AdvONride 2018!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Έκλεισα στην Βαρβάρα, το Φιλοξένια από το booking φαίνεται χωρίς διαθεσιμότητα, θα πάρω στο Νέσσος, το οποίο τελικά έχει δύο κτίρια κατά το Google.


Ενημέρωση:

Το Νέσσος έχει ΕΝΑ κτίριο, μου είπε ο άνθρωπος ότι είναι λάθος της Google η διπλή καταχώρηση.
Το δωμάτιο στα 45, θα μου στείλει και ένα μήνυμα γιατί θέλει προκαταβολή.


Επίσης στα υπ' όψη, είπε΄οτι μπορούν σαν ξενοδοχείο, επειδή έχουν ενασχόληση με τα βοοειδή, αν τους ειδοποιήσουμε για το πόσα άτομα, να έχουν επάρκεια σε μπριζόλες μοσχαρίσιες ξηράς ωρίμανσης 60 ημερών (σαλάκι τρέχει) και να εξυπηρετήσουν την παρέα με φαγητό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτά βρε όμορφε είναι τα φηντμπακ που πρέπει να δίνετε μόλις κλείσετε. Να ξέρουμε να είμαστε όσοι περισσότεροι μαζί ει δυνατόν.

Εν τω μεταξύ, με ρώτησε αν είμαι ο οργανωτής. Του λέω προφανώς όχι, δεν έχει περάσει κάποιος προ ημερών να μιλήσετε; Μου λέει οι μόνοι "ξένοι" που έχουν έρθει με μηχανή ήταν Άγγλοι από το Σέρρες ράλι.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Αυτά βρε όμορφε είναι τα φηντμπακ που πρέπει να δίνετε μόλις κλείσετε. Να ξέρουμε να είμαστε όσοι περισσότεροι μαζί ει δυνατόν.

Εν τω μεταξύ, με ρώτησε αν είμαι ο οργανωτής. Του λέω προφανώς όχι, δεν έχει περάσει κάποιος προ ημερών να μιλήσετε; Μου λέει οι μόνοι "ξένοι" που έχουν έρθει με μηχανή ήταν Άγγλοι από το Σέρρες ράλι.
Δεν υπαρχει εμπλοκη των οργανωτων με δωματια κλπ.
Η εκδρομη ειναι με σκηνακια!!!
Οτι πληροφορηση μπηκε για δωματια, ειναι για δικη σας διευκολυνση και μονο. Αν θελετε την αγνοειτε και κανετε οτι θελετε.
Τελικα ουτε τηλ και ονοματα καταλυματων επρεπε να μπουν.


Επαναλαμβανω οσα λεει το 1ο ποστ: η εκδρομη ειναι με σκηνάκια!!!!! Οι οργανωτες καθοριζουν μονο το μερος συναντησης καθε μερας και το δρομολογιο μεχρι το επομενο σημειο. Επισης προτεινουν μερος για φαγητο. Προτεινουν μονο, προσεξτε για να μην υπαρχουν παρανοησεις. ;)
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Αλλάζω την επιλογή μου από "κατάλυμα" σε "σκηνή" για τις πρώτες 2 μέρες...μην υπάρχουν και παρεξηγήσεις
την 3η μέρα στο καταφύγιο να κανουνε κανένα μπάνιο να φύγει η μουργα..

Στάλθηκε από το P20 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Και εγω θα αλλαξω την συμμετοχη απο καταλυμα σε σκηνη...

Ακουω προτασεις... ποιος θα με φορτωθει ?

Θελω παντοφλιτσες , θερμανση , μαλακο στρωμα κτλ...και γενικα πολυ φροντιδα.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Και εγω θα αλλαξω την συμμετοχη απο καταλυμα σε σκηνη...

Ακουω προτασεις... ποιος θα με φορτωθει ?

Θελω παντοφλιτσες , θερμανση , μαλακο στρωμα κτλ...και γενικα πολυ φροντιδα.
Καλα , μια σκηνη στη δινω αμα θες
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Καλα , μια σκηνη στη δινω αμα θες
Θα τυλιχτει με αυτή και θα τον βρω το πρωί στην είσοδο τις σκηνής μου σας τρομαγμένο σπουργιτακι να ψελλίζει (χελπ)

Follow me, I'm lost too
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Θα τυλιχτει με αυτή και θα τον βρω το πρωί στην είσοδο τις σκηνής μου σας τρομαγμένο σπουργιτακι να ψελλίζει (χελπ)

Follow me, I'm lost too
:laugh::roflmao:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Έχω να περάσω ανατολικά της Θεσσαλονίκης από φαντάρος. Περίμενα για μια καλή βόλτα εκεί πάνω και για μια ευκαιρία να σας γνωρίσω.

Θα ξεκινήσω από Αθήνα Παρασκευή μεσημέρι.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Και εγω θα αλλαξω την συμμετοχη απο καταλυμα σε σκηνη...

Ακουω προτασεις... ποιος θα με φορτωθει ?

