άψογοι, χαμογελαστοί και χάρις τον @Goukos και North explorer "χορέψαμε" χασαποσερφικο στον "Ζορμπά" για αυτό και δεν μας προλάβαινε η βροχή!!!!
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Καλό Μήνα από Αθήνα εδω & κανα 2ωρο.

2.000χλμ περίπου γράφτηκαν για τους Αθηναίους του 4ημερου

Ένα Μπράβο στους 2 που έτρεξαν για όλο αυτό + για εμάς συνολικά ,
τους Θεσσαλονικείς
Λευτέρη @North_explorer + Γιωργο @Goukos

Άλλο ένα από εμένα στον Τάσο @tamanaco
+ Γιώργο @erpeto για ολο το 4ημερο

όπως & στον Θοδωρή @forester + Γιάννη @giannisgs ειδικά για το βράδυ της Παρασκευής στην Βαρβάρα ..

Χάρηκα για την γνωριμία με όλους τους υπολοίπους + πάμε για τα επόμενα Δυνατά



Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Καλό μήνα!Δύο λόγια για το advonride 18.Ενα μεγάλο μπράβο για την άψογη διοργάνωση αυτής της εκδρομής από τα παιδιά εκεί στην Θεσσαλονίκη,, Γιώργος και Λευτέρης, πράγμα που ξέρω ότι είναι δύσκολο να γίνει όταν υπάρχουν τόσα μηχανάκια και αντικειμενικά τόσες δυσκολίες για την προετοιμασία αυτής από θέμα χρόνου χρήματος και υποχρεώσεων στο σπίτι.Συγχαρητηρια στα παιδιά που ταξίδεψαν από μακριά, Πάτρα,_Αθηνα ενώ όλοι έλεγαν ότι παντού υπάρχουν απαγορευτικά λόγω καιρού,και όχι γιατί απλά οδηγουνε μηχανές αλλά γιατί άφησαν την ξεκούραση του σκ για να γυρίζουν μέσα στην βροχή και στον αέρα την Ελλάδα.Επισης να πω ότι πέρα από την κορυφαία Χαλκιδική η επιλογή να οδηγήσουμε και λίγο προς τα σύνορα ήταν φοβερή καθώς νομίζω ότι με την παρουσία μας εκεί έστω και για λίγο ενισχύουμε αυτά τα μέρη που τόσο πολύ θέλουν να μας κάνουν να τα ξεχάσουμε.Χαρηκα πολύ για τα παιδιά που ξαναείδα από κοντά και που στριβαμε έτσι στα βρεγμένα βουνά.Στα επόμενα με υγεία

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τσακάλι

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS
Honda Sh 150
Erpeto επέστρεψε στην φωλιά του.

Γιώργη και Λευτέρη ήταν μια από τις καλύτερες εκδρομές που έχω κάνει στην ζωή μου (αυτό έγραψα και πέρσυ οπότε κατά γίνεται πολύ καλά σε αυτό το φόρουμ.). Ο Γιώργος με τις αστείρευτες δυνάμεις του να είναι παντού και ο Λευτέρης με το ζεστό του χαμόγελο να ρωτάει συνεχώς αν είναι όλα οκ. Ο ορισμός της φιλοξενίας.
Σας είμαι ευγνώμων για τον προσωπικό χρόνο που σπαταλήσατε από τις δουλειές και τις οικογένειές σας για να στήσετε όλο αυτό. Από την ατμόσφαιρα και τα χαμόγελα που επικράτησαν όλο το σκ καταλαβαίνει κανείς ότι δεν πήγε χαμένος.
Τάσος @tamanaco, Γιώργης @Jeronimo Θοδωρής @forester και Γιάννης @giannisgs είναι το γκρουπ υπόδειγμα. Κίνηση με ασφάλεια πάνω από όλα αλλά και γρήγοροι εκεί που πρέπει. Το ευχαριστήθηκα με την ψυχή μου.
Είδα φίλους που είχα να δω από πέρσυ αλλά έκανα και νέους. Ελπίζω όλους να σας ξαναδώ σύντομα.
Μέχρι την επόμενη, να είστε όλοι καλά.
 
Last edited by a moderator:

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Το team της Χαλκίδας εφτάσε σπίτι. Τι να πρώτο πούμε για την εκδρομή. Όλα τέλεια οι διαδρομές η οργάνωση όλα. Και περισσότερο από όλα οι άνθρωποι αυτοί οι δύο που τραξαν για να οδηγήσουμε εμείς. Γιώργο και Λευτέρη πολλά μπράβο από την Χαλκίδα. Σας ευχαριστουμε για όλα και για αυτά που φαίνονται και για αυτά που δεν φαίνονται. Να μαστε καλά και στα επόμενα.


Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom