AdvONride 2018!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Ερχόμαστε!!!?


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Μαμήθηκε ο Δίας στην δουλειά ρε φούστη μου, και έλεγα ότι θα την κάνω νωρίς σήμερα.
Με βλέπω κατά της 13.30 να είμαι Αφίδνες.
Παίζει κανένας εκείνη την ώρα.
Σκληρός ακούει ?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μαμήθηκε ο Δίας στην δουλειά ρε φούστη μου, και έλεγα ότι θα την κάνω νωρίς σήμερα.
Με βλέπω κατά της 13.30 να είμαι Αφίδνες.
Παίζει κανένας εκείνη την ώρα.
Σκληρός ακούει ?
Λοιπόν... Επειδή και εγώ ήθελα να έχω φύγει νωρίτερα, επίσης ο Ζεύς τελουσε συνουσία μετά του πρωινού μου, δεν εννοώ αυτό που έφαγα, τώρα έφτιαξα βαλίτσα, οπότε το 13:30 στα McDonald's /BP αν εννοείς αυτό το σημείο, είναι εφικτό.

Το μόνο κακό, αν θες να ανέβεις πλακωμένος, με το μονοκυλινδρο δεν κρατάω υψηλές ταχύτητες για πολλούς λόγους. Εννοώ μαξ 140 για να έχει και λογική κατανάλωση εκτός των άλλων.

και λόγω καθυστερησεων με βλέπω να καίω και τις ενδιάμεσες στάσεις Θεσσαλονίκη και Λάρισα γιατί άγνωστο βουνό και νύχτα δεν είναι το καλύτερό μου (γεράματα μάλλον, παλιότερα δεν με ένοιαζε τίποτα).
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Κατά τις 13:15-13:30 κι εγώ Αφίδνες με έναν Πήγασο. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμενο ραντεβού δεν θα περιμένω, συνεχίζω κι άμα με δείτε στο δρόμο κάντε μου σινιάλο!
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Λοιπόν... Επειδή και εγώ ήθελα να έχω φύγει νωρίτερα, επίσης ο Ζεύς τελουσε συνουσία μετά του πρωινού μου, δεν εννοώ αυτό που έφαγα, τώρα έφτιαξα βαλίτσα, οπότε το 13:30 στα McDonald's /BP αν εννοείς αυτό το σημείο, είναι εφικτό.

Το μόνο κακό, αν θες να ανέβεις πλακωμένος, με το μονοκυλινδρο δεν κρατάω υψηλές ταχύτητες για πολλούς λόγους. Εννοώ μαξ 140 για να έχει και λογική κατανάλωση εκτός των άλλων.

και λόγω καθυστερησεων με βλέπω να καίω και τις ενδιάμεσες στάσεις Θεσσαλονίκη και Λάρισα γιατί άγνωστο βουνό και νύχτα δεν είναι το καλύτερό μου (γεράματα μάλλον, παλιότερα δεν με ένοιαζε τίποτα).
@amyroukai @vaelsod
ΟΚ θα σας περιμένω στα Mac.
Περί ταχύτητας θα την κάνουμε τουριστική την διαδρομή
 

Rangos

Stop buying, Start riding
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
BMW F 800 gs
KTM 300 exc
YAMAHA Majesty 125
YAMAHA CT 50
Ελα και ο καιρός βοηθάει σιγα-σιγά!
Εδω κάπου μετάξυ Σχηματάρι και Θήβα πλέον σταμάτησε η βροχή!!:yup:

Εγω πιστέυω να μπω εθνική απο Σχηματάρι, κάπου στις 14:30.
Πιστέυω σίγουρα θα βρεθούμε με κάποιους διάσπαρτα της εθνικής, διότι 99% όποιο 2τροχο ταξιδεύει σήμερα, Χαλκιδική θα πάει :sneaky::happy:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Οι μεσημεριανοί έχετε συγκεκριμένη τοποθεσία/ωρα ραντεβού;
Τωρα ειμαστε μακντοναλντς...
Το ειχαμε βαλει απο χθες.
Ο Χρηστος ο shogun θα φυγει πιο αργα

Sent from my SM-J730F using Tapatalk
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom