AdvONride 2024

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Τι ώρα υπολογίζουν οι ασφαλτινοι εκκίνηση το Σάββατο το πρωί?
Φωνή βοώντως εν τη ερήμω
 

jopa

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Έλα, για να δείχνουμε πιο ζωντανοί! :D

Να προτείνω ένα 9.00-9.30? Καλά είναι? jopa και TasosKonstantinidis θα ήμασταν οκ να ξεκινήσουμε τέτοια ώρα από Ελάτη.

Για να δούμε αν θα απαντήσει κανένας....!
 

jopa

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Εγώ με έναν φίλο κ τον tasosdr θα καθυστερήσουμε..Θα ανέβουμε κατευθείαν από Μουζάκι
1. Να σας γράψουμε στη λίστα του AdvONride να αρχίσουμε να φαινόμαστε πολλοί? :ha

2. Τι ώρα υπολογίζετε; Αν δε βρεθούμε το Σάββατο, να βρεθούμε να ξεκινήσουμε μαζί την Κυριακή αν βολεύει.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Κ ο αδερφός μου θα ανέβει Μ ένα φίλο του από Μουζάκι απευθείας Σάββατο πρωί.γβαυτο ρωτάω.να του πω 9 παρά να είναι Ελάτη?κ αν ναι που? κέντρο?
 

Japanofilos

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Kawasaki klx 250s 2010
Kawasaki ninja 650 2019
Σάββατο μεσημεράκι θα ανέβω χαλαρά από Γιάννενα προς καταφύγιο Πραμάντων.θα Έχω και το στίγμα μου στο enduro tracker. Θα χαρώ να τα πούμε από κοντά με οποιοδήποτε σύντροφο βρεθούμε στη διαδρομή αλλιώς καφεδάκι στο καταφύγιο.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Εγώ με το φιλαράκι λόγω δικιας μου ανάγκης για ξεκούραση/ χαλάρωση απο τη τσίτα της εβδομάδας θα είμαστε πιο χαλαροί / τουριστικοί στις ώρες αναχώρησης το πρωί.

Για 10-11 μας βλεπω να φεύγουμε απο ελάτη το Σάββατο και απο καταφύγιο τη Κυριακή αντίστοιχα.

Είμαστε και μικρά παιδιά, ακόμα στην ανάπτυξη.
 

jopa

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Tuareg 660
Μήπως το 10 τότε βολεύει πιο πολύ κόσμο για κοινή εκκίνηση;

Φαντάζομαι κέντρο / πλατεία ραντεβού και θα καταλάβουμε ποιοι είμαστε από τις χαλαρές ασφάλτινες φορεσιές μας vs των hardcore χωματερών; :happy: Στο AdvTrOFFy thread έχει πέσει κ η ιδέα της συγκέντρωσης / αυτό-οργάνωσης σε συγκεκριμένο σημείο στην Ελάτη την Παρασκευή από 18.30 και μετά για όσους φθάνουν από Παρασκευή.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
η αλήθεια είναι ότι δεν υπάρχει βιασύνη την πρώτη μέρα το Σάββατο. Οι χωμάτινοι όσοι επιζήσουν δηλ. θα φτάσουν στο καταφύγιο μετα χιλίων κόπων και βασάνων καλό σουροποαπογευμα.

Οι ασφαλτινοι δεν θα θέλουν περισσότερο από 5 - 5:30 ώρες για καταφύγιο πραμάτων από ελάτη, εκτός και αν χαθούν κατά τα ειωθότα.

Τη δεύτερη μέρα ασφαλώς υπάρχει μια κάποια βιασύνη καθώς είναι και τα χιλιόμετρα της επιστροφής εις το περιχαρακωμένο στρατόπεδο πρωτευούσης οπότε θα ήταν χρήσιμη μια πιο πρωινή εκκίνηση
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Η συνέλευση και συντονισμός για την ώρα και το μέρος αναχώρησης στο Grizzly cafe απογευματάκι Παρασκευής είναι καλή ιδέα.
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
αυριο πρωινομεσημερο θα ξεκινησει κανεις για επανω?
Θωμά, εμείς θα ξεκινήσουμε κατά τη 1-2 το μεσημεράκι από Γέρακα. Έχε υπόψη όμως ότι ειδικά στην εθνική θα κάνουμε στάσεις για ξεμούδιασμά και ξεκούραση μέσης ανά 1 ώρα που μπορεί για κάποιον να είναι σπαστικό και κουραστικό. Γενικά όλη την εκδρομή θα τη βγάλω όσο πιο χαλαρά γίνεται για να μη γυρίσω πίσω και κάνω κράτηση για κρεβάτι σε καμια ορθοπεδική κλινική.
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
θα παίξει πολύ εθνική? Δηλ. εθνική μέχρι Λαμία, μετα θα είναι όλο επαρχιακός Δομοκός Καρδίτσα Μουζακι πύλη ελάτη?

η από Λαμία μετα κεντρικής Ελλάδος Τρίκαλα ελάτη?

Οι στάσεις δεν με πειράζουν η πολύ εθνική με πεθαίνει
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
θα παίξει πολύ εθνική? Δηλ. εθνική μέχρι Λαμία, μετα θα είναι όλο επαρχιακός Δομοκός Καρδίτσα Μουζακι πύλη ελάτη?

η από Λαμία μετα κεντρικής Ελλάδος Τρίκαλα ελάτη?

Οι στάσεις δεν με πειράζουν η πολύ εθνική με πεθαίνει
Και μένα είναι το χειρότερό μου η εθνική. Λογικά από Δομοκό Μουζάκι, θα το επιβεβαιώσω και θα ενημερώσω αργότερα απόψε
 
Top Bottom