Θελω παντοφλιτσες , θερμανση , μαλακο στρωμα κτλ...και γενικα πολυ φροντιδα.
ΕπειδηΣ εισαι σκληρος...δΓΓΓακος...και θες κ πολυ φροντιδα...σκηνη εχω,ροχαλιζω,θελω ανετο στρωμα,αν φαω πολυ βραδυ στριφογυριζω το αλαβαστρινο ανΤρικο κορμι μου κ παιρνω αγκαλια οποιον κοιμαται διπλα μου,καμμια φορα παραμιλαω πατρινα...αγιαντρεηδες κλπ,μη σκιαχτεις...α!!!και χαρτι υγειας ειναι στο σακο στην εξωτερικη τσεπη...
ΥΓ.Αν ξεχαστω κ κοιμηθω με το σωβρακο κ την εντουρομποτα,το νου σου...ειναι βαρια!!!....η μποτα ντε...
ΥΓ2...η σκηνη ειναι οσο αδιαβροχα ειναι κ τα προφυλαΧτικα...αφηνει δηλ μια απολαΦση μαξιμουμ...
Αν το βλεπεις...μολις βρηκες που θα μεινεις...ΜΕ λες και σου λεω κ το Β σταδιο...δηλαδηΣ ποσο θα ΣΕ κοστισει...τι σκ@τα διαχειριστΑΙ ειμεθα αν δεν κανουμε κ σωστο κουμαντο στα λεπτα...μην αρχινισω τωρα τα πατρινΙα...
Τα φιλια μου...ειναι κ αργα κ εκεινα τα πΙοτα κ η ξεηγκλωτη στο μπαρ δε μ αφηνουν να κοιμηθω σερι...:inlove::friendship:
 

MARKOS-V

Μέλος
Όνομα
MARKOS
Μοτό
V STROM 650 L9
ΕπειδηΣ εισαι σκληρος...δΓΓΓακος...και θες κ πολυ φροντιδα...σκηνη εχω,ροχαλιζω,θελω ανετο στρωμα,αν φαω πολυ βραδυ στριφογυριζω το αλαβαστρινο ανΤρικο κορμι μου κ παιρνω αγκαλια οποιον κοιμαται διπλα μου,καμμια φορα παραμιλαω πατρινα...αγιαντρεηδες κλπ,μη σκιαχτεις...α!!!και χαρτι υγειας ειναι στο σακο στην εξωτερικη τσεπη...
ΥΓ.Αν ξεχαστω κ κοιμηθω με το σωβρακο κ την εντουρομποτα,το νου σου...ειναι βαρια!!!....η μποτα ντε...
ΥΓ2...η σκηνη ειναι οσο αδιαβροχα ειναι κ τα προφυλαΧτικα...αφηνει δηλ μια απολαΦση μαξιμουμ...
Αν το βλεπεις...μολις βρηκες που θα μεινεις...ΜΕ λες και σου λεω κ το Β σταδιο...δηλαδηΣ ποσο θα ΣΕ κοστισει...τι σκ@τα διαχειριστΑΙ ειμεθα αν δεν κανουμε κ σωστο κουμαντο στα λεπτα...μην αρχινισω τωρα τα πατρινΙα...
Τα φιλια μου...ειναι κ αργα κ εκεινα τα πΙοτα κ η ξεηγκλωτη στο μπαρ δε μ αφηνουν να κοιμηθω σερι...:inlove::friendship:

ετσι κανουν οσοι θελουν να γνωρισουν νεους φιλους απο ...κοντα!!!
μπραβο στον μαθουσαλα.ας ακολουθησουμε κ οι υπολοιποι το λαμπρο παραδειγμα του.
ευγε νεε μου κ παλι
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
ΕπειδηΣ εισαι σκληρος...δΓΓΓακος...και θες κ πολυ φροντιδα...σκηνη εχω,ροχαλιζω,θελω ανετο στρωμα,αν φαω πολυ βραδυ στριφογυριζω το αλαβαστρινο ανΤρικο κορμι μου κ παιρνω αγκαλια οποιον κοιμαται διπλα μου,καμμια φορα παραμιλαω πατρινα...αγιαντρεηδες κλπ,μη σκιαχτεις...α!!!και χαρτι υγειας ειναι στο σακο στην εξωτερικη τσεπη...
ΥΓ.Αν ξεχαστω κ κοιμηθω με το σωβρακο κ την εντουρομποτα,το νου σου...ειναι βαρια!!!....η μποτα ντε...
ΥΓ2...η σκηνη ειναι οσο αδιαβροχα ειναι κ τα προφυλαΧτικα...αφηνει δηλ μια απολαΦση μαξιμουμ...
Αν το βλεπεις...μολις βρηκες που θα μεινεις...ΜΕ λες και σου λεω κ το Β σταδιο...δηλαδηΣ ποσο θα ΣΕ κοστισει...τι σκ@τα διαχειριστΑΙ ειμεθα αν δεν κανουμε κ σωστο κουμαντο στα λεπτα...μην αρχινισω τωρα τα πατρινΙα...
Τα φιλια μου...ειναι κ αργα κ εκεινα τα πΙοτα κ η ξεηγκλωτη στο μπαρ δε μ αφηνουν να κοιμηθω σερι...:inlove::friendship:
Ειμαι σιγουρος οτι θα δεχτει, με τετοια περιγραφη.
Μαλλον κλαιει απο την συγκίνηση και δεν βλεπει ακομα να πληκτρολογήσει!! :p:happy:
 

Shogun

Ρόδα, τσάντα και κοπάνα!
Περιοχή
Πειραιάς
Όνομα
Chris
Μοτό
Tenere 700 '21
Adv. 1090 '18
Sv650s '01
Vespa 200px '89
Μέσα κι εγώ!
:yes:
Υπάρχει κανείς να μοιραστούμε δωμάτια γιατί θα ερθω με το SV, λιτά και απέριττα?
:biker::jp
Δεν είδα τπτ για μπλουζακια.....:thinking:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Πολυ συσφιξη σχεσεων βλεπω εδω μεσα:inlove::inlove:
:roflmao::laugh:
Και καλα να ερθουμε χωρις περιττο βαρος και τετοια κουλα:p
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom