ADVONRIDE 2020 γιοκ,όλοι στην κόνιτσα!!!!

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Αφού δεν πάμε πουθενά φέτος με το νταλαβέρι μας ας μαζευτούμε να πάμε στην κόνιτσα όλοι μαζί από κάποιον .....δρόμο, ραντεβού στο Olympus plaza στο 70χλμ στις 9 το πρωί την παρασκευή 02/10.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Φίλε έχεις Τιμ στην Χαλκίδα ?
Τι είπες τώρα ?
Δηλαδή πόσοι νοματοι ???
ΚατακερματιΖμός, βάλε μιά τάξη.

Αλήθεια, πότε ακυρώσατε το φετινό AdvON;
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Φίλε έχεις Τιμ στην Χαλκίδα ?
Τι είπες τώρα ?
Δηλαδή πόσοι νοματοι ???
Αν ξεκινήσουμε 2...θα τους έχουμε περάσει μετά την Καρδίτσα.
Δεν ξέρω σε τι ποσοστό θα "δουλεύει" ο εγκέφαλος σου εκείνες τις ημέρες.
 

TOUFast_950

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
KTM 950 adv
Παλικάρια θα παρακαλούσα για μια ενημερωση συμμετοχής στο σχετικό post για να οργανωθούνε ολα όπως πρεπει και να μην φύγει κανενας παραπονεμένος....

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Παλικάρια θα παρακαλούσα για μια ενημερωση συμμετοχής στο σχετικό post για να οργανωθούνε ολα όπως πρεπει και να μην φύγει κανενας παραπονεμένος....

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μην ανχωνεσε για εμάς.Εμεις είμαστε μια παρέα από χαλκιδα που το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ακολουθήσουμε την εκδρομή το Σάββατο και την Κυριακή.Ολα τα αλλά τα ειναι στον αέρα.Ειμαστε λίγο ανοδιοργανοτοι.το που θα μείνουμε θα το βρούμε στο δρόμο. Απλά το έγραψα αν θέλει κάποιος να ξεκινήσει από κάτω και είναι μόνος του και θέλει παρέα για να ανεβεί.θα κάνουμε βόλτα και την Παρασκευή εμείς και θα σας βρούμε το Σάββατο στην Κόνιτσα
 

TOUFast_950

Μέλος
Όνομα
dimitris
Μοτό
KTM 950 adv
Μην ανχωνεσε για εμάς.Εμεις είμαστε μια παρέα από χαλκιδα που το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ακολουθήσουμε την εκδρομή το Σάββατο και την Κυριακή.Ολα τα αλλά τα ειναι στον αέρα.Ειμαστε λίγο ανοδιοργανοτοι.το που θα μείνουμε θα το βρούμε στο δρόμο. Απλά το έγραψα αν θέλει κάποιος να ξεκινήσει από κάτω και είναι μόνος του και θέλει παρέα για να ανεβεί.θα κάνουμε βόλτα και την Παρασκευή εμείς και θα σας βρούμε το Σάββατο στην Κόνιτσα
Φιλε μου δεν ειναι θεμα άγχους.
Οπως βλεπεις γινεται μια προσπάθεια για ενα οργανωμενο αποτέλεσμα που το μόνο που ζητάει απ τους αναβατες συμμετέχοντες ειναι μια δηλωση συμμετοχης κι οι αυτονόητες απαιτήσεις εξοπλισμού!!
Το λιγότερο λοιπόν ειναι ενα "δηλώνω παρον" στο σχετικο post ώστε να βοηθήσουμε όλοι για το καλυτερό αποτέλεσμα.
Ειμαι σιγουρος πως με καταλαβαίνεις.


Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Blue line

Μέλος
Όνομα
Sakis
Μοτό
GS 1200 ADV
KTM EXC300 TPI
Φιλε pako1150 γνωριζοντας τον TOUFast_950 και το τρεξιμο που ριχνει για να περασουμε ολοι οι υπολοιποι καλα, θεωρω το λιγοτερο που θα μπορουσαμε να κανουμε ειναι να δηλωσουμε συμμετοχη στο αντιστοιχο θεμα.
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Φιλε pako1150 γνωριζοντας τον TOUFast_950 και το τρεξιμο που ριχνει για να περασουμε ολοι οι υπολοιποι καλα, θεωρω το λιγοτερο που θα μπορουσαμε να κανουμε ειναι να δηλωσουμε συμμετοχη στο αντιστοιχο θεμα.
Για να μην παρεξηγηθώ δήλωση συμμετέχεις θα βάλω μόλις έχω πλήρη εικόνα για τα ποσά άτομα θα είμαστε.Γιατί πολλά από τα παιδιά δν είναι γραμμένα.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Τελικα έγινε ψαλίδι


Sent from my iPhone using Tapatalk
Μπα .......
Μέχρι και κάτι ξεχασμένοι.....με πηραν τηλέφωνο ......ότι θα έρθουν
Μπλεξαμε !!!!
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Εμείς θα είμαστε στα Olympus plaza στην Θήβα 8 το πρωί .οποιος ανεβαίνει Κόνιτσα στην μάζωξη και νιώθει μοναξιά ας έρθει να γίνουμε πολλοί.9 το πρωί θα αναχωρήσουμε για Κόνιτσα.
 
Top Bottom