AdvONride 2017.....the road story!

ErevoS

Μέλος
Περιοχή
PIRAEUS
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200 gs Adventure
Τσολιάς στο γκαραζζζ. Υλικό, στα χνάρια του πουλιου, δεν έχω. Αλλα... εχω πολλά μέσα στο κεφάλι μου που μπορούν απλώς να περιγραφθουν σε μερικές λέξεις... Γυριστε μίζα και βουρ στα βουνα.

Κάποιο αγαπημένο πρόσωπο μου είπε ότι πρέπει τη ζωή να τη θεωρούμε ένα βιβλίο και κάθε μέρα να προσπαθούμε να γράφουμε μια ενδιαφέρουσα σελιδα.
Σας ευχαριστώ όλους για δύο σούπερ σελίδες αυτές της δύο μέρες.



Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Σωματικα ειμαι σπιτι. Ολα ΟΚ
Νοητικα - ψυχολογικα, κατρακυλαω τα Β. Τζουμερκα δυτικα Μπαρου ....
Χμ...... Μαλλον στα πιστακια Ελατου-Λιμνιστα-Λιδωρικι τεζα μπαλαντεζα με αγαπημενο @staga1200
Η στο ελατοδασος της Αγ. Κυριακης προς Ανω Χωρα στη χωματαρα τη συνδετικη μεταξυ ανατολικης και δυτικης ορεινης Ναυπακτιας;


Ξερω γω;
Αυριο ελπιζω να ξυπνησω ολος εδω στο κλινον αστυ και να γραψω τιποτις....

Φιλια σ ολους, ημασταν μια απιστευτη -απεραντη παρεα!!!!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.


Επιστροφή στη βάση και σβήσιμο κινητήρα μετα απο 750 χλμ και 8:30 περιπου ωρες καθαρης οδηγησης σημερα !!! Αν και μονοήμερο για μένα ολα ηταν υπέροχα πέρασαμε σουπερ οδηγήσαμε σε όμορφα μέρη με καλη παρεα ! Μπραβο σε όλους που συμμετείχαν φέτος στην εκδρομαρα αυτη ! Και του χρόνου παίδες ευχομαι γέροι και δυνατοί όλοι σας !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Επιστροφή στην βάση. Η μηχανή και το σώμα. Το μυαλό ακόμα στα βουνά.

Αυτό ήταν. Απιστευτη εμπειρία. Ακόμα και το χωμάτινο σχέτη τρέλα, παρ´ότι φορούσα τα road4.

Ευχαριστώ παίδες. Στο επόμενο τώρα.
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
Μπράβο στα παιδιά που το στήσανε και το φετινό advONride είχε πολλές στροφές, πολύ ωραία τοπία, πολύ γκάζι,πολύ γέλιο,πολύ χώμα,πολύ ωραίους ανθρώπους και πολλούς καινούργιους φίλους :l2:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Aπο εμενα θα δειτε φωτο απο αυριο...!
Δεν μπορω ομως να μην βαλω μια φωτογραφια απο το φιλαρακι μας τον κομαντολελο @forester !!
O τυπος αυτος εδω και 2 -3 μηνες καθε μερα ασχολιοταν με την εκδρομη αυτη και το εκανε με χαρα και αγαπη
Νομιζω οτι ολοι οσοι ηρθατε στην εκδρομη θα ειδατε ποσο ετρεχε για να τακτοποιηση ολες τις λεπτομερειες και να μην μεινει κανεις δυσαρεστημενος!
Πολυ γουσταρω που ειμαστε φιλοι καλοι και ας εισαι ζημιαρης....:p

 

alekni

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Aλέξης
Μοτό
R 1150 GS
Εφτασα, θελω κανα δυο μερες για να συνελθω, ωραια και φετος, φοβερη παρεα, μπραβο στον Θοδωρη για το τρεξιμο και μπραβο και στο "πουλι" που και φετος ηταν η πιο λαμπερη απο ολες μας, μεχρι το επομενο φιλια πολλα!!!


Sent from my SM-G903W using Tapatalk
 

ktasos

Μέλος
Περιοχή
Κιάτο
Όνομα
Tasos
Μοτό
BMW R1200GS LC ADV
Aπο εμενα θα δειτε φωτο απο αυριο...!
Δεν μπορω ομως να μην βαλω μια φωτογραφια απο το φιλαρακι μας τον κομαντολελο @forester !!
O τυπος αυτος εδω και 2 -3 μηνες καθε μερα ασχολιοταν με την εκδρομη αυτη και το εκανε με χαρα και αγαπη
Νομιζω οτι ολοι οσοι ηρθατε στην εκδρομη θα ειδατε ποσο ετρεχε για να τακτοποιηση ολες τις λεπτομερειες και να μην μεινει κανεις δυσαρεστημενος!
Πολυ γουσταρω που ειμαστε φιλοι καλοι και ας εισαι ζημιαρης....:p

Λαβ γιου φορεστερ
 

malco

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Κωνσταντινος Μαλλιος
Μοτό
Bmw r1200gs ADVENTURE
Στην βαση παλι.....αλλο ενα super advride οδοιπορκό.... που με την ακουραστη οργανωση και μελετη του Θοδωρη @forester , εδω και πολυ καιρο, και όσων ασχοληθηκαν που δεν γνωρίζω, ελαβε τελος με απόλυτη επιτυχια και πολλα χαμογελα, παρα τον μεγαλο αριθμο των συμμετοχών( περιπου 70 ατομα )...και παρα πολλα χιλιομετρα....( Η νοσταλγια εχει ξεκινησει ηδη )
Ειμαι πολυ ευτυχης που ειδα γνωριμα φιλαρακια μετα απο καιρο.....και που γνωρισα απο κοντα καινουρια ατομα που δεν ειχαμε συναντηθει ποτε...

Θα ηθελα να εκφρασω ενα μεγαλο RESPECT στα ατομα με τα ασφαλτινα δροματα μηχανακια που εβγαλαν με υπομονη και αλωβητοι, το χωματινο κομματι σημερα που μονο τελειως φλατ δεν ηταν....αποδειξαν πολλα οσο αφορα μηχανακια και χωμα.:brv:

Υ/Γ.. Η καλυτερα βολτα ειναι παντα η επομενη...με το καλο λοιπον ξανανταμωμα...:friendship::friendship:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Ζήστε την κάθε μέρα ...

Tomorrow never comes ❗

Να στε καλά & να περνάτε ακόμα καλύτερα Όλοι ❗

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Πισω στη βαση κ εγω,1236 χμ αυτο το τριημερο το κουλουρακι(μαζι με τη βολτα στην Πελλ/σο),η γυναικα ευχαριστημενη κ τα φιλαρακια επισης,περασα πολυ ωραια (παρα τα γρονθοκοπηματα).Δεν θα αρχισω τα ευχαριστω στον ταδε κ ταδε γιατι ειναι παρα πολλοι,χαρηκα που σας ξαναειδα-γνωρισα φιλοι-συντροχοι-συντεκνοι κλπ.
Αλλα θα αναφερω και ευχαριστησω ξεχωριστα τον Θοδωρη @forester που πραγματικα ετρεχε σαν τον Βεγγο για να κυλισουν ολα σωστα,στον @thenos o katemis αλλα και τους οποιους αφανεις ηρωες που ετρεξαν για να γινει αυτη η βολτα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

sliv

Δεν βάζω ασφάλτινα !
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Stratis
Μοτό
GS1200 Adv.
Στη βαση μας και εμεις ...!!!
Ηταν ολα SUPER !!!!! η Διαδρομη πολυ ομορφη , ωραια τοπια , κλειστα- ανοιχτα κομματια ...για οδηγηση σε ολα τα γουστα !!!. Το χωμάτινο ....."Ολα τα λεφτα" !!!! H Ελένη τρελλάθηκε:woho: :yew:!!!!

και πάνω απο ολα .........ειδα φιλαρακια που ειχα να δω καιρο και το χαρηκα πραγματικα !!!!!

ενα μπραβο και ευχαριστω στο Θοδωρη....., στον Θάνο thenos o katemis και σε όσους βοήθησαν !!!!

Keep Riding ...... "ADVride" way !!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

staga1200

Μέλος
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Όνομα
Σταύρος
Μοτό
BMW 1200 GS
ΩΡΑΙΑ ΒΟΛΤΑ ....
Σηκώθηκα 5:30 περίπου ..
Εκανα γύρω στα 610 χιλιόμετρα με φίλους και το χάρηκα πολύ ...
Είχε και χωματάκι το μενού ...
Και δεν είχαμε ούτε ένα σκασμένο λάστιχο ...
Σε αυτό ήμασταν τυχεροί ...
Μπράβο σε ολα τα παιδιά που έτρεξαν το θέμα και ιδιαίτερα στον Θωδοράκο ....
Τον ευχαριστούμε ...


Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Φιλαρακια ευχαριστω ολους σας πολυ.
Πρωταγωνιστες ειμαστε ολοι οσοι βρεθηκαμε εκει.
Ειλικρινα, εκανα οτι μπορεσα για να μην εχουμε αγχος ον δε ροουντ κι ανταποκριθηκατε αψογα. Το τρρξιμο τελειωσε την Παρασκευη με το που πατησα μιζα.
Χαρηκα τη βολταρα οσο ολοι.


Βαρατε φωτο και πειτε τη δικη σας μικρη ιστορια!!

Αλωστε ειναι γνωστο!
"....κι ιστορια οι παρεες...."
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Πισω στην βαση μου και εγω 1100 χλμ εγραψε το κοντερ.Αλλα το μυαλο μου ειναι ακομα καπου στην ορεινη ναυπακτια μαλλον σε ολα τα ορεινα σημεια που περασαμε..χαρηκα που γνωρισα ανθρωπους με (ιδια μυαλα).Βαρατε οι φωτογραφοι.....
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
@forester κυρ-λοχαγέ... ευχαριστουμε για ολα.

Καθως και σε ολους οσους ετρεξαν,ασχοληθηκαν.

Και μπραβο...


Ευχομαι και στο επομενο.














ΥΓ: σας ευχομαι επισεις στο επομενο να εχετε το @achalatsis και σια πλοηγους...:roflmao::roflmao::roflmao: (χαλατση ριχ'το βιντεο)
 
Top Bottom