AdvONride 2017.....the road story!

johni41

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Honda CB500X 2016
κι απο εμενα ενα μπραβο και ενα μεγαλο ευχαριστω για τα παιδια που ετρεξαν για να περασουμε ομορφα! αν και πρωτη φορα μαζι σας δεν ενιωσα αμηχανα ή "μονος". αμεσως με δεχτηκαν στην παρεα τους οσα παιδια γνωρισα με το που εφτασα στο ξενοδοχειο! οι διαδρομες και τις 2 μερες πολυ ομορφες με τοπια και στροφες να μην προλαβαινουν να αποτυπωθουν στο μυαλο. γι'αυτο και πηγαινα πιο αργα απο ολους, για να μη χασω τιποτα απο οσα μερη περνουσαμε :wacky::p
δεν μπορω να πω οτι το χωμα ειναι το αγαπημενο μου με αυτη τη μηχανη, αλλα παρα την ταλαιπωρια αποκτησαμε κι αλλες εμπειριες ευτυχως χωρις κανενα προβλημα!:happy:
τους χαιρετισμους μου στον @thenos o katemis , τον παναγιωτη που μας φιλοξενησε στο ξενοδοχειο του, τον @Filippos749 ,τον @lep990 ,τον @ktasos ,τον @rigas (αν δεν κανω λαθος), τον θεμιστοκλη!
και στις επομενες λοιπον!

στο δρομο λιγο πριν την ελατη



 

johni41

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Honda CB500X 2016
μετα απο μια μεγαλη και ωραια διαδρομη καταληξαμε με τον θενο,παναγιωτη και φιλιππο στην αμφιλοχια και χτυπησαμε κατι πιτογυρα και μπυρες για να ξεκουραστουμε :friendship:
και βουρ για γεφυρα μπανια!






 

johni41

Μέλος
Περιοχή
περιστερι
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Honda CB500X 2016
και μετα απο χορταστικο στροφιλικι φτασαμε στο λιδωρικι οπου τα περισσοτερα εργαλεια ξεκουραζονταν





ελπιζω να μη σας κουρασα με τις πολλες φωτογραφιες
υπαρχει και μπολικο υλικο σε βιντεο αλλα θα χρειαστει καιρος για να το φτιαξω...
 

BLiTzER

Χορχόδειλας
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
ST
υπαρχει και μπολικο υλικο σε βιντεο αλλα θα χρειαστει καιρος για να το φτιαξω...
Ορίστε ένα πρόχειρο από μένα:


Είναι η διαδρομή της Κυριακής. Στο μεγαλύτερο μέρος, ακολουθώ τον @amyroukai και το Fazer 1000 του.

Κάποια στιγμή θα φτιάξω κι ένα για του Σαββάτου. Έχω 4+ ώρες βίντεο. :/
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ορίστε ένα πρόχειρο από μένα:


Είναι η διαδρομή της Κυριακής. Στο μεγαλύτερο μέρος, ακολουθώ τον @amyroukai και το Fazer 1000 του.

Κάποια στιγμή θα φτιάξω κι ένα για του Σαββάτου. Έχω 4+ ώρες βίντεο. :/
Η διαδρομή της Κυριακής, μάλλον εννοείς αυτή που κάνατε οι 2 σας. Ναύπακτος παραλιακά προς Γαλαξείδι - Ιτέα? Κάτι τέτοιο μου μοιάζει.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ναι, αφού μας παρατήσατε και φύγατε. :p

Ακολουθήσαμε καθαρά ασφάλτινο κομμάτι από Ναύπακτο ως Λιδωρίκι, μετά Ιτέα, Δεσφίνα, Λειβαδιά, Αθήνα.
Kαλά κάνατε. Υπήρχε ως εναλλακτική εξάλλου, για όσους θέλανε μόνο ασφαλτο.
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ορίστε ένα πρόχειρο από μένα:


Είναι η διαδρομή της Κυριακής. Στο μεγαλύτερο μέρος, ακολουθώ τον @amyroukai και το Fazer 1000 του.

Κάποια στιγμή θα φτιάξω κι ένα για του Σαββάτου. Έχω 4+ ώρες βίντεο. :/
Eλα ρε Μπλίτζ...έβγαλε ο Αμυρού το ΦέηΖ βόλτα ?!?!?! ...τι'πες τώρα...:eek:

Φοβερές φωτό κ βίδεα από υπέροχα μέρη βλέπω. :brv:
Ευτυχώς τα'χω γευτεί στο παρελθόν.
Δυστυχώς δεν μπόρεσα να είμαι μαζί σας.
Ελπίζω λίαν συντόμως να επανέλθω στις μοτο-δράσεις.
Και ξαναλέω
Να'στε όλοι καλά κ να τρι-γυρνάτε όπου-όπως-κ-μ'ότι γουστάρετε.
:friendship:
 

lef99

Μέλος
Όνομα
Λευτερης
Μοτό
ΚΤΜ 640 adventure
Πυροβολατε αλυπητα ! Επιτηδες δεν εχω δει τιποτα τοσες μερες, γιατι ακομα εχω τα νευρα μου που δεν καταφερα να ακολουθησω στην βολταρα που κανατε, λογω δουλειας, αλλα δεν μπορεσα να κρατηθω..

Ο πήχης εχει μπει πολύ ψηλα και πλεον καθε βολτα θα ειναι σοβαρη εμπειρια και αναμνησει που δνε θα σβηνει για χρονια...

Συνεχιστε ετσι !! ελπιζω στην επομενη να ειμαι απο κοντα
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
και λιγες απο εμενα...

Ειμαστε οι τρεις οι φιλοι που το τρωμε το σταφυλι.




Ολο το Μεσσηνιακο παρεακι μας


Ο Helmut


Εδω με τα κοριτσια μου(οχι ολα , η κορη μου εμεινε σπιτι)


Ο Bernardt με τον γιο του Αλεξανδρο...(και την καραφλα μου βεβαιως βεβαιως)
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Eλα ρε Μπλίτζ...έβγαλε ο Αμυρού το ΦέηΖ βόλτα ?!?!?! ...τι'πες τώρα...:eek:
Έλα, σώπα, σώπα, αφού μου πήρε κανένα 15ήμερο να το φέρω σε λογαριασμό (το σκέφτομαι να το γράψω το στόρι "η συντήρηση" κάπου να γελάσουμε) και τα τελευταία ακόμα γίνονται...

Το ιταλικό άτι τι να πει που από αρχές Αυγούστου περιμένει την Απρίλια να στείλει το κατιτίς σε ψιψιψίνια;
 
Top Bottom